Tövbe Duası

Tövbe Duası

Tövbe duası, kişinin yaptığı bütün günahkar davranışlardan pişmanlık duyduğunu ifade eden, bundan sonraki yaşamında günah ve kusurlu hareketlerden uzak duracağı hakkında Allah'a söz vermesidir. Allah'ın ve Resulünün yasakladığı, dinen hoş karşılanmayacak, uygun olmayan davranışların yapılması karşısında, kişinin aynı davranışları yapmamaya kendi iradesini kullanarak, yaptığı hatalardan ve işlediği günahlardan dolayı Allah'tan af dilemesi ve bağışlanmayı istemesidir.

 • Hz Ali (a.s.) bu konuda şöyle buyurmuştur; "Günahı terk etmek, tövbe etmekten daha kolay bir ameldir."

Kişinin günahın içine girmesi halinde Allah'tan ümit kesmemesi, rahmetini dilemesi gerekir. Çünkü Allah'a doğru gitmek, nefsi ıslah etmek her zaman açık bir yoldur. Yüce Rabbimiz günahkar olan kulları için, tövbeyi ve kendisine dönüş yolunu açarak, onların kendine dönmesini, nefislerini pisliklerden ve günahlardan arındırmasını istemiştir. Tövbe günahlardan kurtuluş, işlenen günahlardan dolayı üzülmek ve pişman olmak, günahtan vazgeçerek, bundan sonra yeniden işlememek anlamındadır.

 • Yüce Rabbimiz Maide suresi 39. ayette şöyle buyurmuşlar; "Her kim haksız davranışlar yaptıktan sonra tövbe eder ve halini düzeltirse, şüphesiz Allahü Teala onun tövbesini kabul eder, Allah bağışlayıcı ve esirgeyicidir."
 • Enam suresi 54. ayette, "Bizim ayetlerimize iman etmiş olanlar sana geldiklerinde onlara: Selam olsun size, Rabbiniz rahmeti kendi üzerine farz kıldı ki, içinizden biri yaptığı günahlardan ve cehaletten ötürü kötü davranışlarda bulunur sonrasında tövbe ederek, kendini düzeltirse kuşkusuz Allah bağışlayan ve esirgeyendir."

Yapılan tövbe sonrasında müminler yersiz duydukları endişelerden kurtularak, ümitsizlikleri sona erer. Yaşamına yeni bir yön verme olanağına kavuşur. Kalbini Allah'a açarak, manevi açıdan rahatlama imkanına kavuşur. Kendi yaptıklarını Allah'ın affedeceğine emin olan kişiler, yaşamında başka kişilerin yaptığı hataları daha rahat affedecektir. Bu durum insanlar arasında kardeşlik, dayanışma, yardımlaşma gibi duyguları güçlendirir, birlikte yaşama katkı sağlar. Günah işlemiş olanlar, bunlardan kurtulmak için çaba harcamalıdır. Başlangıç olarak pişman olmalı, şirk derecesinde olan günahlardan imana dönmelidir. Büyük günahlarında dolayı tövbe etmeli ve yeniden günah işlememelidir.

 • Zumer suresi 53. ayette; "De ki, aleyhlerine karşı ölçüyü kaçırmış olan kullarım, Allah'ın rahmetinden ümit kesmeyin. Şüphesiz Rabbimiz, bütün günahları affeder. Çünkü O esirgeyen ve bağışlayandır."
 • Necm suresi 32. ayette, Yüce Rabbimiz; "Ufak kusurların dışında büyük günahlardan ve çirkin amellerden sakınanlara, Allah'ın affı şüphesiz boldur." demiştir.
 • Al-i İmran suresi 133 ve 135. ayetlerde, "Yine onlar, günah olan bir amel yaptıklarında ya da kendilerine zulmettiklerinde, Allah'ı hatırlayarak hemen günahlarının bağışlanmasını isteyenlerdir. Allah'tan başka kim günahları bağışlayabilir ki, bilerek günah işlediklerinde ısrar etmeyenlerdir."

Tövbe duası

Tövbe istiğfar etmek, Estağfirullah demektir. Haram işleyip sonradan pişman olmak ve Allah'tan korkarak, bir daha yapmamaya karar vermektir. Tövbe etmek, işlenen günahtan sonra bir daha bu günahı yapmamaktır. Günah sonrası tövbe etmek farzdır. Tövbe etmeyi ertelememek gerekir. Günah işledikten sonra tövbe etmek isteyenler aşağıdaki gibi dua etmelidir.

 • "Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah, Estağfirullah,
 • El - Azim, el - Kerim, er - Rahim ellezi la ilahe illa hü el-hayye'l Kayyum ve etübü ileyh
 • Ve es'eluhu't tevbete ve'l mağfirete ve'l hidayete lena innehü hüve't tevvabu'r-ahim
 • Tevbete abdin zalimin li nefsihi la yemliku linefsihi mevten ve la hayaten ve la nuşüra
 • Allahümme ente Rabbi la ilahe ente Halakteni ve ene Abdüke ve ene ala ahdike ve va'dike mesteta'tu. Euzü bike min şerri ma sana'tu Ebu leke bi ni'metike aleyye ve ebu'u bi zenbi fağfirli, fe innehu la yağfiruz - zunübe illa ente
 • Amentü billahi ve melaiketihi ve kütübihi ve rusulihi ve'l yevmi'l ahiri ve bi'l kaderi hayrihi ve şerrihi minallahi Teala ve'l Ba'sü bade'l mevti hakkun.
 • Eşhedü en la ilahe illallahu ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve Resulüh. La ilahe illallah Muhammedu'r Resullullah."

Meali, "Ya Rabbi! Sen benim Rabbimsin. Sana inandım ve güvendim. Sana sığındım. Ellerimi açtım ve yüzümü sana döndürdüm. Kapına geldim, beni kulluğuna kabul et. Adem aleyhisselamdam bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere, kitaplara, meleklere ve ahiret gününe iman ettim. Bu güne kadar işlemiş olduğum tüm günahlarımdan pişman oldum. Bunları bir daha yapmamaya söz veriyorum. Günahlarımı affet, beni bağışla, beni kulluğundan ayırma, ellerimi boş çevirme, kapından kovma Ya Rabbi Beni kötü alışkanlıklarımdan terk etmeyi nasip et. Şeytana uydurma. Bana dayanmak için güç ver. Cehennem azabından koru, beni cennetine dahil et. Cennetinde Peygamber efendimize komşu olmayı ihsan et."

Son Güncelleme : 18.04.2021 22:15:48
Tövbe Duası ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Herkese açık dizin kaynağımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Tövbe Duası Yorumları

şifre Kırmızı sayı

251 Yorum Yapılmış "Tövbe Duası"
Vallha sağolun ben bu duayı anlamıyla birlikte 2 kere okudum inşallah Allah kabul eder şu anda bunları yazarken ağlıyorum
Ahmet Faruk Koç . 11.05.2018
3 YANITI GÖRÜNTÜLE
Kimsenin hakkını yemeye gayret ettim kötü insan olmamaya özen gösterdim ama son bir yıldır içki içer oldum içki tüm kötülüklerin anası derlerya çok doğru allahım affet beni zina işledim haram işledim kimseye yanlış yapmamaya calısırken caresiz berbat bir insan oldum affet beni Allahım sen büyüksün
Aaa . 16.03.2018
3 YANITI GÖRÜNTÜLE
Gusulden sonra tekrar abdest alınırmı namaz kılmadan önce
İsmail . 28.08.2016
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Sürekli tövbe ediyorum. Günahı ben işlememiş olsamda (istemeyerek). Sonunda başardım diyorum. Tekrar oluyor. Ve ben bundan kurtulamıyorum. Cinsel açlığım yok. Ama istiyor içimdeki (ben degil.) Napıcağımı bilmiyorum. Rabbime en iyi kul olmaya çalışıyorum. Olmuyor gitmiyor. Her şeyi denedim olmadı. Rabbim beni affetsin. İçimde ne var bilmiyorum. Ama kesinlikle ben değilim.
