Tövbe Duası

Tövbe Duası

Tövbe duası, kişinin yaptığı bütün günahkar davranışlardan pişmanlık duyduğunu ifade eden, bundan sonraki yaşamında günah ve kusurlu hareketlerden uzak duracağı hakkında Allah'a söz vermesidir. Allah'ın ve Resulünün yasakladığı, dinen hoş karşılanmayacak, uygun olmayan davranışların yapılması karşısında, kişinin aynı davranışları yapmamaya kendi iradesini kullanarak, yaptığı hatalardan ve işlediği günahlardan dolayı Allah'tan af dilemesi ve bağışlanmayı istemesidir.

 • Hz Ali (a.s.) bu konuda şöyle buyurmuştur; "Günahı terk etmek, tövbe etmekten daha kolay bir ameldir."

Kişinin günahın içine girmesi halinde Allah'tan ümit kesmemesi, rahmetini dilemesi gerekir. Çünkü Allah'a doğru gitmek, nefsi ıslah etmek her zaman açık bir yoldur. Yüce Rabbimiz günahkar olan kulları için, tövbeyi ve kendisine dönüş yolunu açarak, onların kendine dönmesini, nefislerini pisliklerden ve günahlardan arındırmasını istemiştir. Tövbe günahlardan kurtuluş, işlenen günahlardan dolayı üzülmek ve pişman olmak, günahtan vazgeçerek, bundan sonra yeniden işlememek anlamındadır.

 • Yüce Rabbimiz Maide suresi 39. ayette şöyle buyurmuşlar; "Her kim haksız davranışlar yaptıktan sonra tövbe eder ve halini düzeltirse, şüphesiz Allahü Teala onun tövbesini kabul eder, Allah bağışlayıcı ve esirgeyicidir."
 • Enam suresi 54. ayette, "Bizim ayetlerimize iman etmiş olanlar sana geldiklerinde onlara: Selam olsun size, Rabbiniz rahmeti kendi üzerine farz kıldı ki, içinizden biri yaptığı günahlardan ve cehaletten ötürü kötü davranışlarda bulunur sonrasında tövbe ederek, kendini düzeltirse kuşkusuz Allah bağışlayan ve esirgeyendir.
  "
   

Yapılan tövbe sonrasında müminler yersiz duydukları endişelerden kurtularak, ümitsizlikleri sona erer. Yaşamına yeni bir yön verme olanağına kavuşur. Kalbini Allah'a açarak, manevi açıdan rahatlama imkanına kavuşur. Kendi yaptıklarını Allah'ın affedeceğine emin olan kişiler, yaşamında başka kişilerin yaptığı hataları daha rahat affedecektir. Bu durum insanlar arasında kardeşlik, dayanışma, yardımlaşma gibi duyguları güçlendirir, birlikte yaşama katkı sağlar. Günah işlemiş olanlar, bunlardan kurtulmak için çaba harcamalıdır. Başlangıç olarak pişman olmalı, şirk derecesinde olan günahlardan imana dönmelidir. Büyük günahlarında dolayı tövbe etmeli ve yeniden günah işlememelidir.

 • Zumer suresi 53. ayette; "De ki, aleyhlerine karşı ölçüyü kaçırmış olan kullarım, Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyin. Şüphesiz Rabbimiz, bütün günahları affeder. Çünkü O esirgeyen ve bağışlayandır."
 • Necm suresi 32. ayette, Yüce Rabbimiz; "Ufak kusurların dışında büyük günahlardan ve çirkin amellerden sakınanlara, Allah'ın affı şüphesiz boldur." demiştir.
 • Al-i İmran suresi 133 ve 135. ayetlerde, "Yine onlar, günah olan bir amel yaptıklarında ya da kendilerine zulmettiklerinde, Allah'ı hatırlayarak hemen günahlarının bağışlanmasını isteyenlerdir. Allah'tan başka kim günahları bağışlayabilir ki, bilerek günah işlediklerinde ısrar etmeyenlerdir."

Tövbe duası

Tövbe istiğfar etmek, Estağfirullah demektir. Haram işleyip sonradan pişman olmak ve Allah'tan korkarak, bir daha yapmamaya karar vermektir. Tövbe etmek, işlenen günahtan sonra bir daha bu günahı yapmamaktır. Günah sonrası tövbe etmek farzdır. Tövbe etmeyi ertelememek gerekir. Günah işledikten sonra tövbe etmek isteyenler aşağıdaki gibi dua etmelidir.  

 • "Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,
 • El - Azim, el - Kerim, er - Rahim ellezi la ilahe illa hü el-hayye'l Kayyum ve etübü ileyh
 • Ve es'eluhu't tevbete ve'l mağfirete ve'l hidayete lena innehü hüve't tevvabu'r-ahim
 • Tevbete abdin zalimin li nefsihi la yemliku linefsihi mevten ve la hayaten ve la nuşüra
 • Allahümme ente Rabbi la ilahe ente Halakteni ve ene Abdüke ve ene ala ahdike ve va'dike mesteta'tu. Euzü bike min şerri ma sana'tu Ebu leke bi ni'metike aleyye ve ebu'u bi zenbi fağfirli, fe innehu la yağfiruz - zunübe illa ente
 • Amentü billahi ve melaiketihi ve kütübihi ve rusulihi ve'l yevmi'l ahiri ve bi'l kaderi hayrihi ve şerrihi minallahi Teala ve'l Ba'sü bade'l mevti hakkun.
 • Eşhedü en la ilahe illallahu ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve Resulüh. La ilahe illallah Muhammedu'r Resullullah."

Meali, "Ya Rabbi! Sen benim Rabbimsin. Sana inandım ve güvendim. Sana sığındım. Ellerimi açtım ve yüzümü sana döndürdüm. Kapına geldim, beni kulluğuna kabul et. Adem aleyhisselamdam bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere, kitaplara, meleklere ve ahiret gününe iman ettim. Bu güne kadar işlemiş olduğum tüm günahlarımdan pişman oldum. Bunları bir daha yapmamaya söz veriyorum. Günahlarımı affet, beni bağışla, beni kulluğundan ayırma, ellerimi boş çevirme, kapından kovma Ya Rabbi Beni kötü alışkanlıklarımdan terk etmeyi nasip et. Şeytana uydurma. Bana dayanmak için güç ver. Cehennem azabından koru, beni cennetine dahil et. Cennetinde Peygamber efendimize komşu olmayı ihsan et."