Kurtulamıyorum . 17.09.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım benimde tövbemi kabul edersin İNŞALLAH ,tövbeleri kabul edilen kullaırnın arasına alırsın İNŞALLAH ,sen affedicisin sen bağışlayıcısın beni de affedersin benide bağışlarsın INŞALLAH Allah razı olsun tövbe eden müslüman kardeşlerimden ve birbrilerine dua eden müslüman kardeşlerimden
M.ali . 09.12.2014
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
selamunaleykum ya arkadaslar biri kalbimi kirdi bende kasten de olmasa onun kalbini krdim ben onun kalbini kirdim diye degil gunah isledim diye cok pisman vicdan azabi cekiyorum rabbimin beni affetmesini istiyorum allahim lutfen bizi affetsin cok uykum var ama vicdan azabindan yatamiyorum
Hilal . 26.06.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
hem kul hakkı yedim, hem de haram para geçti boğazımdan. ALLAH ın yasakladığı birçok şeyi yaptım. ve yaptıklarımın cezasını bir bir çekiyorum şu anda. çok üzgünüm. keşke düzgün bir insan olabilseydim. keşke insanların hakkını yemeseydim. affet beni ALLAH ım. çok pişmanım.
İsimsiz . 07.03.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Cok kul hakki var uzerimde odemem mumkun degil vicdan azabindan gece gunduz uykusuzum ne yapacagimi bilemiyorum cok caresiz hissediyorum kendimi.insanlarin yuzune bakamiyorum utaniyorum ve korkuyorum yuce rabbim affeder umidiyle kendimi rahatlatmaya calisiyorum
Pisman . 14.02.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
BAKARA SÛRESİ (128) Rabbimiz Bizi sana teslim olmuş kimseler kıl. Soyumuzdan da sana teslim olmuş bir ümmet kıl. Bize ibadet yerlerini ve ilkelerini göster. tövbemizi kabul et. Çünkü sen, tövbeleri çok kabul edensin, çok merhametli olansın.
Halimize Merhamet Eyle Allahım . 18.09.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
bi günahı yapıyoz ardındantövbe ediyoz sonra nefsimize yenik düşüyoz o günahı tekrar ediyoz o günah öyle tekrarlanıyo arkadan yine tövbe ediliyo şüphesiz allah bahışlayıcıdır inşallah bidaha nefsime yenik düşüpte aynı günahı tekrarlamam
Berkay . 26.02.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
günahı işliyoruz ardından tövbe ediyoruz nefsimize yenik düşüp tekrar aynı günahı işliyoruz inşallah nefsime yenik düşmem ALLAHIM şeytana uydurma beni bütün günahlarımdan pişman oldum birdaha yapmayacagıma söz veriyorum affet beni
Hüseyin Can Karadağ . 27.03.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
arkadaşlar namazdan koptum ve karanlığa doğru gidiyorum anlıcağınız gemiden düştüm benim için dua edin lütfen gemiye yeniden binmek istiyorum hepinizin yardımına ihtiyacım var
Beytullah . 12.04.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
SelamunaleKum kardeslerim her duanin gecikmesinde var bir hayir suphelerin Kalbe yaklastigi anda bir damla goz yasi Yeter supheye der vermeyin goreceksiniz insaallah
Kucukaga . 03.10.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Yarabbim beni affet çok kötü şey yaptım tövbe ettim yine şeytana uydum yine yaptım sen affet yarabim sana siginirim:(
Bahar . 04.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ben çok sevdiğim birine çok kötü beddualar ettim ve şimdi çok pişmanım ALLAHıma hep tövbe edeceğim
Üzgün . 17.05.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
içime bi ferrahlık geldi ALLAH (C.C) duamızı kabul eylesin çok geç olmadan ona yönelelim AMİN.
İbrahim . 08.07.2014
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Herkesten Allah in beni affetmesi için dua bekliyorum .Lütfen ben günah işleyip tekarar yPtim
Njgj . 06.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Rabbim bu mübarek günde günahlarımızı bağışlayıp bizlere huzur versin inşallah
Araf . 02.06.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
çok güzel duaLar fakat telefonda bulmak zor ararken vaktim ölüyor
Rahimeger . 07.03.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım Bu duaları Okuyanları ve benim Dualarımı Kabul Et yaRabbim
Gizli; . 22.02.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
allahım tövbe edenlerin kabul etsin amin ,,,
Durmuş 1453 . 20.04.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ALLAH BÜYÜKTÜR. Bizim günahlarımızı affeder.
Şule . 29.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahm beni affet hersey ıcın cok pişmanım
Esma . 08.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allah tüm müminlerin günahlarını affetsin
Duru . 31.03.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Dua gerçekten kabul oluyor mu
Aaaaa . 05.02.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım hayırlısıyla herkesi ve her şeyi doğru yola döndürün ve kimseyi ve hiçbir şeyi doğru yoldan ayırmayın Ya Rabbim Allahım hayırlısıyla herkesi ve her şeyi ıslah eyleyin Ya Rabbim Allahım hayırlısıyla herkesi ve her şeyi bağışlayın ve hesaba çekilirken alnımızın ak olmasını nasip eyleyin Ya Rabbim. Allahım öncelikle hepimize, hiçbir sıkıntı çekmemize gerek kalmadan kendi irademizle ve sizin rızanızla tertemiz ve çok samimi şekilde iman edebilmeyi nasip eyleyin Ya Rabbim Allahım hayırlısıyla küçük büyük bütün sıkıntılara hiçbir tedaviye gerek kalmadan mucizelerinizle şifalar nasip eyleyin Ya Rabbim Allahım yalvarıyorum hayırlısıyla herkesi dualarımızı en hayırlı ve en güzel şekilde kabul eyleyin Ya Rabbim Hayırlısıyla Âmin Âmin Âmin Ecmain Ya Rabbim
Nur . 27.01.2018
CEVAP YAZ
BIRAK HERŞEYİ, TÖVBE ET. Ey insanoğlu, kafanı kaldır gökyüzüne bir bak, düşün Yaşanan hayatı düşün Ve de ki Yalan var mı:VAR Kul hakkı yemek var mı:VAR Zalimlik var mı:VAR Riyakarlık var mı:VAR Dalkavukluk var mı:VAR Herkes çalıyor, birazda ben çalayım var mı:VAR O zaman Cehennemde yanmamak için bir sebep var mı..YOK Kırma insan kalbini,ezme canı olanı Yeme kul hakkını, unutma Allahını Huzuruna çıkınca acep neler söylersin Yediğn kul haklarınısöyle nasıl ödersin Utanmayacakmısın hesap verirken Rabba Menfaatlerin için atarsın binbir takla Şu dünyada malın çok, mülkünü de sakla Giderken getirirsin, lazımdır öbür tarafta...
Hakancengiz M. . 17.06.2015
CEVAP YAZ
Ya Rabbi Sen benim Rabbimsin. Sana inandım ve güvendim. Sana sığındım. Ellerimi açtım ve yüzümü sana döndürdüm. Kapına geldim, beni kulluğuna kabul et. Adem aleyhisselamdam bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere, kitaplara, meleklere ve ahiret gününe iman ettim. Bu güne kadar işlemiş olduğum tüm günahlarımdan pişman oldum. Bunları bir daha yapmamaya söz veriyorum. Günahlarımı affet, beni bağışla, beni kulluğundan ayırma, ellerimi boş çevirme, kapından kovma Ya Rabbi Beni kötü alışkanlıklarımdan terk etmeyi nasip et. Şeytana uydurma. Bana dayanmak için güç ver. Cehennem azabından koru, beni cennetine dahil et. Cennetinde Peygamber efendimize komşu olmayı ihsan et.