Tövbe Duası Yorumları

şifre  Kırmızı sayı

250 Yorum Yapılmış "Tövbe Duası"
Vallha Sağolun Ben Bu Duayı Anlamıyla Birlikte 2 Kere Okudum İnşallah Allah Kabul Eder Şu Anda Bunları Yazarken Ağlıyorum
Ahmet Faruk Koç . 11.05.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Kimsenin Hakkını Yemeye Gayret Ettim Kötü İnsan Olmamaya Özen Gösterdim Ama Son Bir Yıldır İçki İçer Oldum İçki Tüm Kötülüklerin Anası Derlerya Çok Doğru Allahım Affet Beni Zina İşledim Haram İşledim Kimseye Yanlış Yapmamaya Calısırken Caresiz Berbat Bir İnsan Oldum Affet Beni Allahım Sen Büyüksün
Aaa . 16.03.2018
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Gusulden Sonra Tekrar Abdest Alınırmı Namaz Kılmadan Önce
İsmail . 28.08.2016
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım Tövbe Edenlerin Kabul Etsin Amin ,,,
Durmuş 1453 . 20.04.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Hem Kul Hakkı Yedim, Hem De Haram Para Geçti Boğazımdan. Allah In Yasakladığı Birçok Şeyi Yaptım. Ve Yaptıklarımın Cezasını Bir Bir Çekiyorum Şu Anda. Çok Üzgünüm. Keşke Düzgün Bir İnsan Olabilseydim. Keşke İnsanların Hakkını Yemeseydim. Affet Beni Allah Im. Çok Pişmanım.
İsimsiz . 07.03.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Dua Gerçekten Kabul Oluyor Mu
Aaaaa . 05.02.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Selamunalekum Kardeslerim Her Duanin Gecikmesinde Var Bir Hayir Suphelerin Kalbe Yaklastigi Anda Bir Damla Goz Yasi Yeter Supheye Der Vermeyin Goreceksiniz İnsaallah
Kucukaga . 03.10.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Bakara Sûresi (128) Rabbimiz Bizi Sana Teslim Olmuş Kimseler Kıl. Soyumuzdan Da Sana Teslim Olmuş Bir Ümmet Kıl. Bize İbadet Yerlerini Ve İlkelerini Göster. Tövbemizi Kabul Et. Çünkü Sen, Tövbeleri Çok Kabul Edensin, Çok Merhametli Olansın.
Halimize Merhamet Eyle Allahım . 18.09.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Sürekli Tövbe Ediyorum. Günahı Ben İşlememiş Olsamda (İstemeyerek). Sonunda Başardım Diyorum. Tekrar Oluyor. Ve Ben Bundan Kurtulamıyorum. Cinsel Açlığım Yok. Ama İstiyor İçimdeki (Ben Degil.) Napıcağımı Bilmiyorum. Rabbime En İyi Kul Olmaya Çalışıyorum. Olmuyor Gitmiyor. Her Şeyi Denedim Olmadı. Rabbim Beni Affetsin. İçimde Ne Var Bilmiyorum. Ama Kesinlikle Ben Değilim.
Kurtulamıyorum . 17.09.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Rabbim Bu Mübarek Günde Günahlarımızı Bağışlayıp Bizlere Huzur Versin İnşallah
Araf . 02.06.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allah Büyüktür. Bizim Günahlarımızı Affeder.
Şule . 29.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahm Beni Affet Hersey Icın Cok Pişmanım
Esma . 08.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Herkesten Allah İn Beni Affetmesi İçin Dua Bekliyorum .lütfen Ben Günah İşleyip Tekarar Yptim
Njgj . 06.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Yarabbim Beni Affet Çok Kötü Şey Yaptım Tövbe Ettim Yine Şeytana Uydum Yine Yaptım Sen Affet Yarabim Sana Siginirim:(
Bahar . 04.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allah Tüm Müminlerin Günahlarını Affetsin
Duru . 31.03.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım Bu Duaları Okuyanları Ve Benim Dualarımı Kabul Et Yarabbim
Gizli; . 22.02.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Günahı İşliyoruz Ardından Tövbe Ediyoruz Nefsimize Yenik Düşüp Tekrar Aynı Günahı İşliyoruz İnşallah Nefsime Yenik Düşmem Allahım Şeytana Uydurma Beni Bütün Günahlarımdan Pişman Oldum Birdaha Yapmayacagıma Söz Veriyorum Affet Beni
Hüseyin Can Karadağ . 27.03.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Bi Günahı Yapıyoz Ardındantövbe Ediyoz Sonra Nefsimize Yenik Düşüyoz O Günahı Tekrar Ediyoz O Günah Öyle Tekrarlanıyo Arkadan Yine Tövbe Ediliyo Şüphesiz Allah Bahışlayıcıdır İnşallah Bidaha Nefsime Yenik Düşüpte Aynı Günahı Tekrarlamam
Berkay . 26.02.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Ben Çok Sevdiğim Birine Çok Kötü Beddualar Ettim Ve Şimdi Çok Pişmanım Allahıma Hep Tövbe Edeceğim
Üzgün . 17.05.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Arkadaşlar Namazdan Koptum Ve Karanlığa Doğru Gidiyorum Anlıcağınız Gemiden Düştüm Benim İçin Dua Edin Lütfen Gemiye Yeniden Binmek İstiyorum Hepinizin Yardımına İhtiyacım Var
Beytullah . 12.04.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım Benimde Tövbemi Kabul Edersin İnşallah ,tövbeleri Kabul Edilen Kullaırnın Arasına Alırsın İnşallah ,sen Affedicisin Sen Bağışlayıcısın Beni De Affedersin Benide Bağışlarsın Inşallah Allah Razı Olsun Tövbe Eden Müslüman Kardeşlerimden Ve Birbrilerine Dua Eden Müslüman Kardeşlerimden
M.ali . 09.12.2014
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
İçime Bi Ferrahlık Geldi Allah (C.c) Duamızı Kabul Eylesin Çok Geç Olmadan Ona Yönelelim Amin.
İbrahim . 08.07.2014
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Sagolun Tesekkurler Yaptigim Gunahi Telafi Edebilmisimdir İnsalllah ...
Ahmet . 10.09.2018 13:55:36
CEVAP YAZ
Allah Sizden Razı Olsun Sizin Sayenizde Tövbe Ederek Kötü Alışkanlıklarımdan Kurtuldum
Hasan Can8 . 31.08.2018
CEVAP YAZ
Allahım Kabul Eder İnşaallah
Berrak . 24.08.2018
CEVAP YAZ
Ya Rabbi Sen Benim Rabbimsin. Sana İnandım Ve Güvendim. Sana Sığındım. Ellerimi Açtım Ve Yüzümü Sana Döndürdüm. Kapına Geldim, Beni Kulluğuna Kabul Et. Adem Aleyhisselamdam Bugüne Kadar Gelmiş Tüm Peygamberlere, Kitaplara, Meleklere Ve Ahiret Gününe İman Ettim. Bu Güne Kadar İşlemiş Olduğum Tüm Günahlarımdan Pişman Oldum. Bunları Bir Daha Yapmamaya Söz Veriyorum. Günahlarımı Affet, Beni Bağışla, Beni Kulluğundan Ayırma, Ellerimi Boş Çevirme, Kapından Kovma Ya Rabbi Beni Kötü Alışkanlıklarımdan Terk Etmeyi Nasip Et. Şeytana Uydurma. Bana Dayanmak İçin Güç Ver. Cehennem Azabından Koru, Beni Cennetine Dahil Et. Cennetinde Peygamber Efendimize Komşu Olmayı İhsan Et.
Çiğdem Sarıözlü . 21.07.2018
CEVAP YAZ
Allahım Bütün Tövbe Edenlerin Dualarını Kabul Eylesin Amin
Cem . 08.07.2018
CEVAP YAZ
Ben Mast Yaptım Çok Pişman Oldum Tekrar Yaptım Tövbe Ettin Ama Adetken Tekrar Yaptım Öyle Dokunarak Ama Çok Pişmanım Allah İnşallah Beni Affeder
Aymila . 20.06.2018
CEVAP YAZ
Daha 15 Yaşındayım Ve Zina İşledim Aslında Sevgilim Olacak O Şerefsiz Zorla Yapti. Çok Pişmanım. Allahim Sana Sığınıyorum Günahlarımı Affeyle Ya Rabbim
İsimsiz . 15.06.2018
CEVAP YAZ
Allah Herkesin Duasını Kabul Etsin İnşallah Allah Herkesin Günahlarını Affetsin İnşallah
İsmail . 11.06.2018
CEVAP YAZ
Keşke Sadece Böyle Mübarek Günlerde Degilde Hergün Özen Göstersek... Rabbim Sen Dualarimizi Kabul Eyle. Amınnnn&129330; Hayırlı Ramazanlar
Laayla . 11.06.2018
CEVAP YAZ
Allah C.c Herkesin Tövbesini Kabul Etsin
Yusuf . 26.05.2018
CEVAP YAZ
Allah İnşallah Herkesin Duasını Kabul Eder
Ufuc . 13.05.2018
CEVAP YAZ
Yüce Allah Tüm Tövbe Edenlerin Tövbesini Kabul Etsin İnşallah
Brk . 10.05.2018
CEVAP YAZ
Allahım Kabul Etsin İnşallahduamizi Çok Güzel Bir Dua
Aynur . 10.05.2018
CEVAP YAZ
Guzel Dua Herkes Okusun.masallah
Süleyman Mutlu . 30.04.2018
CEVAP YAZ
T&333;gbe Ettimyarabbim T&333;ğbemi Kabul Et Amin
G&367;lsen . 26.04.2018
CEVAP YAZ
Bismillahirrahmairrahim Allahım Sen Tüm Müslümanları Cehennem Azabından Koru
11234 . 23.04.2018
CEVAP YAZ
Tövbe Ettim Allahım Tövbemi Kabul Eyle Allahım
Halil . 19.04.2018
CEVAP YAZ
Şu Üc Ayların Hürmetine Tövbe Edenlerin Töğbelerine Kabul Et Amin,,,
Durmuş 1453 . 19.04.2018
CEVAP YAZ
Allahima Sığındım
Sevgi . 18.04.2018
CEVAP YAZ
Yarabbim Sen Benim Ve Bu Duayı Yapan Tum Din Kardeslerimin Duasini Kabul Et Yarabbim Amin
Allahü Tealayı Çok Seven Bir Kul . 15.04.2018
CEVAP YAZ
Tövbe Ettim Ya Rab Benim Dde Tövbemi Kabul Et
Geressiz . 29.03.2018
CEVAP YAZ
Tövbe Duası Her Zaman Yapılabilir , Yapılmaz Demek İçin Delil Ortaya Koymanız Lazım. Özellikle İçinde Bulunduğumuz Recep Ayı Tövbe İstiğfar Ayıdır . Bu Ayda Bu Dua Bol Bol Okunmalıdır
Vahyinizinde . 25.03.2018
CEVAP YAZ
Tövbe Duası Her Gece Okunmaz Sadece Kandillerde Okunur
Azra&128524; . 22.03.2018
CEVAP YAZ
Ya Rabbi.sen Benim Ve Tüm Müslümanların Övbesini Kabul Eyle.bugüne Kadar İşlediğim Bütün Günahlerımı Af Eyle.şüphesiz Sen Bütün Alemin Rabbi İsin
Allahın Kulu . 17.03.2018
CEVAP YAZ
Allahım Herkesin Tövbesini Kabul Etsin Benim Tövbemide İnşallahğÿ˜
Ağa . 14.03.2018
CEVAP YAZ
Allah Lm Sen Meliksin Güçlü Olansln
Mehmet . 09.03.2018
CEVAP YAZ
Çok Güzel Dualar Fakat Telefonda Bulmak Zor Ararken Vaktim Ölüyor
Rahimeger . 07.03.2018
CEVAP YAZ
Her Gün Okuyorum
Sinem . 06.03.2018
CEVAP YAZ
Salam Men Her Gun Gece Namazina Dururam Sonrada Subh Namazini Qiliram Teze Baslamisam Hele Duzgundumu Hele Qilmag?
Seva . 23.02.2018
CEVAP YAZ
Kul Hakkı Bu Dünyada Helallik Alınarak Ödenir Önce Hakki Olan Kimselere Gidilmesi Gerekir Ondan Sonra Rabbinden Affı Mağfiret Dilemek Gerekiyor
Allahın Aciz Kulu . 17.02.2018
CEVAP YAZ
Allah Affetsin Zira Baska Sansın Yokk
Zzzzz . 17.02.2018
CEVAP YAZ
Cok Kul Hakki Var Uzerimde Odemem Mumkun Degil Vicdan Azabindan Gece Gunduz Uykusuzum Ne Yapacagimi Bilemiyorum Cok Caresiz Hissediyorum Kendimi.insanlarin Yuzune Bakamiyorum Utaniyorum Ve Korkuyorum Yuce Rabbim Affeder Umidiyle Kendimi Rahatlatmaya Calisiyorum
Pisman . 14.02.2018
CEVAP YAZ
Teşekkürler Şimdi Tevbe Sayesinde Allah’a İmanım Artı
Ömer . 12.02.2018
CEVAP YAZ
Allah C.c. Razı Olsun Allah Hepimizin Dualarını Ve Tövbelerini Kabul Etsin İnşallah...
Teşekkürler . 08.02.2018
CEVAP YAZ
Allah Sizden Razi Olsun Bu Sitei Acdiniz İcin
Seyfali . 06.02.2018
CEVAP YAZ
Allahımız C.c Herkesin Günahlarını El_tevvab İsmiyle Bağışlasın Yarabbim Amin
Mira . 06.02.2018
CEVAP YAZ
Yeni Evlenen Kızlara Kızıyordum İşsiz Çalışmaylarla Evleniyorlar Dedim Yarabbim Afeyle Beni Bende Yeni Evliyim Bir Çocuğumuz Oldu Benimde Eşim Çalışmıyor Çalışmayı Sevmiyor İmtihandayim Allahim Affet Beni Tovbe Estagfurllah Ğÿ˜ž
Songul . 05.02.2018
CEVAP YAZ
Allahım Hayırlısıyla Herkesi Ve Her Şeyi Doğru Yola Döndürün Ve Kimseyi Ve Hiçbir Şeyi Doğru Yoldan Ayırmayın Ya Rabbim Allahım Hayırlısıyla Herkesi Ve Her Şeyi Islah Eyleyin Ya Rabbim Allahım Hayırlısıyla Herkesi Ve Her Şeyi Bağışlayın Ve Hesaba Çekilirken Alnımızın Ak Olmasını Nasip Eyleyin Ya Rabbim. Allahım Öncelikle Hepimize, Hiçbir Sıkıntı Çekmemize Gerek Kalmadan Kendi İrademizle Ve Sizin Rızanızla Tertemiz Ve Çok Samimi Şekilde İman Edebilmeyi Nasip Eyleyin Ya Rabbim Allahım Hayırlısıyla Küçük Büyük Bütün Sıkıntılara Hiçbir Tedaviye Gerek Kalmadan Mucizelerinizle Şifalar Nasip Eyleyin Ya Rabbim Allahım Yalvarıyorum Hayırlısıyla Herkesi Dualarımızı En Hayırlı Ve En Güzel Şekilde Kabul Eyleyin Ya Rabbim Hayırlısıyla Âmin Âmin Âmin Ecmain Ya Rabbim
Nur . 27.01.2018
CEVAP YAZ
Allahim Tovbelerimizi Kabul Et Bize Sifa Nasip Eyle
Sebine . 24.01.2018
CEVAP YAZ
Allah Herkesin Tövbesini Kabul Etsin İnşallah Hepimiz Peygamber Efendimize Cennette Komşu Oluruz
Nisa . 19.01.2018
CEVAP YAZ
Saglikli Ve Hayirli Birevladimiz Olacakmi
Zahide . 17.01.2018
CEVAP YAZ
Allah Sen Büyüksün Sen Dualarımızı Kabul Et
Harun . 14.01.2018
CEVAP YAZ
Benim Cok Yaramaz Oglum Var Bugun Kardesinin Parmagini Kesti Cok İcime Batti Arttik Beddua Ettim Devamli Sabrimi Tasiriyor Beddua Ediyrm Sonra Cok Uzuluyorum Tövbe Ettim Simdi Beddua Pisman Olununca Acaba Affolurmu&128549;&128549;
Gökce . 13.01.2018
CEVAP YAZ
Tövbe Hak Yememek Hakkımı Yedirmemek Şükür Ki Kazancıma Ve Saglımıza Hamd Olsun Yarabbi Bu Dünyada Sabırla Sanattır Sabırsızlardan Evleme Bizi
Yunus . 11.01.2018
CEVAP YAZ
Ticari Ve Ozel Hayatimda Hata Yaptim Yuvam Dagildi Duzeltmeye Calistikca Daha Cok Dibe Vurdum Aileme Ve Tum Cevreme Telafisi İmkansiz Zararlar Verdim Odenmesi İmkansiz Cok Borcum Ve Kul Hakki Var Uzerimde Vicdanim Kan Agliyor Hic Bir Sey Yapamiyorum Allahim Beni Affet Yalvariyorum
Pisman . 10.01.2018
CEVAP YAZ
Hz Ali Efendimiz A.s Denilmemek Tedir R.a İsminden Sonra Zikir Edilmelidir Peygamber Makamında Elçilere A.s Diye Zikir Edilmelidir
Hasan . 10.01.2018
CEVAP YAZ
Allahım Bende Senin Aciz Kulunum. Sen Bağışlıyansın Affedensin Senin Huzurunda Açtım Ellerimi Beni Bağışla Tövbemi Kabul Et Sen Bağışlıyan Ve Affedensin
Emrah . 08.01.2018
CEVAP YAZ
Evet O Kadar Cok Gunah İsledimki,rabbim Artik Beni Hic Affetmez Diye Saniyorum.cok Utaniyorum.alkol ,zina,kumar,uyusturucu ...yazik Gecen Giden Gencligime.seytan Artik Heryerde Degil Malesef İcimizde.rabbimden Yinede Cok Aman Diliyorum Cunku Onun Gazabida Merhametide Sinirsizdir.rabbim Affetsin
Gereksiz . 03.01.2018
CEVAP YAZ
Allah Herkesin Yardimcisi Olsun...
Omer . 01.01.2018
CEVAP YAZ
Allahım Sen Beni Affet Cinsel Olarak Bir Açlığım Yok Ama Kurtulamıyorum Bıktım Artık Rabbim Sana Sığınıyorum
Gmze . 28.12.2017
CEVAP YAZ
Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaşlar.. Öncelikle İşlemiş Olduğumuz Günahları Allah İnşallah Affeder.. arkadaşlar Size Birşey Söylemek İstiyorum kesinlikle Görmediğiniz Bişeye İftira Atmayın Ben 3.sınıfta Kız Arkadaşıma İftira Atmıştım... Aynı Konuda Benim Bir Alakam Yokken Şuan Başka Kişiler Aynı Şekilde Bana İftira Atıyor.. allah Ne Demiş Yaşattığını Yaşamadan Ölmessin Demiş Şuan Bende Yaşıyorum Çok Kötü Bir Durum :( Allah Kimseye Yaşatmasın.. Lütfen Kimseye Kötülük Yapmayın.. Allah Bir Gün Adaleti Yeniden Gösterecekk..
Bay1905 . 25.12.2017
CEVAP YAZ
Allahım Beni Af Eyle Sen Kapı Geleni Kovmazsın Sen Hak Sahibisin Yarabb Lütfen Beni Ve Tüm Müslüman Arkadaşlarımı Zelle Günahımı Ve Günahlarımızı Af Eylee
Dilek . 23.12.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Beni Affet Yarabbim . Yaptıklarımdan Çok Pişmanım . Ne Olur Allahım Bana Bir Şans Eyle. Babamın Her Şeyi Bilmesine Hakkı Var Elbet Ama Bildikten Sonra Bana Bir Şans Daha Tanımaz . Bana Güvenmiyor Allahım . Ne Olur Babam Bana Güvensin Telefonumu Elimden Almasın Yarabbim .amin
Betül . 21.12.2017
CEVAP YAZ
Allahım Tüm İşlemiş Günahlarımdan Dolayı Ben Çok Pişmanım. Sonsuz Rahmet Ve Mağfiretinle Bağışla Beni Allahım. Amin.
Kazım . 19.12.2017
CEVAP YAZ
Allahım Affeyle Yarabbim Senin Yolundan Şaştım Senin Tasvip Etmeyeceğin Eylemlerde Bulundum Günahımı Affet Beni Senin Yolundan Ayırma Ya Rabbim Sen Affedensin Tövbe Eden Bütün Kullarını Affet Ya Rabbim Günahlardan Kötülüklerden Hastalıktan Şeytan Ve Şeytanlaşmış İnsanlardan Esirgemeyin Ya Rabbim
Umud . 04.12.2017
CEVAP YAZ
Allahım Beni Affeyle. Günahlarımla Geldim Sana Affınla Amin Demek İstiyorum. Rabbim Enerji Tövbe. Sana Vereceğim Bir Söz İse O Zaman Sana Söz Veriyorum Tövbe Ediyorum Sen Kabul Et Boynumu Eğdim Sen Affeyle .rabbim Kötü Nefsim Beni Ben Aldattı Ama Ben Sana Bir Söz Daha Verdim Nefsimi Terbiye Ediceğim Sen Yeterki Beniaffeyle Kampındayım Yaran Kovma Bizi İçlerimize İman Ver Nuru Aşkınla Yak Biz Sevgin İle Doldur Şu Aciz Gönlümüzü. Nurunla Açayım Gözlerimi Nurunla Kapatayım Ya Rabbi Sen Tövbe Mi Kabul Et Allahım Sentövbe Eden Herkesin Tövbesini Kabul Etğÿ™ğÿ™ğÿ‘ğÿ»ğÿ™œğÿ»ğÿ¤²ğÿ»
Hanife . 30.11.2017
CEVAP YAZ
Allahim Beni Affet Yarabbi Bir Den Sigara Aldım İzinsiz Çok Pişmanım Affet Yarabbim
Özg2 . 29.11.2017
CEVAP YAZ
Allahim Lutfen Beni Affet Arkadaslarimi Tehdit Ettigim İcin Daha Dogrusu Kotu Seyler Yaptigim İcin Beni Bagisla Lutfen Ortaya Cikmasin Ben Cok Pismanim...
Eylul . 24.11.2017
CEVAP YAZ
Allahım Nolur Beni Affet Töbe Ediyorum Bir Daha Boyle Bir Günah İşlemeyecem Yaptığım Cok Yanlisti.. Ne Olur Beni Affet Günahlarımdan Uzaklaştır, Koru Beni...
H_ . 19.11.2017
CEVAP YAZ
Ben Kotu Şeylere Baktim Allahım Beni Affet
İsimsiz . 17.11.2017
CEVAP YAZ
Rabbim Tum İslam Aleminin Günahlarını Affetsin rabbim Bizleri Şeytanın Şerrinden Korusun İnşallah Amin
Mevlüt Harmankaya . 16.11.2017
CEVAP YAZ
Beni Affet Yaptığım Günahları Affet Çok Hatalıyım Tövbe Ediyorum Beni Kulluguna Dahil Et Yarabbi
Mahsum . 11.11.2017
CEVAP YAZ
Mevlam Bende İşlediğim Günağı Hiç Tekrar Etmemek İçin Tövbe Ediyorum Affet Beni Rabbim Ğÿ˜¢ğÿ˜¢ğÿ˜¢çok Pişmanım Çok Acizim Acı Bizlere Şeytan Ve Nefis Bizim En Büyük Düşmanımız Bize Yaptırmadığı Günah Yok
Günahkar . 09.11.2017
CEVAP YAZ
Bıktım Artık ... Kaçıncı Tövbe Bu Tam Bitti Dediğim Anda Yine Oluyor Sıkıldım Artık Allahım Sen Beni Yanlış Şeylere Yöneltme Yarabbim Allahım Affet..
Duygu . 02.11.2017
CEVAP YAZ
Ben Her Gün Ders Çalış Ama Yemin Ettim Ve 4gün Çalışmadım 11yaşındayım Ve Çalışmadım Acaba Yeminini Bozbialecek Birşey Varmı
Esin . 29.10.2017
CEVAP YAZ
Yapmayacağım Diyorum Yapıyorum Bu Kaçıncı Tövbe İçimdeki İnsan Ben Değilim Allahım Sen Büyüksün Affet Beni Yarabbim Sen Beni Yanlış Yollara Sokmama İzin Verme Allahım
Duygu . 25.10.2017
CEVAP YAZ
Rabbim Tövbelerimizi Kabul Etsin
Halil . 17.09.2017
CEVAP YAZ
Kurtulmak İçin Geç Değil
Tevbe Et Kurtul Bidaha Yapma Bakma Düşünme . 15.09.2017
CEVAP YAZ
Tek Kurtuluş Tövbe
Murat . 10.09.2017
CEVAP YAZ
Allah Tüm İnsanları Ve Canlıları Korusun.günahları Af Etsin Ve Günahları Bağışlasın.allahın Rahmeti,bereketi Ve Selamı Üzerinize Olsun.
Salih Cenk . 31.08.2017
CEVAP YAZ
Rahman Ve Rahim Olan Yüce Rabbim Tüm Kullarının Dua Ve Tövbelerini Kabul Eyle Bizleri Razı Oldugun Kullardan Eylersin İnşaallah Elfatiha
Rauf . 24.08.2017
CEVAP YAZ
Allahim Cok Gunahimiz Var. Icimizde Yasiyoruz Acimizi, Pismanligimizi. Kimseyle Paylasamiyorum. Bizi Affet, Sen Affedensin. Tovbe Ettik, Agladik, Yalnisimizi Anladik. Hep Sana İnandik Ve Guvendik. Hamd Olsun Yalnisi Sonunda Anladik Ve Tovbe Ettik. Bizi Dogru Yoldan Ayirma. Amin.
Gunahkar . 17.08.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizi Bu Dardan Çıkar Ferakete Kavuştur Sana Sığžınıyorum Sen Tüm Müslümanlar Bizide Dahil Etmek Uzerine Bizi Bu Dardan Çıkar Allahım
Ğÿ˜”allah Büyüktur Bizi Bir Gün Bu Sıkıntılardan Çıkaracaktır İnşallah . 16.08.2017
CEVAP YAZ
Ey Allabı Bugünde Elimi Sana Açtım Ve Agliya Agliya Tövbe Aldim Allahım Cok Pismanim Lakin Pismanlik Care Degildir Sen Benim Yaptiklarm Günahlarımı Af Eyle Sen Büyüksün Bugün Ellerim Actim Sana Yalvarıyorum Ve Söz Varıyorum İnsallah Birdaha Günah İşleyemecegim Ve Sina Yapmican Senin Evine Gelip Abtesimi Alip Namazimi Kilip İbadetimi Edim Dinimk Öğrenip Agirete Karşına Günahıma Cikmicam İnsllah. arkadaslar Nolur Bir Fatihayı Eksik Etmiyelim.
Allah-u Tallanin Kulu . 09.08.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Buyuksun Yarabbım Allahım Tovbe Ettim Yine Yaptım Yemin Ettim Yine Yaptım Allahım Sen Buyuksun Yarabbım Benı Affet Allahım Seytana Uydurma Yarabbım Sen Buyuksun Yarabbım Bıdaha Yapmıcama Soz Verıyorum Yarabbım