Çiğdem Sarıözlü . 21.07.2018
CEVAP YAZ
ALLAH,ım sen büyüksün sen affedersin biz öyle bir yola girdikki nasıl çıkacağımızı şaşırdık ne olur ALLAHım sen afetmeyi seversin sen rahmansın sen rahimsin sen kerimsin sen bizim rabbimizsin arkadaşlar namaz kılın kılınki rabbim sizi de beni de affetsin kuran okuyun okuyun ki günahlarınız hafiflesin tüm arkadaşlarınızdan eşinizden dostunuzdan hatta düşmanınızdan bile helallik isteyin tüm Müslüman kardeşlerim eğer olurda hakkınızı yersem yada yemişsem hakkınızı helal edin ey kul sanma ki bu dünya sonsuz ey kul sanmaki rabbin seni unutmuş eğer öyle bir şey aklının ucundan bile geçerse sen cehennemi boylarsın yada tövbe etmemişsen cehennemi boylarsın
Arjin Akın . 03.11.2015
CEVAP YAZ
Allahım beni affeyle. Günahlarımla geldim sana affınla amin demek istiyorum. Rabbim enerji tövbe. Sana vereceğim bir söz ise o zaman sana söz veriyorum tövbe ediyorum sen kabul et boynumu eğdim sen affeyle .rabbim kötü nefsim beni ben aldattı ama ben sana bir söz daha verdim nefsimi terbiye ediceğim sen yeterki beniaffeyle kampındayım yaran kovma bizi içlerimize iman ver nuru aşkınla yak biz sevgin ile doldur şu aciz gönlümüzü. Nurunla açayım gözlerimi nurunla kapatayım ya rabbi sen tövbe mi kabul et Allahım sentövbe eden herkesin tövbesini kabul et🙏🙏👐🏻🙌🏻🤲🏻
Hanife . 30.11.2017
CEVAP YAZ
Arkadaşlar hrpimiz günah işliyoruz. Zaten işlemeseydik ya melek ya peygamber olmamız gerekirdi haşa ve kella. Asıl güzellik işlediğimiz günahlara kalben pişmanlık duyup nedametle gözyaşı dökerek nasuh tövbesiyle birdaha işlememek üzere kalben tövbe edip af dilemek. Rabbim sonsuz merhamet sahibi ve rahmeti sonsuz bir derya. Günahlarımız denizlerin köpükleri kadar bile olsa kalben nedametle yapılan bir tövbe hepsini temizleyip doğduğumuz günkü gibi temiz ve günahsız yapar. İş ki tövbemize ve sözümüze sadık kalıp o günahları bir daha işlememeye çalışmalıyız. Bize düşen bu
Deniz . 11.05.2017
CEVAP YAZ
Allahim yaptiklarim icin kopek gibi cok pismanim yaptiklarimi kimseye anlatamiyorum ama yaptiklarim bir n osun aklimdan cikmiyo cok pismanim aklim basima geldi bir daha olecegimi bilsemde kimsenin igmesine bile elimi surmeyecegime soz veriyorum bem cok pidmanim allahim benim uc tane cocugum var ne olur yalvariyorum onlarin hatrina sabi Erimina benim gunahlarimi affeyle tovbe sana bir daha kimsenin malina nede bir ignesine elimi atacam tovbe allahim sen affedensin affet beni de ben kopeekler gibi pismanim cocuklarim icin beni affet tovbe sana allahim
Tovbekar . 17.04.2017
CEVAP YAZ
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar.. Öncelikle işlemiş olduğumuz günahları Allah İnşAllah Affeder.. arkadaşlar size birşey söylemek istiyorum kesinlikle görmediğiniz bişeye iftira atmayın ben 3.sınıfta kız arkadaşıma iftira atmıştım... Aynı konuda benim bir alakam yokken şuan başka kişiler aynı şekilde bana iftira atıyor.. Allah ne demiş yaşattığını yaşamadan ölmessin demiş şuan bende yaşıyorum çok kötü bir durum :( Allah kimseye yaşatmasın.. Lütfen kimseye kötülük yapmayın.. Allah Bir gün adaleti yeniden gösterecekk..
Bay1905 . 25.12.2017
CEVAP YAZ
ben çok pişmanım allahım af eyle ben neişlediysen beni af ele bana yardım edin yanlışlık çok günaklık bişler yaptıysam bana yardım edin ben çok kütü pimalı içindeyim Allah tövbelerimizi kabul buyur sun ben herkezden çok özürler dliyorum bana haknızı hll edin benimde hll olsun öyle bi hatalr yaptımki dünyadan ve ünmetden çok özürler dliyerek afret olmasını dliyorum ben bütün varlık ünmeten özüler dliyorum allah yücedir ikram sahibi dir heşeye gücüyetendir benim tek dinim islam dini dir beni yanlış görenler çok özürler dilerim
Ecevit . 12.07.2015
CEVAP YAZ
RABBİM SEN AFFEDİCİSİN VE AFFETMEYİ SEVERSİN BİZ BİR YANLIŞ YAPTIK SEN AFFET BİZ TÖVBE ETTİK SANA SIĞINDIK SANA İNANDIK SEN BİZİM HATALARIMIZI AFFET KROU BİZİ HATASIZ KUL OLMAZ RABBİM SEN BİZİ AFFET AFFET Kİ BİRDAHA HATAYA DÜŞMEYELİM SEN BİZİ AFFET Kİ BİZ YANLIŞ YAPMAYALIM SEN BİZİ AFFET Kİ İYİLİKLE DOLALIM YA RABBİ YA RABBİ YA RABBİ ŞU GÜNE KADAR GELDİK DEVAMINIDA GÜNAHSIZ GEÇİRELİM SEN BİZİ AFFET YARABBİ SEN BİZİ AFFET İŞLEDİM BİR GÜNAH TÖZVBE ETTİM AFFETMEYİ SEVEN AFFEDİCİ RABBİME SIĞINDIM HEMEN
Beren . 25.12.2015
CEVAP YAZ
ALLAH ım sen bizim günahlarımızı bağışla.sıkıntılı günler geçiren ülkemizin ve tüm islam alemini selamete kavuştur YA RABBiM tövbemizi kabul et bizi refaha kavuştur,bu dua ya amin diyen tüm kareşlerimizinde dualarını kabul et.anamıza babamıza çocuklarımıza sağlık mutluluk huzur evsizlere ev işsizlere iş aşsızlara aş nasip eyle.bizi sana layık kullarından olmayı nasip et.ölmüşlerimizinde günahlarını bağışla onları kabir azabından koru mekanlarını cennet eyle ALLAHIM ( Amin )
Kerem . 12.06.2017
CEVAP YAZ
Demeki herşeyi bir ben bilirim Herşeyden üstündür benim her sözüm Ne söylesem inanır safların şahı Unutma sakın ama boş geçmez ahı Bırak hak yemeyi dürüst ol biraz Erik ağacında olurmu kiraz Yapma be hey mirim yeter yaptığın Kötüye gidiyorsun hergün biraz biraz Şu dünya kimseye baki değildir Ezdin herbirşeyi oldun silindir Sanma ki bu böyle sürüp gidecek O meçhul son mutlak bir gün gelecek
Hakancengiz Merdoğlu-zonguldak . 11.05.2015
CEVAP YAZ
Ey ALLABI bugünde elimi sana açtım ve agliya agliya tövbe aldim ALLAHIM cok pismanim lakin pismanlik care degildir sen benim yaptiklarm günahlarımı af eyle sen büyüksün bugün ellerim actim sana yalvarıyorum ve söz varıyorum insallah birdaha günah işleyemecegim ve sina yapmican senin evine gelip abtesimi alip namazimi kilip ibadetimi edim dinimk öğrenip agirete karşına günahıma cikmicam insllah. Arkadaslar nolur bir fatihayı eksik etmiyelim.
Allah-u Tallanin Kulu . 09.08.2017
CEVAP YAZ
Allahım mümkün mertebe kitabındaki akaitlere uygun yaşamayı çalıştım. Ancak bir gece çok masum bakan bir tavşanı öldürdüm. Hala vicdan azabı içindeyim. Masum bir canlıyı ışık tutarak savunmasız hale getirmek süretiyle Çanını kıydım ve günah işledim. Günahımı bağışla allahım. Ayrıca farkında olmadan işlediğim günahlarım varsa onları da affeyle allahım. Birdahaki işlememeyi azmi ve Cezmi Hast eyledim. Tövbemi kabul eyle allahım. Amin.
Çakırefe . 23.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım af etsin ben çok kötü şeyler yaptım inşallah bizi yaradan rabbim af eder.. Ben çok kötü şeyler yaptım insanların hakkına girdim ve zina yaptım maddi ve manevi bana çok pahalıya patladı ailemin gözlerine bakamıyorum gözüm yok yemek yediğim çanağa sıçtım. Yapmamalıydım.. Allahım herşeyi gören bizi yaradan sensin içimi biliyorsun lütfen af et beni namazıma falan geri başlıcam bu kez içinden gelerek namaz kılacağım
Ali . 06.05.2017
CEVAP YAZ
en yüce allahtır siz buraya gelip allahtan af dilediniz inşaallah allah hepimizi affeder o rabbimizdir bağışlayıcıdır inşaallah onun yoluna girmek isteyenleri geri çevirmez hepinizi affeder önemli olan onun bir tek sonsuz kerem sahibi olduğunu bilmek sadece ondsan af dilemek ona ibdet iman etmek kardeşlerim allah hepinizi affetsin yolunuzu açık etsin herkez iyiy bir müslüman olsun AMİN allahın selamı üzerinize olsun
En Yüce Allah . 28.03.2016
CEVAP YAZ
Allahım sen büyüksün ya rabbim.sen işlediğim günahlarımı af eyle.sen affedicisin affetmeyi seversin tövbe ediyorum ya rab.sen günahlarımızı bağışla üstünü ört.şühesiz en kudretli her şeye gücü yeten sensin.şu aciz kulunu kapından geri çevirme.yalvarıyorum allahım sen benim günahımı affet sen beni kurtar. ALLAHIM sen benim ve tüm din kardeşlerimin günahlarını affet lütfen benim içinde dua edin
Nurdan . 17.05.2015
CEVAP YAZ
rabbım sen sana uzanan elını bos cevırmezsın bır hata yaptım esımı cocuklarımı kaybettım sana sıgındım tovbe ettım sen benı yolumdan etmeye calısan ıblisten seytenın serrınden koru allahım sen affeden bagıslayansın ya resul allahım sen ıstemessın yuvalar yıkılsın cocuklar annesız kalsın benı esıme coluguma cocuguma kavustur allahım hakkımda hayırlısını nasıp eylee tovbeler olsun allahım
Sibel . 18.01.2016
CEVAP YAZ
Esselamün aleyküm .Ey kardeşler akılların almadığı Bütün varlığı yaratmış ve her an yaratmaktadır. 1 olan Rabbimiz ALLAH Teala ve Tekaddes hazretleri merhametinden dolayı her şeyi var etmiş ve var etmekte .şu iyi bilinmelidir.Rabbimizin merhameti her şeyin üstündedir.merhametinden dolayıda bütün müminleri bağışlar İNŞAALLAHUL RAHMAN. amin.
Timur . 28.10.2014
CEVAP YAZ
DÜNYA MALI Dünya malı sevgisi Allahı geçmiş Çoğu insanoğlu bu yolu seçmiş Ama bu böyle gitmez, çabuk anlarsın Sahip olduğun herşey aslında bir hiçmiş Kıtalar dize gelse bükülse herkes Göklere çıkarsalar bulutlar merkez Unutma iki metre çukur sonundur En iyisimi sen mirim, insan gibi dur...
Hakancengiz Merdoğlu . 08.05.2015
CEVAP YAZ
ALLAHIM SANA İNANIR SANA SIGINIRIM BİLEREK YADA BİLMEYEREK PEK COK GÜNAH İŞLEDİM BEN BU GÜNAHLARIMDAN PİŞMAN OLDUM VE SENİN KAPINA GELDİM EL AÇTIM GÜNAHLARIMIN AF EDİLMESİNİ DİLİYORUM SEN AF EDİCİSİN BAGIŞLAYICISIN NE OLUR ALLAHIM BENİDE ET HEM BU DÜNYADA HEMDE AHRETTE BİZLERE MERHAMETİNLE MUAMELE EYLE AMİN
Erkan . 18.03.2016
CEVAP YAZ
Allahım sen büyüksün ya rabbim.sen işlediğim günahlarımı afv eyle.sen affedicisin affetmeyi seversin tövbe ediyorum ya rab.sen günahlarımızı bağışla üstünü ört.şühesiz en kudretli her şeye gücü yeten sensin.şu aciz kulunu kapından geri çevirme.yalvarıyorum allahım sen benim günahımı affet sen beni kurtar.
Tolga . 01.09.2014
CEVAP YAZ
Allahım affeyle yarabbim senin yolundan şaştım senin tasvip etmeyeceğin eylemlerde bulundum günahımı affet beni senin yolundan ayırma ya Rabbim sen affedensin tövbe eden bütün kullarını affet ya Rabbim günahlardan kötülüklerden hastalıktan şeytan ve şeytanlaşmış insanlardan esirgemeyin ya Rabbim
Umud . 04.12.2017
CEVAP YAZ
Evet o kadar cok gunah isledimki,Rabbim artik beni hic affetmez diye saniyorum.Cok utaniyorum.Alkol ,zina,kumar,uyusturucu ...yazik gecen giden gencligime.Seytan artik heryerde degil malesef icimizde.Rabbimden yinede cok aman diliyorum cunku onun gazabida merhametide sinirsizdir.Rabbim affetsin
Gereksiz . 03.01.2018
CEVAP YAZ
Allahım sen beni affet yarabbim . Yaptıklarımdan çok pişmanım . Ne olur Allahım bana bir şans eyle. Babamın her şeyi bilmesine hakkı var elbet ama bildikten sonra bana bir şans daha tanımaz . Bana güvenmiyor Allahım . Ne olur babam bana güvensin telefonumu elimden almasın yarabbim .Amin
Betül . 21.12.2017
CEVAP YAZ
Ticari ve ozel hayatimda Hata yaptim yuvam dagildi duzeltmeye calistikca daha cok dibe vurdum aileme ve tum cevreme telafisi imkansiz zararlar verdim odenmesi imkansiz Cok borcum ve kul hakki var uzerimde vicdanim kan agliyor hic bir sey yapamiyorum Allahim beni affet yalvariyorum
Pisman . 10.01.2018
CEVAP YAZ
Allahim cok gunahimiz var. Icimizde yasiyoruz acimizi, pismanligimizi. Kimseyle paylasamiyorum. Bizi affet, sen affedensin. Tovbe ettik, agladik, yalnisimizi anladik. Hep sana inandik ve guvendik. Hamd olsun yalnisi sonunda anladik ve tovbe ettik. Bizi dogru yoldan ayirma. Amin.
Gunahkar . 17.08.2017
CEVAP YAZ
Rabbim affedici . O herşeyi görür ve duyar . Ona sığının ona inanın onu isteyin dileyin boş çevirmez Eşsiz Allah Im o birdir takdir . Tek gerçektir . Bizi huzuruna kabul etsin dua edelim el açalım isteyelim hep isteyelim . Kabul etsin bizi ibadet edelim içimizde yaşayalım...