Emre . 09.08.2017
CEVAP YAZ
Allahım Kaç Kere Yemin Edim Yapmıyıcam Diye Ama Yine Yaptım (Günah İşledim) Sana Sığınıyorum Dua Ediyorum Arkadaşlar Sizden De Belkiyorum Allahım Nolur Beni Affet
Boşver . 05.08.2017
CEVAP YAZ
Çok Günahım Var Allahım Nolursun Tövbe Eden Kullarını Ve Beni Tövbelerimizi Kabul Et Bidaha Yapmıcaz Söz Allahım
Şahız . 20.07.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Büyüksün Günahlarımdan Sana Sıgınıyorum Bidaha Yapmayacagım Sen Affedicisin Beni De Affet Ya Rabbımm Pişmanım...
Gamze . 15.07.2017
CEVAP YAZ
Allah Bir Gun Meni Bagiwlar Inwallah
Messi . 12.07.2017
CEVAP YAZ
Allah Çok Bağislayandir Afedendir Allhim.yaptığımız Tüm Günahlardan Yanlışlardan Sana Geldik Sana Yöneldik Rabimiz Bizi Affet Tövbemizi Kabul Eyle Sen Afedicisin Afı Seversin Bizleri Afet Amin
Uğur . 10.07.2017
CEVAP YAZ
Cook Rahatladım Teşekkürler
Buse . 09.07.2017
CEVAP YAZ
Cook Rahatladım Rabbıme Şukurler Olsun
Ramazan . 06.07.2017
CEVAP YAZ
Selamunaleykum Ya Arkadaslar Biri Kalbimi Kirdi Bende Kasten De Olmasa Onun Kalbini Krdim Ben Onun Kalbini Kirdim Diye Degil Gunah İsledim Diye Cok Pisman Vicdan Azabi Cekiyorum Rabbimin Beni Affetmesini İstiyorum Allahim Lutfen Bizi Affetsin Cok Uykum Var Ama Vicdan Azabindan Yatamiyorum
Hilal . 26.06.2017
CEVAP YAZ
Allah Im Sen Bizim Günahlarımızı Bağışla.sıkıntılı Günler Geçiren Ülkemizin Ve Tüm İslam Alemini Selamete Kavuştur Ya Rabbim Tövbemizi Kabul Et Bizi Refaha Kavuştur,bu Dua Ya Amin Diyen Tüm Kareşlerimizinde Dualarını Kabul Et.anamıza Babamıza Çocuklarımıza Sağlık Mutluluk Huzur Evsizlere Ev İşsizlere İş Aşsızlara Aş Nasip Eyle.bizi Sana Layık Kullarından Olmayı Nasip Et.ölmüşlerimizinde Günahlarını Bağışla Onları Kabir Azabından Koru Mekanlarını Cennet Eyle Allahım ( Amin )
Kerem . 12.06.2017
CEVAP YAZ
Allah.hım Tüm Müslüman Kardeşlerimiz Gafletten Uyandır Allah.hım.allah.hım Seni Sevenleri Bizlere Sevdir.dayma Yolunda Gitmeyi Bizler Nasip Amin
Hasan . 07.06.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Affet Yarabbim Sana Sığınırım
Bahar . 04.06.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Esirgeyen Ve Bagışlayansın Bizleride De Affet Kimseyi Cehennem Ateşinde Yakma(amim)
Halime . 03.06.2017
CEVAP YAZ
Allah Im Günahlarımızı Affet Amin
İsmail . 30.05.2017
CEVAP YAZ
Allah Bağışlayıcidır. Hepimizin Günahlarını Affeyle Allahim
Mumin . 28.05.2017
CEVAP YAZ
Allah Im Günahlarımızı Affet Yarabbim Amin.
Gamze . 28.05.2017
CEVAP YAZ
Arkadaslar Aranizda Tovbe Ede Oldumu Oldoysa Nasil Hissetiniz Kendinizi
Tuana . 27.05.2017
CEVAP YAZ
Allahım Affeddiğin Kullarının İçine Oğullarımı Eşini Torunumu Beni Eşimi Anamı Sana El Açıp Yalvaran Bütün Kullarını Affet Allahım
Hanife Aciz Kul . 27.05.2017
CEVAP YAZ
Allahım Bize Merhametin İle Muamele Eyle, Adaletin İle Değil.afi Seversin Bizi Bağışla Af Eyle.peygamber Efendimizin Şefaatına Nail Eyle. Amin...
Rıza Genç . 26.05.2017
CEVAP YAZ
Rabim Tobelerimizi Kabul Et Sin İnşallah
Hüseyin Yuce . 21.05.2017
CEVAP YAZ
Ben Buraya Bilgilenmek İçin Girdim Ama Çok Duygulandım Ve İllahi İle De Tam Ağladım İnsan Lduğumjn Sanki Daha Yeni Farkına Vardım Üzgünüm...
Nazlı . 18.05.2017
CEVAP YAZ
Yarabbim Bizi Affet Korunmuş Seytanin Şerrinden Sana Siginirim. Essedu Enla İllahe İllallah We Essedu Enne Muhamedden Resullullah (Amın)
Ramazan . 18.05.2017
CEVAP YAZ
Arkadaşlar Hrpimiz Günah İşliyoruz. Zaten İşlemeseydik Ya Melek Ya Peygamber Olmamız Gerekirdi Haşa Ve Kella. Asıl Güzellik İşlediğimiz Günahlara Kalben Pişmanlık Duyup Nedametle Gözyaşı Dökerek Nasuh Tövbesiyle Birdaha İşlememek Üzere Kalben Tövbe Edip Af Dilemek. Rabbim Sonsuz Merhamet Sahibi Ve Rahmeti Sonsuz Bir Derya. Günahlarımız Denizlerin Köpükleri Kadar Bile Olsa Kalben Nedametle Yapılan Bir Tövbe Hepsini Temizleyip Doğduğumuz Günkü Gibi Temiz Ve Günahsız Yapar. İş Ki Tövbemize Ve Sözümüze Sadık Kalıp O Günahları Bir Daha İşlememeye Çalışmalıyız. Bize Düşen Bu
Deniz . 11.05.2017
CEVAP YAZ
Allahım Af Etsin Ben Çok Kötü Şeyler Yaptım İnşallah Bizi Yaradan Rabbim Af Eder.. Ben Çok Kötü Şeyler Yaptım İnsanların Hakkına Girdim Ve Zina Yaptım Maddi Ve Manevi Bana Çok Pahalıya Patladı Ailemin Gözlerine Bakamıyorum Gözüm Yok Yemek Yediğim Çanağa Sıçtım. Yapmamalıydım.. Allahım Herşeyi Gören Bizi Yaradan Sensin İçimi Biliyorsun Lütfen Af Et Beni Namazıma Falan Geri Başlıcam Bu Kez İçinden Gelerek Namaz Kılacağım
Ali . 06.05.2017
CEVAP YAZ
Allahım Nolur Affet Beni
Sara . 05.05.2017
CEVAP YAZ
Allahim, Cok Büyük Yanlis Yaptim, Tövbe Ettim, Gene Yaptim, Seytana Uydum, Allahim Beni Birkez Daha Affet, Ailemi Cocuklarimi Bagisla Allahim Evim Huzurlu Kalsin, Bizi Affet Yarabbim
Fatih . 01.05.2017
CEVAP YAZ
Allah Sizden Razı Olsun
Hilal Çelik . 30.04.2017
CEVAP YAZ
Yarabbi Bizi Bağışla Kötü Hatalar Yaptık Ama Senden Başka Sığınıcak Kimsemiz Yok Ey Yarab Affet Bizi Kalbimizi İmanla Doldur Ya Resul ..
Günahkar . 29.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Hz Mevlananın Ne Olursan Ol Yine Gel Diyen Kulunun Ve Hz Peygamber Efendimizin Yüzü Suyu Hürmetine Beni Anamı Ve Ailemi Affet Bagışla Tövbe Tövbe Tövbe
Seyfullah Baylan . 23.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Mümkün Mertebe Kitabındaki Akaitlere Uygun Yaşamayı Çalıştım. Ancak Bir Gece Çok Masum Bakan Bir Tavşanı Öldürdüm. Hala Vicdan Azabı İçindeyim. Masum Bir Canlıyı Işık Tutarak Savunmasız Hale Getirmek Süretiyle Çanını Kıydım Ve Günah İşledim. Günahımı Bağışla Allahım. Ayrıca Farkında Olmadan İşlediğim Günahlarım Varsa Onları Da Affeyle Allahım. Birdahaki İşlememeyi Azmi Ve Cezmi Hast Eyledim. Tövbemi Kabul Eyle Allahım. Amin.
Çakırefe . 23.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Affet Günahlarımı Bağışla. Ben Hata Yaptım Tövbemi Kabul Et. Bu Pişmanlık Ve Vicdan Azabından Beni Kurtar. Çok Pişmanım Çok Acı Çekiyorum Çok Çaresizim.haksızlığa Uğradım Kırıldıkça Kırdım İnsanları. Ben Çok Pişmanım Çok.
... . 22.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Beni Affet Ben Emanete Bakamadım Yalan Yere Yemin Ettim Emaneti Bırakıp Gittim Doğru Söylemedim Başkalarının Kusurlarıyla Alay Eddim Yarabbi Affet Beni Bir Daha Tövbeler Olsun Ki Yapmam Emanetr Hiyanet Ettim Allahım Emanetin Parasını Yarın Vericem Tövbeler Olsun
Tövbe Olsun . 20.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Ben Çok Pişmanlık Duyacağım Ve Unutamayacağım Bir Günah İşledim. Sen Bütün Günahlarımı Affeyle. Bu Günahımdan Dolayı Helallik İstemem Gereken Kişilerin Kalplerini Yumuşat.amin...
Mehmet . 20.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Beni Biliyorsun Kalbimi Gönlümü Ruhumu Teizle Senin Herşeye Gücün Yeter Sana Sıgındım Senin Kudretin Büyük Beni Bana Bırakma Senden Başka Gidecek Kapım Yok Senden Başka Kimsem Yok Yardım Et Allahım
Tugba . 19.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Beni Affet Yaranın Bu Güne Kadar Yaptığım Tüm Gunahlarini Afet Yarabim
İsimsiz . 17.04.2017
CEVAP YAZ
Allahim Yaptiklarim İcin Kopek Gibi Cok Pismanim Yaptiklarimi Kimseye Anlatamiyorum Ama Yaptiklarim Bir N Osun Aklimdan Cikmiyo Cok Pismanim Aklim Basima Geldi Bir Daha Olecegimi Bilsemde Kimsenin İgmesine Bile Elimi Surmeyecegime Soz Veriyorum Bem Cok Pidmanim Allahim Benim Uc Tane Cocugum Var Ne Olur Yalvariyorum Onlarin Hatrina Sabi erimina Benim Gunahlarimi Affeyle Tovbe Sana Bir Daha Kimsenin Malina Nede Bir İgnesine Elimi Atacam Tovbe Allahim Sen Affedensin Affet Beni De Ben Kopeekler Gibi Pismanim Cocuklarim İcin Beni Affet Tovbe Sana Allahim
Tovbekar . 17.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Affet Benim Günahımı Senden Başka Bağışlayıcımız Yoktur Sana Sığındım Sana Güvenendim Allahım &128591;&127995;&128591;&127995;
İsisimsiz Günahkar . 08.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Yardım Et Bu Sene Takdir Alayın Benim Ve Tüm Müminlerin Tövbesini Duasını Kabul Et
Derin . 04.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Tüm Müminlerin Tövbelerini Kabul Et
Deniz . 03.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım Lütfen Beni Affet Senden Başka Sığınacağım Kimse Yoktur Sen Beni Affet Söz Veriyorum Bidaha Küfür Etmeyeceğim Sen Beni Affet Amin.
Fatma . 01.04.2017
CEVAP YAZ
Allah Razı Olsun Sizden Hepimizi Affeylesinaffeylesin
Zeliha . 31.03.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Ki En Yücesin. Sen Bu Kullarının Tovbelerini Kabul Eyle Bir Daha Gaflete Düşmemelerini Nasip Eyle Yarabbi.
Rabia . 30.03.2017
CEVAP YAZ
Allah Sizlerden Razı Olsun Çok Teşekkür Ederim
Enes . 30.03.2017
CEVAP YAZ
Allahım Nolur Affet . Herkesin Duasını Allah Kabul Etsın İnşallah
Duygu . 29.03.2017
CEVAP YAZ
Yarabbi Affet Bütün Ummeti Muhammeti
Ibrahim . 28.03.2017
CEVAP YAZ
Allahım Ya Rabbim Yardım Et Tövbelerimi Kabul Et Hayırlı Cumalar Allah Hepimizin Duasını Kabul Et
Büşra . 24.03.2017
CEVAP YAZ
Allah Herkesi Cennetine Nail Etsin
Fatih . 20.03.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizim Günahlarımızı Bağışla. Tövbelerimizi Kabul Eyle. İnşallah Bir Daha Şeytana Uymayıp Tövbelerimiz Kabul Olur
Atiye . 19.03.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Ki Bagışlayıcısındır Nolur Dualarımı Kabul Et .