Mukaddes . 06.02.2015
CEVAP YAZ
Allahım sen beni affet ben emanete bakamadım yalan yere yemin ettim emaneti bırakıp gittim doğru söylemedim başkalarının kusurlarıyla alay eddim yarabbi affet beni bir daha tövbeler olsun ki yapmam emanetr hiyanet ettim allahım emanetin parasını yarın vericem tövbeler olsun
Tövbe Olsun . 20.04.2017
CEVAP YAZ
yüce rabbim ne olur beni affet benim isledim gunah boyunu acmıs kac kere tövbe duasını okudum ama yine kotu soz soyledim hal ve hareketlerim devam ettirdim sen bagıslayıcısın sen buyuksun sen teksin sen yaratıcısın insallah bni bagıslarsın yarrabim
..... . 21.07.2016
CEVAP YAZ
Nefsime engel olamayan bi çocuğum aklımsa her şeye yetiyor ama nefsime sahip olamıyorum bu duayı okudum eğer ki bi daha yaparsam nefsimiz azmettiğin .. OMZUMDAKI MELEKLER ŞAHIDIM KI BENDEN BU UTANCI BANA GÜNAH İŞLETTİRENİ AL YARABBİM
Döndüm . 20.02.2015
CEVAP YAZ
Allahım sen affet günahlarımı bağışla. Ben hata yaptım tövbemi kabul et. Bu pişmanlık ve vicdan azabından beni kurtar. Çok pişmanım çok acı çekiyorum çok çaresizim.Haksızlığa uğradım kırıldıkça kırdım insanları. Ben çok pişmanım çok.
... . 22.04.2017
CEVAP YAZ
Allah tum muminlerin gunahlarini affeylesin kurani kerime and olsun peygamber efendim sahidim olsu tum kotu seylere tovbe ediyorum namazimi kiliyorum allahin yolundan ayrilmayacagima yemin olsun allah dualarimizi kabul eylesin amin
Mustafa . 13.07.2014
CEVAP YAZ
Yarab, ALLAHIM YÜCE ALLAHIM milyonlarca kulların gibi bende tövbeler tövbe etmek istiyorum ama tövbeden önce bir daha günah işlememek için bana ve bütün din kardeşlerimize güç vermeni istiyorum bizi kötülükten koru ve uzak tut Amin
Namık . 23.05.2016
CEVAP YAZ
Benim cok yaramaz oglum var bugun kardesinin parmagini kesti cok icime batti arttik beddua ettim devamli sabrimi tasiriyor beddua ediyrm sonra cok uzuluyorum tövbe ettim simdi Beddua pisman olununca acaba affolurmu&128549;&128549;
Gökce . 13.01.2018
CEVAP YAZ
Allahım Sen Yüce Rabbimizsin Ellerimi Açtım Sana Yalvarıyorum Beni Şeytan Yöneltti Bazı Arkadaşlarımda Yöneltti Bir Daha Yapmayacağıma Gelince Dua Edicem Rabbim Tek İstediğim Bilirek Yada Bilmeyerek Yaptığım Günahları Bağışla Bu
Furkan . 03.07.2016
CEVAP YAZ
Yeni evlenen kızlara kızıyordum işsiz çalışmaylarla evleniyorlar dedim Yarabbim afeyle beni bende yeni evliyim bir çocuğumuz oldu benimde eşim çalışmıyor çalışmayı sevmiyor imtihandayim ALLAHim affet beni tovbe estagfurllah ğŸ˜ž
Songul . 05.02.2018
CEVAP YAZ
ALLAHIM SEN BUYUKSUN YARABBIM ALLAHIM tovbe ettim yine yaptım yemin ettim yine yaptım ALLAHIM SEN BUYUKSUN YARABBIM BENI AFFET ALLAHIM SEYTANA UYDURMA YARABBIM SEN BUYUKSUN YARABBIM BIDAHA YAPMICAMA SOZ VERIYORUM YARABBIM
Emre . 09.08.2017
CEVAP YAZ
ALLAHIM SEN TÜM MÜSLÜMANLARIN TÖVBESINI KABUL EYLE ALLAHIM SEN YARDIM ET BIZLERE BÜTÜN ŞEHITLERİN PEYGAMBERLERİMİZİN ÖLMÜŞLERİN RUHU İÇİN EL FATIHA OKUYALIM BU YORUMU OKUYAN HERKES BİR FATIHA OKUSUN ALLAH RIZASI ICIN
Orhan . 15.01.2017
CEVAP YAZ
Arkadaşlar hayır duanıza ihtiyacım var zor durumdayım Allahtan başka kimsem yok lütfen banada biraz dua edin. Yaptığım işlediğim bütün günahlardan kötülüklerden kötü konuşmalarımdan dolayı beni Afftesin Rabbim.
Ferhat . 08.04.2015
CEVAP YAZ
ALLAHIM SEN BENİ BİLİYORSUN KALBİMİ GÖNLÜMÜ RUHUMU TEİZLE SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER SANA SIGINDIM SENİN KUDRETİN BÜYÜK BENİ BANA BIRAKMA SENDEN BAŞKA GİDECEK KAPIM YOK SENDEN BAŞKA KİMSEM YOK YARDIM ET ALLAHIM
Tugba . 19.04.2017
CEVAP YAZ
ben buraya bilgilenmek için girdim ama çok duygulandım ve illahi ile de tam ağladım insan lduğumjn sanki daha yeni farkına vardım ÜZGÜNÜM...
Nazlı . 18.05.2017
CEVAP YAZ
Allahhim senin huzurunda dovbe ediyorum bi daha kumar oynamicam sen affedicisin sen gunahlarimi af eyle senin huzurunda yemin ediyorum bi dahaoynamicam yemin ediyorum kuranin uzerine sen beni affet allahhim
Batmanli . 13.03.2016
CEVAP YAZ
Mevlam bende işlediğim günağı hiç tekrar etmemek için tövbe ediyorum affet beni RABBİM 😢😢😢çok pişmanım çok acizim acı bizlere şeytan ve nefis bizim en büyük düşmanımız bize yaptırmadığı günah yok
Günahkar . 09.11.2017
CEVAP YAZ
Bazen nefsimize yenik düşüp günah işliyoruz ama Allahım sen çok affedicisin bizi bağışlayın bilerek veya bilmeyerek işlediğim herşey için tövbe duasını okuyorum Allahım sen tövbeleri kabul edensin amin
Salih Öden . 24.06.2016
CEVAP YAZ
Rabbim tüm günahlarımızı affeyle . defalarca bozduğumuz tövbelerimiz için tekrar kapına geldik .Sen affedicisin affı seversin bizi de affeyle .Rahmetinizi üzerimizden eksik eyleme Ya Rabbim . Amin...
Sibel . 27.10.2014
CEVAP YAZ
yarabbi sen bizim günahlarımızı affet biz işledik fakat senin affın bizim günahımız karşısında bir hiçtir. hep tövbe bozsakta bizi kulluğundan ayırma sen bizim rabbimizsin AMİN
Memet . 17.08.2014
CEVAP YAZ
Bazen nefsimize yenik düşüp günah işliyoruz ama Allahım sen çok affedicisin bizi bağışlayın bilerek veya bilmeyerek işlediğim herşey için tövbe duasını okuyorum Allahım sen tövbeleri kabul edensin
Burak . 17.04.2016
CEVAP YAZ
Allah çok bağislayandir afedendir allhim.yaptığımız tüm günahlardan yanlışlardan sana geldik sana yöneldik rabimiz bizi affet tövbemizi kabul eyle sen afedicisin afı seversin bizleri afet amin
Uğur . 10.07.2017
CEVAP YAZ
Allahım ben çok pişmanlık duyacağım ve unutamayacağım bir günah işledim. Sen bütün günahlarımı affeyle. bu günahımdan dolayı helallik istemem gereken kişilerin kalplerini yumuşat.Amin...
Mehmet . 20.04.2017
CEVAP YAZ
çok pişmanım ALLAH hım tüm günahlarımdan sana sıgındım ALLA hım birdaha şeytana uyruma beni cehenem azabından koru çok çok pişmanım bir daha yapmamaya söz veriyorum yüce ALLAH hım AMİN.