Selin . 27.02.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizim Günahlarımızı Affet. Bwni Ve Tüm Mümin Kardeşlerimizi Şeytana Uydurma Tövbemizi Kabul Et..amin
Gizli . 19.02.2017
CEVAP YAZ
Allahim Sen Bizlerin Tovbesini Kabul Eyle
Adem . 17.02.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sana Şükürler Olsun Tövbe Ettim Günahlarım Silindi İnşallah İnşallah İnşallah Senin Yolunda Giderim... Amin...
Elif . 03.02.2017
CEVAP YAZ
Allahım Günahlarımızı Affetsin &128546;
Xx . 01.02.2017
CEVAP YAZ
Bismillah Allah Cumlemizi Affetsin İnşallah Sizlerden Bana Da Duva Etmenizi İstiyorum
Ferdi . 30.01.2017
CEVAP YAZ
Allahım Sen Tüm Müslümanların Tövbesını Kabul Eyle Allahım Sen Yardım Et Bızlere Bütün Şehıtlerin Peygamberlerimizin Ölmüşlerin Ruhu İçin El Fatıha Okuyalım Bu Yorumu Okuyan Herkes Bir Fatıha Okusun Allah Rızası Icın
Orhan . 15.01.2017
CEVAP YAZ
Bu Doğru İse Yüce Allahım Beni Affet
Enes . 10.01.2017
CEVAP YAZ
Allah (C.c) Bizleri Burada Tövbe Edenleri Yaptığımız Yanlışlarımızı Ve Günahlarımız Affetsin İnşallah Amin.
Safa . 30.09.2016
CEVAP YAZ
Bızlerı Buguzel Dualarla Aydınlattıgınız Icın Allah Sızdenrazı Olsun Allahım Herkesın Dualarını Kabul Etsın Amın
Suheyla . 24.09.2016
CEVAP YAZ
Allahım Benim Ve Herkezin Duasını Kabul Et Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun Bize Kötü Günler Göstermesin
Burak . 08.09.2016
CEVAP YAZ
Günahından Tövbe Eden Hiç Günah İşlememiş Gibidir.
Sofii . 01.09.2016
CEVAP YAZ
Allah Sizlerden Razı Olsun Ramizinyolunda Olan Anna Lardan Babalardan Kardaşlardan Abilerden Herkesten Allah Razı Olsun Rabim Cümlesinde Razı Olsun İşallah
Mehmet . 25.08.2016
CEVAP YAZ
Allahım Lütfen Benim Günahlarımı Affettüm Mümin Kardeşlerimininkinide Afet Yarabim Sen Çok Büyüksün
Melek . 24.08.2016
CEVAP YAZ
Çok Yarlı Bişey Tovbe Ettikten Sonr İndan Bi Rahatlıyo
İnsan . 23.08.2016
CEVAP YAZ
İçimde Sanki Birşeyler Vardı Ve Bu Duayı Okuduktan Sonra Aklımdan Çıkmaya Başladı Yüce Rabbim Tüm Mümin Kullarının Günahlarını Affetsin İnşallah
Gizli . 17.08.2016
CEVAP YAZ
Allahım İnşallah Bütün Dualarımızı Kabul Eder Yaptıgımız Veya İşledigimiz Günahlarımızı Affetsin Ve Bizi İyi Kularından Eylesin Amin.
Harun . 07.08.2016
CEVAP YAZ
Allah Razı Olsun Duanızı Okudu Cok Tesekkur Ederım Amin
Ali . 05.08.2016
CEVAP YAZ
Yüce Rabbim Ne Olur Beni Affet Benim İsledim Gunah Boyunu Acmıs Kac Kere Tövbe Duasını Okudum Ama Yine Kotu Soz Soyledim Hal Ve Hareketlerim Devam Ettirdim Sen Bagıslayıcısın Sen Buyuksun Sen Teksin Sen Yaratıcısın İnsallah Bni Bagıslarsın Yarrabim
..... . 21.07.2016
CEVAP YAZ
Allah Sizlerden Razı Olsun Bazen İstemeden Kalp Kırabiliyoruz Yada Ağzımızdan Kötü Söz Çıkabiliyor Sizin Tövbe Duanızı Okudum Allaha Yakardım İyiki Varsınız
Senay . 14.07.2016
CEVAP YAZ
İki Cihanın Sahibi Kapına Geldi Başka Kapım Yok Merhametine Sığınıyorum Cümle Muslumanları Affet Bizleride Affından Mahrum Etma Yarapbim
Meral . 12.07.2016
CEVAP YAZ
Benim Yakınmı Tövbe Etsin Çünük Pis Filme Bakıyo Allha Doğur Yolu Göstersini
Pınar . 07.07.2016
CEVAP YAZ
Allah Bizi Tövbemizi Makbul Olanlarden Eylesi Amin
Murat . 07.07.2016
CEVAP YAZ
Allahım Sen Yüce Rabbimizsin Ellerimi Açtım Sana Yalvarıyorum Beni Şeytan Yöneltti Bazı Arkadaşlarımda Yöneltti Bir Daha Yapmayacağıma Gelince Dua Edicem Rabbim Tek İstediğim Bilirek Yada Bilmeyerek Yaptığım Günahları Bağışla Bu
Furkan . 03.07.2016
CEVAP YAZ
Allah Hepizöin Tovbesini Kabul Etsin.
Şehmuz . 01.07.2016
CEVAP YAZ
Allah Her Tövbe Eden Kişinin Duasını Kabul Buyursun
Zehra . 26.06.2016
CEVAP YAZ
Bazen Size Laf Söylüyorum Bu Hatamı Ve Diğer Yaptığım Hataları Günahları Affedin Amin
Bbb . 26.06.2016
CEVAP YAZ
Bazen Nefsimize Yenik Düşüp Günah İşliyoruz Ama Allahım Sen Çok Affedicisin Bizi Bağışlayın Bilerek Veya Bilmeyerek İşlediğim Herşey İçin Tövbe Duasını Okuyorum Allahım Sen Tövbeleri Kabul Edensin Amin
Salih Öden . 24.06.2016
CEVAP YAZ
Çok İyi Bir Şey İnşallah Herkes Sofi Olur
Mahmut Dirier . 09.06.2016
CEVAP YAZ
Rabbim Çok Büyük İnşaallah Affeder Rabbim Affeyle
Rahman . 08.06.2016
CEVAP YAZ
Allahım Sen Afedicisin, Affetmeyi Seversin Bizleride Affet.
Mehmet . 03.06.2016
CEVAP YAZ
Allahim Bizi De Affolunan Kullarindan Eylesin
Sss . 31.05.2016
CEVAP YAZ
Allahım İşlediğim Bütün Günahlarımı Affet Tövbesi Kabul Olan Kullarından Eyle Yarabbim
Metin . 26.05.2016
CEVAP YAZ
Yarab, Allahım Yüce Allahım Milyonlarca Kulların Gibi Bende Tövbeler Tövbe Etmek İstiyorum Ama Tövbeden Önce Bir Daha Günah İşlememek İçin Bana Ve Bütün Din Kardeşlerimize Güç Vermeni İstiyorum Bizi Kötülükten Koru Ve Uzak Tut Amin
Namık . 23.05.2016
CEVAP YAZ
Allahım Dostun Olmaya Geldim.bütün Niyetlerimi Zemzemle Yıkat,kalbimi Zemzemle Yıkat.bu Miraç Gününde Günahlarımızı Affeyle Amin..
Güneş . 03.05.2016
CEVAP YAZ
Var Arkadaş Boş Dünya Ne Paranın Nemalı Nemulkun Nede Canın Kıymeti Boş Dünya Böş
Yaren . 01.05.2016
CEVAP YAZ
Allah Kimleri Affetti. İnsallah Bu Siteye Tövbe Etmek Amacıyla Gelip Tövbesi Kabul Olan Kullardan Eylesin Rabbim Bizi.
Gülizar . 28.04.2016
CEVAP YAZ
Bazen Nefsimize Yenik Düşüp Günah İşliyoruz Ama Allahım Sen Çok Affedicisin Bizi Bağışlayın Bilerek Veya Bilmeyerek İşlediğim Herşey İçin Tövbe Duasını Okuyorum Allahım Sen Tövbeleri Kabul Edensin
Burak . 17.04.2016
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizim Her Zaman Yanımızda Ol Şeytanın Şerrinden Koru Amin.
Simge . 13.04.2016
CEVAP YAZ
Çok Güzel Bir Dua Hepinizin Duaları Kabul Olsun
Buse . 11.04.2016
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizi Şeytan Ve Tüm Kötülerin Gazabından Koru Ey Rabbim Amin...
Aslı . 30.03.2016
CEVAP YAZ
En Yüce Allahtır Siz Buraya Gelip Allahtan Af Dilediniz İnşaallah Allah Hepimizi Affeder O Rabbimizdir Bağışlayıcıdır İnşaallah Onun Yoluna Girmek İsteyenleri Geri Çevirmez Hepinizi Affeder Önemli Olan Onun Bir Tek Sonsuz Kerem Sahibi Olduğunu Bilmek Sadece Ondsan Af Dilemek Ona İbdet İman Etmek Kardeşlerim Allah Hepinizi Affetsin Yolunuzu Açık Etsin Herkez İyiy Bir Müslüman Olsun Amin Allahın Selamı Üzerinize Olsun
En Yüce Allah . 28.03.2016
CEVAP YAZ
Allahım Sana İnanır Sana Sıgınırım Bilerek Yada Bilmeyerek Pek Cok Günah İşledim Ben Bu Günahlarımdan Pişman Oldum Ve Senin Kapına Geldim El Açtım Günahlarımın Af Edilmesini Diliyorum Sen Af Edicisin Bagışlayıcısın Ne Olur Allahım Benide Et Hem Bu Dünyada Hemde Ahrette Bizlere Merhametinle Muamele Eyle Amin
Erkan . 18.03.2016
CEVAP YAZ
Allah Hepimizin Duasını Kabul Etsin.amin.
İsimsiz . 14.03.2016
CEVAP YAZ
Allahhim Senin Huzurunda Dovbe Ediyorum Bi Daha Kumar Oynamicam Sen Affedicisin Sen Gunahlarimi Af Eyle Senin Huzurunda Yemin Ediyorum Bi Dahaoynamicam Yemin Ediyorum Kuranin Uzerine Sen Beni Affet Allahhim
Batmanli . 13.03.2016
CEVAP YAZ
O Günahı Yaptıktan Sonra Tövbe Etmenin Ne Anlamı Var. Onu Önceden Yapmamak Gerek
Emre . 05.03.2016
CEVAP YAZ
Benim Bi Sevdiğim Var Biz Sürekli Konuşuyoruz 3 Yıldır Konusuyoruz Ama Eli Elime Değmedi Onunla Konusuyorum Da Günah Mı Cok Mu Kotu Bişi Yapıyorum
Merva . 16.02.2016
CEVAP YAZ
Bu Duanın Mealli Değil Buradaki Türkçe Kısım.
Es . 12.02.2016
CEVAP YAZ
Allah Tövbemizi Kabul Etsin Umarım Aynı Günahlara Tekrar Düşmeyiz Pişmanım Günahlarımdan
Murat . 12.02.2016
CEVAP YAZ
Allahim Sen Tovbelerimizi Kabul Et Bizi Yolundan Ayirma İn Wa Allah&128532;
Zeriw . 10.02.2016
CEVAP YAZ
Rabbım Sen Sana Uzanan Elını Bos Cevırmezsın Bır Hata Yaptım Esımı Cocuklarımı Kaybettım Sana Sıgındım Tovbe Ettım Sen Benı Yolumdan Etmeye Calısan Iblisten Seytenın Serrınden Koru Allahım Sen Affeden Bagıslayansın Ya Resul Allahım Sen Istemessın Yuvalar Yıkılsın Cocuklar Annesız Kalsın Benı Esıme Coluguma Cocuguma Kavustur Allahım Hakkımda Hayırlısını Nasıp Eylee Tovbeler Olsun Allahım
Sibel . 18.01.2016
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizleri Affet Yarabbim. Biz Günahkar Aciz Kullarız. Tövbelerimizi Kabul Buyur Yarabbim. Affına Sığınıyoruz...
Mehmet . 13.01.2016
CEVAP YAZ
Çok Büyük Bir Günah İsledim Ve Çok Pismanım Ama Rabbimden Ümidimi Kesmek İstemiyorum Bi Daha Ayni Hatayı Yapmak İstemiyorum. Korkuyorum
Lavinya . 13.01.2016
CEVAP YAZ
Arkadaşlar Sınıfta Tahta Olayı Oldu Tahtayı Ben Sildim Allaha Kendimi Nasıl Affedirebilirim
Gizem . 07.01.2016
CEVAP YAZ
Rabbim Senin Haramını Ve Halalini Bilen Kişiyim Ama Nefsime İsteklerime Karşı Gelemedim Artık Çok Pişmanım İçim Çok Kararmış Kendime Dur Diyemiyorum Bana Yardım Et.
Gri . 25.12.2015
CEVAP YAZ
Rabbim Sen Affedicisin Ve Affetmeyi Seversin Biz Bir Yanlış Yaptık Sen Affet Biz Tövbe Ettik Sana Sığındık Sana İnandık Sen Bizim Hatalarımızı Affet Krou Bizi Hatasız Kul Olmaz Rabbim Sen Bizi Affet Affet Ki Birdaha Hataya Düşmeyelim Sen Bizi Affet Ki Biz Yanlış Yapmayalım Sen Bizi Affet Ki İyilikle Dolalım Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Rabbi Şu Güne Kadar Geldik Devamınıda Günahsız Geçirelim Sen Bizi Affet Yarabbi Sen Bizi Affet İşledim Bir Günah Tözvbe Ettim Affetmeyi Seven Affedici Rabbime Sığındım Hemen
Beren . 25.12.2015
CEVAP YAZ
Çok Güzel Bir Dua İnşallah Allahım Bizim Dualarımızı Kabul Eder Günahlarımızdan Ders Aldırır Amin
Esra . 15.12.2015
CEVAP YAZ
Ya Rabbim Sen Benj Affet Cok Kotu Bir Yola Girdim Nasil Cikabilirim Sen Yardim Et(zina Yaptim)
Umit . 09.12.2015
CEVAP YAZ
Keşke Yapmasaydım Demeyim Neden Yaptım Diyin Ve Allaha Yalvarın Ellbet O Sizi Affedecektir
Çok Pişmanım . 11.11.2015
CEVAP YAZ
Allah,ım Sen Büyüksün Sen Affedersin Biz Öyle Bir Yola Girdikki Nasıl Çıkacağımızı Şaşırdık Ne Olur Allahım Sen Afetmeyi Seversin Sen Rahmansın Sen Rahimsin Sen Kerimsin Sen Bizim Rabbimizsin Arkadaşlar Namaz Kılın Kılınki Rabbim Sizi De Beni De Affetsin Kuran Okuyun Okuyun Ki Günahlarınız Hafiflesin Tüm Arkadaşlarınızdan Eşinizden Dostunuzdan Hatta Düşmanınızdan Bile Helallik İsteyin Tüm Müslüman Kardeşlerim Eğer Olurda Hakkınızı Yersem Yada Yemişsem Hakkınızı Helal Edin ey Kul Sanma Ki Bu Dünya Sonsuz ey Kul Sanmaki Rabbin Seni Unutmuş Eğer Öyle Bir Şey Aklının Ucundan Bile Geçerse Sen Cehennemi Boylarsın Yada Tövbe Etmemişsen Cehennemi Boylarsın
Arjin Akın . 03.11.2015
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bizi Af Eyle (Amin) Tövbelerimizi Kabul Eyle (Amin)
Enes . 25.10.2015
CEVAP YAZ
Güzel Allahım Sen Tövbelerimizi Kabul Eyle Bizi Affeyle Amin
Fatma . 21.10.2015
CEVAP YAZ
Allahım Cumemizi Bagislasdin İnsallah
Adem . 21.10.2015
CEVAP YAZ
Allah Hatalarımızı Affetsin.günahlarımızı Bağışlasın.
İsimsiz . 15.09.2015
CEVAP YAZ
Çok Pişmanım Allah Hım Tüm Günahlarımdan Sana Sıgındım Alla Hım Birdaha Şeytana Uyruma Beni Cehenem Azabından Koru Çok Çok Pişmanım Bir Daha Yapmamaya Söz Veriyorum Yüce Allah Hım Amin.
Kenan Savaşır . 05.09.2015
CEVAP YAZ
Allah Hepimizin Tövbelerini Kabul Etsin
Yaşar . 28.08.2015
CEVAP YAZ
Ben Çok Pişmanım Allahım Af Eyle Ben Neişlediysen Beni Af Ele Bana Yardım Edin Yanlışlık Çok Günaklık Bişler Yaptıysam Bana Yardım Edin Ben Çok Kütü Pimalı İçindeyim Allah Tövbelerimizi Kabul Buyur Sun Ben Herkezden Çok Özürler Dliyorum Bana Haknızı Hll Edin Benimde Hll Olsun Öyle Bi Hatalr Yaptımki Dünyadan Ve Ünmetden Çok Özürler Dliyerek Afret Olmasını Dliyorum Ben Bütün Varlık Ünmeten Özüler Dliyorum Allah Yücedir İkram Sahibi Dir Heşeye Gücüyetendir Benim Tek Dinim İslam Dini Dir Beni Yanlış Görenler Çok Özürler Dilerim
Ecevit . 12.07.2015
CEVAP YAZ
Bırak Herşeyi, Tövbe Et. ey İnsanoğlu, Kafanı Kaldır Gökyüzüne Bir Bak, Düşün Yaşanan Hayatı Düşün Ve De Ki yalan Var Mı:var kul Hakkı Yemek Var Mı:var zalimlik Var Mı:var riyakarlık Var Mı:var dalkavukluk Var Mı:var herkes Çalıyor, Birazda Ben Çalayım Var Mı:var o Zaman Cehennemde Yanmamak İçin Bir Sebep Var Mı..yok kırma İnsan Kalbini,ezme Canı Olanı yeme Kul Hakkını, Unutma Allahını huzuruna Çıkınca Acep Neler Söylersin yediğn Kul Haklarınısöyle Nasıl Ödersin utanmayacakmısın Hesap Verirken Rabba menfaatlerin İçin Atarsın Binbir Takla şu Dünyada Malın Çok, Mülkünü De Sakla giderken Getirirsin, Lazımdır Öbür Tarafta...
Hakancengiz M. . 17.06.2015
CEVAP YAZ
Allah Hepimizi Sevapişleyen Küfür Etmeyenlerde eylesın . Amın
Tövbekar . 28.05.2015
CEVAP YAZ
Allahım Sen Büyüksün Ya Rabbim.sen İşlediğim Günahlarımı Af Eyle.sen Affedicisin Affetmeyi Seversin Tövbe Ediyorum Ya Rab.sen Günahlarımızı Bağışla Üstünü Ört.şühesiz En Kudretli Her Şeye Gücü Yeten Sensin.şu Aciz Kulunu Kapından Geri Çevirme.yalvarıyorum Allahım Sen Benim Günahımı Affet Sen Beni Kurtar. Allahım Sen Benim Ve Tüm Din Kardeşlerimin Günahlarını Affet Lütfen Benim İçinde Dua Edin
Nurdan . 17.05.2015
CEVAP YAZ
Demeki Herşeyi Bir Ben Bilirim herşeyden Üstündür Benim Her Sözüm ne Söylesem İnanır Safların Şahı unutma Sakın Ama Boş Geçmez Ahı bırak Hak Yemeyi Dürüst Ol Biraz erik Ağacında Olurmu Kiraz yapma Be Hey Mirim Yeter Yaptığın kötüye Gidiyorsun Hergün Biraz Biraz şu Dünya Kimseye Baki Değildir ezdin Herbirşeyi Oldun Silindir sanma Ki Bu Böyle Sürüp Gidecek o Meçhul Son Mutlak Bir Gün Gelecek
Hakancengiz Merdoğlu-zonguldak . 11.05.2015
CEVAP YAZ
Allah Hepimizin Günahlarini Bagislasin,amin
Allahin Bir Kulu . 10.05.2015
CEVAP YAZ
Dünya Malı dünya Malı Sevgisi Allahı Geçmiş çoğu İnsanoğlu Bu Yolu Seçmiş ama Bu Böyle Gitmez, Çabuk Anlarsın sahip Olduğun Herşey Aslında Bir Hiçmiş kıtalar Dize Gelse Bükülse Herkes göklere Çıkarsalar Bulutlar Merkez unutma İki Metre Çukur Sonundur en İyisimi Sen Mirim, İnsan Gibi Dur...
Hakancengiz Merdoğlu . 08.05.2015
CEVAP YAZ
Allah Tövbelerimizi Kabul Eder İnşallah
Şuvesel . 05.05.2015
CEVAP YAZ
Allahım Sen Bütün Müslümanların Dualarını Kabul Eyle
Murat . 19.04.2015
CEVAP YAZ
Allahım Sen Tüm İnanan Kullarının Pişmanlıklarını, Tövbelerini Kabul Eyle Yarabbim
Süleyman . 13.04.2015
CEVAP YAZ
Allahım Yapmış Oldugum Tüm Günahlarıma Tövbe Ediyorum Sen Tüm Ümmeti Muhammedin Bizimde Tövbemizi Kabul Buyur Günahlarımızıda Affet.
Gülay . 10.04.2015
CEVAP YAZ
Arkadaşlar Hayır Duanıza İhtiyacım Var Zor Durumdayım Allahtan Başka Kimsem Yok Lütfen Banada Biraz Dua Edin. Yaptığım İşlediğim Bütün Günahlardan Kötülüklerden Kötü Konuşmalarımdan Dolayı Beni Afftesin Rabbim.
Ferhat . 08.04.2015
CEVAP YAZ
Rabbim Hepimizin Günahlarını Affetsin İnşallah
Semra . 01.04.2015
CEVAP YAZ
Lütfen Benim İçin De Biraz Dua Edin Çok İhtiyacım Var Allah Rızası İçin . İşlediğm Günahtan Dolayaı Çok Pişmanım Lütfen Allahın Beni Affetmesi İçin Bana Dua Edin Lütfen :(
Burcu . 31.03.2015
CEVAP YAZ
Tövbe Ettim Bozduk Bidaha Tövbe Ettim Bozdum Rabbım Affeder İnşallah Allah Im Hepimizin Tövbelerini Kabul Eder Günahlarını Bağışlar İnşallah
Mustafa . 13.03.2015
CEVAP YAZ
Allahım Umarım Hepimizin Dualarını Ve Töbe Lerini Kabul Eyler
Hãvvå . 11.03.2015
CEVAP YAZ
Nefsime Engel Olamayan Bi Çocuğum Aklımsa Her Şeye Yetiyor Ama Nefsime Sahip Olamıyorum bu Duayı Okudum Eğer Ki Bi Daha Yaparsam Nefsimiz Azmettiğin .. Omzumdakı Melekler Şahıdım Kı Benden Bu Utancı Bana Günah İşlettireni Al Yarabbim
Döndüm . 20.02.2015
CEVAP YAZ
Bir Sıkıntım Var Dualarınıza İhtiyacım Var Allah Razı Olsun
Emin . 19.02.2015
CEVAP YAZ
Rabbim Affedici . O Herşeyi Görür Ve Duyar . Ona Sığının Ona İnanın Onu İsteyin Dileyin Boş Çevirmez Eşsiz Allah Im O Birdir Takdir . Tek Gerçektir . Bizi Huzuruna Kabul Etsin Dua Edelim El Açalım İsteyelim Hep İsteyelim . Kabul Etsin Bizi İbadet Edelim İçimizde Yaşayalım...
Mukaddes . 06.02.2015
CEVAP YAZ
Allahım Sen Beni Affet Ne Olur Beni Hiç Kötü Yollara Koyma Allahım Beni Affet Kötü Şeyler Yaptıgımdan Dolayı Çok Pişmanım Sana Yalvarıyorum
Enes . 29.01.2015
CEVAP YAZ
Ve Heftenın Hansı Gunu Oxunlalıdı? Heyıs Ve Cenabet Qusulu Almak Kıfayetdırmı Kı Duam Qebul Olsun?
Ayten . 18.01.2015
CEVAP YAZ
Bir Günah İşledim Tövbe Ettim Benim İçin Dua Edin Ne Olursunuz Çok Duaya İhtiyacım Var :(
Fatih . 17.12.2014
CEVAP YAZ
Hepinize Teşekkür Edrim Çok Sağolun .[amin]
Bir Kul 2700000 . 02.12.2014
CEVAP YAZ
Esselamün Aleyküm .ey Kardeşler Akılların Almadığı Bütün Varlığı Yaratmış Ve Her An Yaratmaktadır. 1 Olan Rabbimiz Allah Teala Ve Tekaddes Hazretleri merhametinden Dolayı Her Şeyi Var Etmiş Ve Var Etmekte .şu İyi Bilinmelidir.rabbimizin Merhameti Her Şeyin Üstündedir.merhametinden Dolayıda Bütün Müminleri Bağışlar İnşaallahul Rahman. Amin.
Timur . 28.10.2014
CEVAP YAZ
Rabbim Tüm Günahlarımızı Affeyle . Defalarca Bozduğumuz Tövbelerimiz İçin Tekrar Kapına Geldik .sen Affedicisin Affı Seversin Bizi De Affeyle .rahmetinizi Üzerimizden Eksik Eyleme Ya Rabbim . Amin...
Sibel . 27.10.2014
CEVAP YAZ
Rabbim Tum Pisman Olan Muslumanlarin Gunahlari Affetsin
Mehmet . 20.10.2014
CEVAP YAZ
Allah Im Sen Benim Günahlarımı Affet Yarabbim
Ada . 02.10.2014
CEVAP YAZ
Allah Sizden Razı Olsun, Çok Yardımcı Oldunuz, Yüreği Şefkatlı, Vefalı Herkesi Bağışlasın Yarabbim. Velakin, Sesli Sunu Da Hazırlarsanız Çok İyi Olacak.&128591;
Doğa . 27.09.2014
CEVAP YAZ
Allahım Dualarınızı Kabul Etsın(amın)
Alptekın Yapar . 14.09.2014
CEVAP YAZ
Allah Cümlemizden Razı Olur İnşallah.
Anils . 02.09.2014
CEVAP YAZ
Allah Razi Olsuh Allah Butun Tovbelerimizi Qebul Eder İnsalah Amin Allah Yar Ve Yardimcimiz Olsun İnsallah
Gunay . 01.09.2014
CEVAP YAZ
Allahım Sen Büyüksün Ya Rabbim.sen İşlediğim Günahlarımı Afv Eyle.sen Affedicisin Affetmeyi Seversin Tövbe Ediyorum Ya Rab.sen Günahlarımızı Bağışla Üstünü Ört.şühesiz En Kudretli Her Şeye Gücü Yeten Sensin.şu Aciz Kulunu Kapından Geri Çevirme.yalvarıyorum Allahım Sen Benim Günahımı Affet Sen Beni Kurtar.
Tolga . 01.09.2014
CEVAP YAZ
Allahım Günahlarımızı Bagìşla İmanımızı Düzelt.bizi Şeytanın Vesveselerinden Koru.bizi Cehennem Azabından Koru Bizden Yardımını Esirgeme Amin...
Ayşegül . 27.08.2014
CEVAP YAZ
Allahım Sen Günahlarımız Affet Gönlümüzde Kötülük Ateşini Merhametinin Suyuyla Söndür.
Fatma . 26.08.2014
CEVAP YAZ
Yarabbi sen Bizim Günahlarımızı Affet Biz İşledik Fakat Senin Affın Bizim Günahımız Karşısında Bir Hiçtir. hep Tövbe Bozsakta Bizi Kulluğundan Ayırma Sen Bizim Rabbimizsin amin
Memet . 17.08.2014
CEVAP YAZ
Ya Rab Sen Bizim Dualarimizi Kabul Eyle Amin. Affet Dedigin Bir Kulunda Ben Olayim Ya Rab.. Amin Cennetine Girmeyi Biz Müslumanlara Nasip Eyle Amin..
Vehbi . 30.07.2014
CEVAP YAZ
Rabbim Hepimizin Tovbesini Kabul Eylesin İnsallah Dogru Yoldaln Sapmamiza Engel Olsun.
Murat . 24.07.2014
CEVAP YAZ
Allah Bizi Hz Mehdinin Askeri Olmayı Çok Görmesin Amin.
Hüseyin . 22.07.2014
CEVAP YAZ
Allah Tum Muminlerin Gunahlarini Affeylesin Kurani Kerime And Olsun Peygamber Efendim Sahidim Olsu Tum Kotu Seylere Tovbe Ediyorum Namazimi Kiliyorum Allahin Yolundan Ayrilmayacagima Yemin Olsun Allah Dualarimizi Kabul Eylesin Amin