Kenan Savaşır . 05.09.2015
CEVAP YAZ
Tövbe duası her zaman yapılabilir , yapılmaz demek için delil ortaya koymanız lazım. Özellikle içinde bulunduğumuz Recep ayı tövbe istiğfar ayıdır . Bu ayda bu dua bol bol okunmalıdır
Vahyinizinde . 25.03.2018
CEVAP YAZ
Allahim, cok büyük yanlis yaptim, tövbe ettim, gene yaptim, seytana uydum, allahim beni birkez daha affet, ailemi cocuklarimi bagisla allahim Evim huzurlu kalsin, bizi affet yarabbim
Fatih . 01.05.2017
CEVAP YAZ
lütfen benim için de biraz dua edin çok ihtiyacım var allah rızası için . işlediğm günahtan dolayaı çok pişmanım lütfen allahın beni affetmesi için bana dua edin lütfen :(
Burcu . 31.03.2015
CEVAP YAZ
Yapmayacağım diyorum yapıyorum bu kaçıncı tövbe içimdeki insan ben değilim Allahım sen büyüksün affet beni yarabbim sen beni yanlış yollara sokmama izin verme Allahım
Duygu . 25.10.2017
CEVAP YAZ
rabbim senin haramını ve halalini bilen kişiyim ama nefsime isteklerime karşı gelemedim artık çok pişmanım içim çok kararmış kendime dur diyemiyorum bana yardım et.
Gri . 25.12.2015
CEVAP YAZ
allahım kaç kere yemin edim yapmıyıcam diye ama yine yaptım (günah işledim) sana sığınıyorum dua ediyorum arkadaşlar sizden de belkiyorum allahım nolur beni affet
Boşver . 05.08.2017
CEVAP YAZ
Allah sizden razı olsun, çok yardımcı oldunuz, yüreği şefkatlı, vefalı herkesi bağışlasın YaRabbim. Velakin, sesli sunu da hazırlarsanız çok iyi olacak.&128591;
Doğa . 27.09.2014
CEVAP YAZ
Allahım hz mevlananın ne olursan ol yine gel diyen kulunun ve hz peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine beni anamı ve ailemi affet bagışla tövbe tövbe tövbe
Seyfullah Baylan . 23.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım nolur beni affet töbe ediyorum bir daha boyle bir günah işlemeyecem yaptığım cok yanlisti.. Ne olur beni affet günahlarımdan uzaklaştır, koru beni...
H_ . 19.11.2017
CEVAP YAZ
allah sizlerden razı olsun bazen istemeden kalp kırabiliyoruz yada ağzımızdan kötü söz çıkabiliyor sizin tövbe duanızı okudum allaha yakardım iyiki varsınız
Senay . 14.07.2016
CEVAP YAZ
ALLAH sizlerden razı olsun ramizinyolunda olan anna lardan babalardan kardaşlardan abilerden herkesten ALLAH razı olsun rabim cümlesinde razı olsun işallah
Mehmet . 25.08.2016
CEVAP YAZ
allahım sen beni affet ne olur beni hiç kötü yollara koyma allahım beni affet kötü şeyler yaptıgımdan dolayı çok pişmanım sana yalvarıyorum
Enes . 29.01.2015
CEVAP YAZ
Allahim lutfen beni affet arkadaslarimi tehdit ettigim icin daha dogrusu kotu seyler yaptigim icin beni bagisla lutfen ortaya cikmasin ben cok pismanim...
Eylul . 24.11.2017
CEVAP YAZ
allahım beni af eyle sen kapı geleni kovmazsın sen hak sahibisin yarabb lütfen beni ve tüm müslüman arkadaşlarımı zelle günahımı ve günahlarımızı af eylee
Dilek . 23.12.2017
CEVAP YAZ
Bıktım artık ... Kaçıncı tövbe bu tam bitti dediğim anda yine oluyor sıkıldım artık Allahım sen beni yanlış şeylere yöneltme yarabbim Allahım affet..
Duygu . 02.11.2017
CEVAP YAZ
ALLAHIM bende senin aciz kulunum. sen bağışlıyansın affedensin senin huzurunda açtım ellerimi beni bağışla tövbemi kabul et sen bağışlıyan ve affedensin
Emrah . 08.01.2018
CEVAP YAZ
Daha 15 yaşındayım ve zina işledim aslında sevgilim olacak o şerefsiz zorla yapti. Çok pişmanım. Allahim sana sığınıyorum günahlarımı affeyle Ya Rabbim
İsimsiz . 15.06.2018
CEVAP YAZ
YA RAB SEN BİZİM DUALARİMİZİ KABUL EYLE AMİN. AFFET DEDİGİN BİR KULUNDA BEN OLAYİM YA RAB.. AMİN CENNETİNE GİRMEYİ BİZ MÜSLUMANLARA NASİP EYLE AMİN..
Vehbi . 30.07.2014
CEVAP YAZ
allahım günahlarımızı bagìşla imanımızı düzelt.bizi şeytanın vesveselerinden koru.bizi cehennem azabından koru bizden yardımını esirgeme amin...
Ayşegül . 27.08.2014
CEVAP YAZ
iki cihanın sahibi kapına geldi başka kapım yok merhametine sığınıyorum cümle muslumanları affet bizleride affından mahrum etma yarapbim
Meral . 12.07.2016
CEVAP YAZ
ALLAH.HIM TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ GAFLETTEN UYANDIR ALLAH.HIM.ALLAH.HIM SENİ SEVENLERİ BİZLERE SEVDİR.DAYMA YOLUNDA GİTMEYİ BİZLER NASİP AMİN
Hasan . 07.06.2017
CEVAP YAZ
benim bi sevdiğim var biz sürekli konuşuyoruz 3 yıldır konusuyoruz ama eli elime değmedi onunla konusuyorum da günah mı cok mu kotu bişi yapıyorum
Merva . 16.02.2016
CEVAP YAZ
Allahım bize merhametin ile muamele eyle, Adaletin ile değil.Afi seversin bizi bağışla af eyle.Peygamber efendimizin şefaatına nail eyle. Amin...
Rıza Genç . 26.05.2017
CEVAP YAZ
Ya Rabbi.Sen benim ve tüm müslümanların övbesini kabul eyle.Bugüne kadar işlediğim bütün günahlerımı af eyle.Şüphesiz sen BÜTÜN ALEMİN RABBİ İSİN
Allahın Kulu . 17.03.2018
CEVAP YAZ
Ben mast yaptım çok pişman oldum tekrar yaptım tövbe ettin ama adetken tekrar yaptım öyle dokunarak ama çok pişmanım allah inşallah beni affeder
Aymila . 20.06.2018
CEVAP YAZ
ALLAHIM SEN BİZİ BU DARDAN ÇIKAR FERAKETE KAVUŞTUR SANA SIОINIYORUM SEN TÜM MÜSLÜMANLAR BİZİDE DAHİL ETMEK UZERİNE BİZİ BU DARDAN ÇIKAR ALLAHIM
Ğÿ˜”allah Büyüktur Bizi Bir Gün Bu Sıkıntılardan Çıkaracaktır İnşallah . 16.08.2017
CEVAP YAZ
Tövbe hak yememek hakkımı yedirmemek şükür ki kazancıma ve saglımıza hamd olsun yarabbi bu dünyada sabırla sanattır sabırsızlardan evleme bizi
Yunus . 11.01.2018
CEVAP YAZ
içimde sanki birşeyler vardı ve bu duayı okuduktan sonra aklımdan çıkmaya başladı YÜCE RABBİM TÜM MÜMİN KULLARININ GÜNAHLARINI AFFETSİN İNŞALLAH
Gizli . 17.08.2016
CEVAP YAZ
Kul hakkı bu dünyada helallik alınarak ödenir önce hakki olan kimselere gidilmesi gerekir ondan sonra rabbinden affı mağfiret dilemek gerekiyor
Allahın Aciz Kulu . 17.02.2018
CEVAP YAZ
Tövbe ettim bozduk bidaha Tövbe ettim bozdum RABBIM affeder inşallah ALLAH IM hepimizin tövbelerini kabul eder günahlarını bağışlar inşallah
Mustafa . 13.03.2015
CEVAP YAZ
Allahım sen affet benim günahımı senden başka bağışlayıcımız yoktur sana sığındım sana güvenendim allahım &128591;&127995;&128591;&127995;
İsisimsiz Günahkar . 08.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım lütfen beni affet senden başka sığınacağım kimse yoktur Sen beni affet söz veriyorum bidaha küfür etmeyeceğim sen beni affet amin.