Mustafa . 13.07.2014
CEVAP YAZ
Allah Razı Olsun Bu Dua Bana Çok Yardımcı Oldu
Ahsen . 29.05.2014
CEVAP YAZ
Uyku Duası
Uyku Duası
Uyku duası, uykusuzluk problemi çekenler için okuması önerilen dualardır. Bazen aşırı sıkıntı, stres gibi nedenlerden uyku problemleri yaşanabilir. Yada kişilerde uyku uyuyamama gibi rahatsızlıkların bulunması tedavi bile gerektirmektedir. Uyku probl...
Şahmeran Duası
Şahmeran Duası
Şahmeran duası, Allah nazarında makbul olan dualardan biridir. İçerisinde Allah'ın isimleri olduğundan her türlü dilek için okunabilir. Bu duanın etkisi de çabuk olacaktır. Duanın abdestli olarak okunması gerekir. Duayı okumaya hamdele, besmele ve sa...
İstiğfar Duası
İstiğfar Duası
İstiğfar Duası, önceden işlenmiş tüm günahlardan dolayı pişmanlık duyulduğunu ifade etmek ve tekrar aynı günahları işlemeyeceğine dair Cenab-ı Allah’a söz vermek amacı ile okunan bir duadır. Duayı okumadan önce gusül abdesti almak gerekir.(Gusül a...
Korku Duası
Korku Duası
Korku duası, insanlar korkularından ve belalardan korunmak için yine Allah'a sığınmalıdır. Okuyacakları dualar sayesinde kalplerinde olan tüm korkular gidecek, huzurlu bir yaşam süreceklerdir. Bu duaları inanarak, Allah'ın onları koruyacağına güvener...
Oruca Nasıl Niyet Edilir
Oruca Nasıl Niyet Edilir
Oruca nasıl niyet edilir? Tüm ibadetlerde olduğu gibi ibadetin temel şartı niyet etmektir. Oruç çeşitlerinden hangi oruç tutulursa tutulsun niyet edilmesi gerekir. Niyet etmeden gün içerisinde hiçbir şey yenmemesi durumunda yanı orucun niyet dışın...
Hacet Duası
Hacet Duası
Hacet duası, hacet Allah-u Teala’dan yerine getirilmesi istenilen bir dilektir. Çok olması istenilen bir dileğin Allah’a gönülden dua edilerek duanın gerçekleşmesini beklemektir. Dileklerin gerçekleşmesi için okunabilecek birçok dua vardır.Dilek v...
Kötülüklerden Korunma Duası
Kötülüklerden Korunma Duası
Kötülüklerden korunma duası, dualar Müslümanlar için koruyucu bir silahtır. Her türlü kötülüklere karşı okunabilecek birçok dua vardır. Bu dualar okunması gerektiği gibi kuralına uygun bir şekilde okunursa Allah-u Teala okuyan kişiyi kötülüklere karş...
Kazanç Duası
Kazanç Duası
Kazanç duası, kişilerin kimseye muhtaç olmadan yaşamını devam ettirebilmesi ve ailesinin nafakasını temin edebilmesi için meşru yollardan, çalışarak helal kazanç sağlaması dini vazifelerdendir. Bunu yerine getirmiş olan kişiler, Allah'a olan ibadetin...
Sıkıntı Duası
Sıkıntı Duası
Sıkıntı duası, sıkıntı kişiyi psikolojik olarak rahatsız eden bir sorundur. Sıkıntıdan kurtulabilmek için Allah-u Teala nedenlere yapışılması gerektiğini bazı hadis-i Şerifler ile açıklamaktadır. Kur'an-ı Kerim'de her zorluğun bir kolaylığı vardır di...
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir malın satılması için dua, elinizde olan ev, araba, arsa gibi değerli bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerine bir alıcı çıkmıyorsa dualardan yatdım alarak, malınızın tez elden satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah'ın izniyle tez elden malı...
Rızık Duası
Rızık Duası
Rızık duası, bereketli rızık isteyenler, rızkının artmasını isteyen kişiler tarafından her zaman okunmalıdır. Dinimizde her türlü sıkıntımızı giderecek dua bulunmaktadır. Duanın faydasını Allah’ın izniyle her zaman görebilirsiniz. Bereketli bir ya...
Şans Duası
Şans Duası
Şans Duası, Şansın açılması ve işlerinizin rast gitmesi nedeni ile Rabbimize yönelip el açarak gönülden ve samimi bir şekilde dualar ederiz. Şans ve kısmetin açılması için günlük düzenli okunması gereken pek çok dualar vardır. Rabbimiz samimi ve ...
Uyku Duası
Uyku Duası
Uyku duası, uykusuzluk problemi çekenler için okuması önerilen dualardır. Bazen aşırı sıkıntı, stres gibi nedenlerden uyku problemleri yaşanabilir. Yada kişilerde uyku uyuyamama gibi rahatsızlıkların bulunması tedavi bile gerektirmektedir. Uyk...
Şahmeran Duası
Şahmeran Duası
Şahmeran duası, Allah nazarında makbul olan dualardan biridir. İçerisinde Allah'ın isimleri olduğundan her türlü dilek için okunabilir. Bu duanın etkisi de çabuk olacaktır. Duanın abdestli olarak okunması gerekir. Duayı okumaya ha...
İstiğfar Duası
İstiğfar Duası
İstiğfar Duası, önceden işlenmiş tüm günahlardan dolayı pişmanlık duyulduğunu ifade etmek ve tekrar aynı günahları işlemeyeceğine dair Cenab-ı Allah’a söz vermek amacı ile okunan bir duadır. Duayı okumadan önce gusül abdesti al...
Korku Duası
Korku Duası
Korku duası, insanlar korkularından ve belalardan korunmak için yine Allah'a sığınmalıdır. Okuyacakları dualar sayesinde kalplerinde olan tüm korkular gidecek, huzurlu bir yaşam süreceklerdir. Bu duaları inanarak, Allah'ın ...
Oruca Nasıl Niyet Edilir
Oruca Nasıl Niyet Edilir
Oruca nasıl niyet edilir? Tüm ibadetlerde olduğu gibi ibadetin temel şartı niyet etmektir. Oruç çeşitlerinden hangi oruç tutulursa tutulsun niyet edilmesi gerekir. Niyet etmeden gün içerisinde hiçbir şey yenmemesi durumunda yanı orucun n...
Hacet Duası
Hacet Duası
Hacet duası, hacet Allah-u Teala’dan yerine getirilmesi istenilen bir dilektir. Çok olması istenilen bir dileğin Allah’a gönülden dua edilerek duanın gerçekleşmesini beklemektir. Dileklerin gerçekleşmesi için okunabilecek birçok dua vard...
Kötülüklerden Korunma Duası
Kötülüklerden Korunma Duası
Kötülüklerden korunma duası, dualar Müslümanlar için koruyucu bir silahtır. Her türlü kötülüklere karşı okunabilecek birçok dua vardır. Bu dualar okunması gerektiği gibi kuralına uygun bir şekilde okunursa Allah-u Teala okuyan kiş...
Kazanç Duası
Kazanç Duası
Kazanç duası, kişilerin kimseye muhtaç olmadan yaşamını devam ettirebilmesi ve ailesinin nafakasını temin edebilmesi için meşru yollardan, çalışarak helal kazanç sağlaması dini vazifelerdendir. Bunu yerine getirmiş olan kişiler, A...
Sıkıntı Duası
Sıkıntı Duası
Sıkıntı duası, sıkıntı kişiyi psikolojik olarak rahatsız eden bir sorundur. Sıkıntıdan kurtulabilmek için Allah-u Teala nedenlere yapışılması gerektiğini bazı hadis-i Şerifler ile açıklamaktadır. Kur'an-ı Kerim'de her zorluğun bir...
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir malın satılması için dua, elinizde olan ev, araba, arsa gibi değerli bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerine bir alıcı çıkmıyorsa dualardan yatdım alarak, malınızın tez elden satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah'ın iz...
Rızık Duası
Rızık Duası
Rızık duası, bereketli rızık isteyenler, rızkının artmasını isteyen kişiler tarafından her zaman okunmalıdır. Dinimizde her türlü sıkıntımızı giderecek dua bulunmaktadır. Duanın faydasını Allah’ın izniyle her zaman görebilirsiniz. Bereke...
Şans Duası
Şans Duası
Şans Duası, Şansın açılması ve işlerinizin rast gitmesi nedeni ile Rabbimize yönelip el açarak gönülden ve samimi bir şekilde dualar ederiz. Şans ve kısmetin açılması için günlük düzenli okunması gereken pek çok dualar vardır. Rabbimiz s...
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua, En önemli olan ise her durumda Allah'a dua etmek ve sabretmektir. Unutulmamalıdır ki; Yüce Allah duada ısrarcı olan kullarını sever. Anne ve babalar bir çocuk sahibi olduklarında onunla ilgili gelecek h...
Şükür Duası
Şükür Duası
Şükür duası, her sabaha ulaşıldığında bir ve akşam bir defa okunursa o gün ve gece için Allah'a şükretmiş olunur. Şükür duası için abdesli olmak şartı yoktur. Ancak abdesli okunursa elbette ki daha makbul olur.Şükür...
İş Bulma Duası
İş Bulma Duası
İş bulma duası, uzun süre iş bulamayanların yada işini değiştirip daha iyi imkanlarda iş arayanların okuyacağı bir duadır. Günümüzde insanlar iş seçimi çok yapmaya başlamışlardır. Rızkın nerede olacağını tayin etmeye çalışmak yanılgı oluşturab...
Şahmaran Duası
Şahmaran Duası
Şahmaran duası, bu dua bütün dualardan daha üstün bir duadır. İçinde Allah'ın isimlerinin toplandığı, duaların şahı denilen bir dua olarak kabul edilir. Allah katında makbul olan bu dua, her türlü istek için okunabilir. Abdestli o...
İsmi Azam Duası
İsmi Azam Duası
İsmi Azam Duası, Duaların en büyüğü İsm-i A'zam duasıdır. Onunla yapılan dua kabule şayan olduğu için Peygamberlerin haricinde bazı kimseler Süleyman (a.s)'ın veziri gibi ondan istifade etmişlerdir. O'nunla duada bulunanlara anınd...
Vesvese Duası
Vesvese Duası
Vesvese duası, insanın şüphe, kuruntu ve takıntılar nedeniyle içine düştüğü durumlarda, Allah'a sığınmak için okuması gereken dualardır. Vesvese ona önem verdiğiniz sürece büyür, önem vermezseniz küçülür, korkmazsanız kendiliğinde...
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet Duası
Miftahul  Cennet duası, en güçlü ve en büyük dilek duasıdır.  Peygamberimiz Hz Muhammed (s.a.v.) bir gün ashabıyla mescitte bulunurken, Cebrail a.s. yanına gelerek, "Ya Muhammed!  Hak Teala sana selam gönderdi. Bu duayı sadece san...
Kavuşma Duası
Kavuşma Duası
Kavuşma Duası, Ey! Dua edenler herbirinizin hayırlı duaları kabul olsun. Biz yerin ve göklerin dua ile olduğuna inanırız. Gerçekten bu duaları okuyanlar hep aynı şeyi söylüyor, gerçekten işe yarıyor, bu dualar sayesinde sevdiğime ...