Fatma . 01.04.2017
CEVAP YAZ
Keşke Sadece böyle mübarek günlerde degilde hergün özen göstersek... rabbim sen dualarimizi kabul eyle. AMINNNN&129330; HAYIRLI RAMAZANLAR
Laayla . 11.06.2018
CEVAP YAZ
rahman ve rahim olan yüce rabbim tüm kullarının dua ve tövbelerini kabul eyle bizleri razı oldugun kullardan eylersin inşaallah elfatiha
Rauf . 24.08.2017
CEVAP YAZ
allahım dostun olmaya geldim.bütün niyetlerimi zemzemle yıkat,kalbimi zemzemle yıkat.bu miraç gününde günahlarımızı affeyle amin..
Güneş . 03.05.2016
CEVAP YAZ
Yarabbi bizi bağışla kötü hatalar yaptık ama senden başka sığınıcak kimsemiz yok ey Yarab affet bizi kalbimizi imanla doldur ya Resul ..
Günahkar . 29.04.2017
CEVAP YAZ
Yarabbim bizi affet korunmuş seytanin şerrinden sana siginirim. Essedu enla illahe illallah we essedu enne MUHAMEDDEN RESULLULLAH (AMIN)
Ramazan . 18.05.2017
CEVAP YAZ
Allah tüm insanları ve canlıları korusun.Günahları af etsin ve Günahları bağışlasın.Allahın rahmeti,bereketi ve selamı üzerinize olsun.
Salih Cenk . 31.08.2017
CEVAP YAZ
Çok büyük bir günah isledim ve çok pismanım ama rabbimden ümidimi kesmek istemiyorum bi daha ayni hatayı yapmak istemiyorum. Korkuyorum
Lavinya . 13.01.2016
CEVAP YAZ
ALLAHIM İNŞALLAH BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EDER YAPTIGIMIZ VEYA İŞLEDİGİMİZ GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN VE BİZİ İYİ KULARINDAN EYLESİN AMİN.
Harun . 07.08.2016
CEVAP YAZ
ALLAHIM YAPMIŞ OLDUGUM TÜM GÜNAHLARIMA TÖVBE EDİYORUM SEN TÜM ÜMMETİ MUHAMMEDİN BİZİMDE TÖVBEMİZİ KABUL BUYUR GÜNAHLARIMIZIDA AFFET.
Gülay . 10.04.2015
CEVAP YAZ
ALLAHIM AFFEDDİĞİN KULLARININ İÇİNE OĞULLARIMI EŞİNİ TORUNUMU BENİ EŞİMİ ANAMI SANA EL AÇIP YALVARAN BÜTÜN KULLARINI AFFET ALLAHIM
Hanife Aciz Kul . 27.05.2017
CEVAP YAZ
Hz ali efendimiz a.s denilmemek tedir r.a isminden sonra zikir edilmelidir peygamber makamında elçilere a.s diye zikir edilmelidir
Hasan . 10.01.2018
CEVAP YAZ
Ben her gün ders çalış ama yemin ettim ve 4gün çalışmadım 11yaşındayım ve çalışmadım acaba yeminini bozbialecek birşey varmı
Esin . 29.10.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen büyüksün günahlarımdan sana sıgınıyorum bidaha yapmayacagım sen affedicisin beni de affet ya RABBIMM pişmanım...
Gamze . 15.07.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen bizim günahlarımızı bağışla. Tövbelerimizi kabul eyle. İnşallah bir daha şeytana uymayıp tövbelerimiz kabul olur
Atiye . 19.03.2017
CEVAP YAZ
ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN TÖVBE ETTİM GÜNAHLARIM SİLİNDİ İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH SENİN YOLUNDA GİDERİM... AMİN...
Elif . 03.02.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen bizleri affet yarabbim. biz günahkar aciz kullarız. Tövbelerimizi kabul buyur yarabbim. Affına sığınıyoruz...
Mehmet . 13.01.2016
CEVAP YAZ
Allahım sen ki en yücesin. Sen bu kullarının tovbelerini kabul eyle bir daha gaflete düşmemelerini nasip eyle Yarabbi.
Rabia . 30.03.2017
CEVAP YAZ
Allah kimleri affetti. İnsallah bu siteye tövbe etmek amacıyla gelip tövbesi kabul olan kullardan eylesin Rabbim bizi.
Gülizar . 28.04.2016
CEVAP YAZ
Allahım tüm işlemiş günahlarımdan dolayı ben çok pişmanım. Sonsuz rahmet ve mağfiretinle bağışla beni Allahım. Amin.
Kazım . 19.12.2017
CEVAP YAZ
Salam men her gun gece namazina dururam sonrada subh namazini qiliram teze baslamisam hele duzgundumu hele qilmag?
Seva . 23.02.2018
CEVAP YAZ
çok günahım var Allahım Nolursun Tövbe Eden Kullarını Ve Beni Tövbelerimizi Kabul Et Bidaha Yapmıcaz Söz Allahım
Şahız . 20.07.2017
CEVAP YAZ
bızlerı buguzel dualarla aydınlattıgınız ıcın Allah sızdenrazı olsun allahım herkesın dualarını Kabul etsın amın
Suheyla . 24.09.2016
CEVAP YAZ
ALLAHım sen bizim günahlarımızı affet. bwni ve tüm mümin kardeşlerimizi şeytana uydurma tövbemizi kabul et..AMİN
Gizli . 19.02.2017
CEVAP YAZ
ALLAH RAZİ OLSUH ALLAH BUTUN TOVBELERİMİZİ QEBUL EDER İNSALAH AMİN ALLAH YAR VE YARDİMCİMİZ OLSUN İNSALLAH
Gunay . 01.09.2014
CEVAP YAZ
Allah (C.C) bizleri burada tövbe edenleri yaptığımız yanlışlarımızı ve günahlarımız affetsin inşallah amin.
Safa . 30.09.2016
CEVAP YAZ
aLLAHIM SEN BENİ AFFET CİNSEL OLARAK BİR AÇLIĞIM YOK AMA KURTULAMIYORUM BIKTIM ARTIK rABBİM SANA SIĞINIYORUM
Gmze . 28.12.2017
CEVAP YAZ
Rabbim tum islam aleminin günahlarını affetsin Rabbim bizleri şeytanın şerrinden korusun İnşallah Amin
Mevlüt Harmankaya . 16.11.2017
CEVAP YAZ
ALLAHIM benim ve herkezin duasını kabul et ALLAH yar ve yardımcımız olsun bize kötü günler göstermesin
Burak . 08.09.2016
CEVAP YAZ
Allahım lütfen benim günahlarımı affetTüm mümin kardeşlerimininkinide afet yarabim sen çok büyüksün
Melek . 24.08.2016
CEVAP YAZ
VE HEFTENIN HANSI GUNU OXUNLALIDI? HEYIS VE CENABET QUSULU ALMAK KIFAYETDIRMI KI DUAM QEBUL OLSUN?