 

Uyku Duası
Şahmeran Duası
İstiğfar Duası
Korku Duası
Tövbe Duası
Oruca Nasıl Niyet Edilir
Hacet Duası
Kötülüklerden Korunma Duası
Kazanç Duası
Sıkıntı Duası
Bir Malın Satılması İçin Dua
Rızık Duası
Şans Duası
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Şükür Duası
İş Bulma Duası
Şahmaran Duası
İsmi Azam Duası
Vesvese Duası
Miftahul Cennet Duası
Kavuşma Duası
Korkan Çocuğa Okunacak Dua
Cünüpken Oruç Tutulurmu
Sabır Duası
Kısmet Duası
Celcelutiye Duası
Yol Duası
Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua
Zenginlik Duası
Uyumayan Bebek İçin Dua
Popüler İçerik
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua, En önemli olan ise her durumda Allah'a dua etmek ve sabretmektir. Unutulmamalıdır ki; Yüce Allah duada ısrarcı olan kullar...
Şükür Duası
Şükür Duası
Şükür duası, her sabaha ulaşıldığında bir ve akşam bir defa okunursa o gün ve gece için Allah'a şükretmiş olunur. Şükür duası için abdesli olmak şartı...
İş Bulma Duası
İş Bulma Duası
İş bulma duası, uzun süre iş bulamayanların yada işini değiştirip daha iyi imkanlarda iş arayanların okuyacağı bir duadır. Günümüzde insanlar iş seçim...
Şahmaran Duası
Şahmaran Duası
Şahmaran duası, bu dua bütün dualardan daha üstün bir duadır. İçinde Allah'ın isimlerinin toplandığı, duaların şahı denilen bir dua olarak kabul edili...
İsmi Azam Duası
İsmi Azam Duası
İsmi Azam Duası, Duaların en büyüğü İsm-i A'zam duasıdır. Onunla yapılan dua kabule şayan olduğu için Peygamberlerin haricinde bazı kimseler Süleyman ...
Vesvese Duası
Vesvese Duası
Vesvese duası, insanın şüphe, kuruntu ve takıntılar nedeniyle içine düştüğü durumlarda, Allah'a sığınmak için okuması gereken dualardır. Vesvese ona ö...
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet Duası
Miftahul  Cennet duası, en güçlü ve en büyük dilek duasıdır.  Peygamberimiz Hz Muhammed (s.a.v.) bir gün ashabıyla mescitte bulunurken, Cebrail a.s. y...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları Sosyal Medya
Uyku Duası
Şahmeran Duası
İstiğfar Duası
Korku Duası
Tövbe Duası
Gizlilik İlkeleri 
Güvenlik İlkeleri
Nazar Duası Forumları
Bizimle İletişime Geçin
Site Haritası
Facebook 
Twitter
Google+
Pinterest
Instagram 
Son Forum Konuları
Yardım Sayfaları
Gizlilik İlkeleri 
Güvenlik İlkeleri
Nazar Duası Forumları
Bizimle İletişime Geçin
Site Haritası
Sosyal Medya
Facebook 
Twitter
Google+
Pinterest
Instagram
Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Eylül - 2018