Ayten . 18.01.2015
CEVAP YAZ
çok güzel bir dua inşallah ALLAHım bizim dualarımızı kabul eder günahlarımızdan ders aldırır AMİN
Esra . 15.12.2015
CEVAP YAZ
Allahım ya Rabbim yardım et tövbelerimi kabul et Hayırlı cumalar Allah hepimizin duasını kabul et
Büşra . 24.03.2017
CEVAP YAZ
beni affet yaptığım günahları affet çok hatalıyım tövbe ediyorum beni kulluguna dahil et yarabbi
Mahsum . 11.11.2017
CEVAP YAZ
Allah herkesin tövbesini kabul etsin inşallah hepimiz peygamber efendimize cennette komşu oluruz
Nisa . 19.01.2018
CEVAP YAZ
keşke yapmasaydım demeyim neden yaptım diyin ve allaha yalvarın ellbet o sizi affedecektir
Çok Pişmanım . 11.11.2015
CEVAP YAZ
Allahım sen esirgeyen ve bagışlayansın bizleride de affet kimseyi cehennem ateşinde yakma(AMİM)
Halime . 03.06.2017
CEVAP YAZ
ya rabbim sen benj affet cok kotu bir yola girdim nasil cikabilirim sen yardim et(zina yaptim)
Umit . 09.12.2015
CEVAP YAZ
Allahım sen yardım et bu sene takdir alayın benim ve tüm müminlerin tövbesini duasını kabul et
Derin . 04.04.2017
CEVAP YAZ
Bismillah allah cumlemizi affetsin inşallah sizlerden bana da duva etmenizi istiyorum
Ferdi . 30.01.2017
CEVAP YAZ
arkadaşlar sınıfta tahta olayı oldu tahtayı ben sildim allaha kendimi nasıl affedirebilirim
Gizem . 07.01.2016
CEVAP YAZ
Bir günah işledim tövbe ettim benim için dua edin ne olursunuz çok duaya ihtiyacım var :(
Fatih . 17.12.2014
CEVAP YAZ
Yarabbim sen benim ve bu duayı yapan tum din kardeslerimin duasini kabul et yarabbim amin
Allahü Tealayı Çok Seven Bir Kul . 15.04.2018
CEVAP YAZ
Allah herkesin duasını kabul etsin inşallah Allah herkesin günahlarını affetsin inşallah
İsmail . 11.06.2018
CEVAP YAZ
Allah tövbemizi kabul etsin umarım aynı günahlara tekrar düşmeyiz pişmanım günahlarımdan
Murat . 12.02.2016
CEVAP YAZ
allahım sen günahlarımız affet gönlümüzde kötülük ateşini merhametinin suyuyla söndür.
Fatma . 26.08.2014
CEVAP YAZ
Rabbim hepimizin tovbesini kabul eylesin insallah dogru yoldaln sapmamiza engel olsun.
Murat . 24.07.2014
CEVAP YAZ
allahım işlediğim bütün günahlarımı affet tövbesi kabul olan kullarından eyle yarabbim
Metin . 26.05.2016
CEVAP YAZ
Allah sizden razı olsun sizin sayenizde tövbe ederek kötü alışkanlıklarımdan kurtuldum
Hasan Can8 . 31.08.2018
CEVAP YAZ
Allah C.C. razı olsun Allah hepimizin dualarını ve tövbelerini kabul etsin inşAllah...
Teşekkürler . 08.02.2018
CEVAP YAZ
bazen size laf söylüyorum bu hatamı ve diğer yaptığım hataları günahları affedin amin
Bbb . 26.06.2016
CEVAP YAZ
Allahim beni affet yarabbi bir den sigara aldım izinsiz çok pişmanım affet yarabbim
Özg2 . 29.11.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen beni affet yaranın bu güne kadar yaptığım tüm gunahlarini afet yarabim
İsimsiz . 17.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen tüm inanan kullarının pişmanlıklarını, tövbelerini kabul eyle YaRabbim
Süleyman . 13.04.2015
CEVAP YAZ
var arkadaş boş dünya ne paranın nemalı nemulkun nede canın kıymeti boş dünya böş
Yaren . 01.05.2016
CEVAP YAZ
o günahı yaptıktan sonra tövbe etmenin ne anlamı var. onu önceden yapmamak gerek
Emre . 05.03.2016
CEVAP YAZ
ALLAHIMIZ C.C herkesin günahlarını EL_TEVVAB ismiyle bağışlasın yarabbim amin
Mira . 06.02.2018
CEVAP YAZ
benim yakınmı tövbe etsin çünük pis filme bakıyo allha doğur yolu göstersini
Pınar . 07.07.2016
CEVAP YAZ
Bismillahirrahmairrahim Allahım Sen Tüm Müslümanları Cehennem Azabından Koru
11234 . 23.04.2018
CEVAP YAZ
Allahim sen tovbelerimizi kabul et bizi yolundan ayirma in wa Allah&128532;
Zeriw . 10.02.2016
CEVAP YAZ
Allahım sen bizi şeytan ve tüm kötülerin gazabından koru Ey Rabbim AMİN...
Aslı . 30.03.2016
CEVAP YAZ
Allahım sen bizim her zaman yanımızda ol şeytanın şerrinden koru amin.
Simge . 13.04.2016
CEVAP YAZ
Allahım nolur affet . herkesin duasını Allah kabul etsın inşallah
Duygu . 29.03.2017
CEVAP YAZ
Sagolun tesekkurler yaptigim gunahi telafi edebilmisimdir insalllah ...
Ahmet . 10.09.2018 13:55:36
CEVAP YAZ
Arkadaslar aranizda tovbe ede oldumu oldoysa nasil hissetiniz kendinizi
Tuana . 27.05.2017
CEVAP YAZ
allahım sen bizi af eyle (AMİN) tövbelerimizi kabul eyle (AMİN)
Enes . 25.10.2015
CEVAP YAZ
ŞU ÜC AYLARIN HÜRMETİNE TÖVBE EDENLERİN TÖĞBELERİNE KABUL ET AMİN,,,
Durmuş 1453 . 19.04.2018
CEVAP YAZ
Allahım Herkesin Tövbesini Kabul Etsin Benim Tövbemide İnşAllah😍
Ağa . 14.03.2018
CEVAP YAZ
ALLAH HEPİMİZİ SEVAPİŞLEYEN KÜFÜR ETMEYENLERDE EYLESIN . AMIN
Tövbekar . 28.05.2015
CEVAP YAZ
allah bizi hz mehdinin askeri olmayı çok görmesin AMİN.
Hüseyin . 22.07.2014
CEVAP YAZ
Güzel Allahım sen tövbelerimizi kabul eyle bizi affeyle amin
Fatma . 21.10.2015
CEVAP YAZ
AllahIm umarım hepimizin dualarını ve töbe lerini kabul eyler
Hãvvå . 11.03.2015
CEVAP YAZ
Yüce ALLAH tüm tövbe edenlerin tövbesini kabul etsin inşallah
Brk . 10.05.2018
CEVAP YAZ
Allahım bütün tövbe edenlerin dualarını kabul eylesin amin
Cem . 08.07.2018
CEVAP YAZ
Allah bağışlayıcidır. Hepimizin günahlarını affeyle Allahim
Mumin . 28.05.2017
CEVAP YAZ
Bir sıkıntım var dualarınıza ihtiyacım var Allah razı olsun
Emin . 19.02.2015
CEVAP YAZ
Allahım sen ki bagışlayıcısındır nolur dualarımı kabul et .
Selin . 27.02.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen afedicisin, affetmeyi seversin bizleride affet.
Mehmet . 03.06.2016
CEVAP YAZ
Günahından tövbe eden hiç günah işlememiş gibidir.
Sofii . 01.09.2016
CEVAP YAZ
allah razı olsun duanızı okudu cok tesekkur ederım amin
Ali . 05.08.2016
CEVAP YAZ
Rabbim tum pisman olan muslumanlarin gunahlari affetsin
Mehmet . 20.10.2014
CEVAP YAZ
Teşekkürler şimdi tevbe sayesinde Allah’a İmanım artı
Ömer . 12.02.2018
CEVAP YAZ
tövbe duası her gece okunmaz sadece kandillerde okunur
Azra&128524; . 22.03.2018
CEVAP YAZ
çok yarlı bişey tovbe ettikten sonr indan bi rahatlıyo
İnsan . 23.08.2016
CEVAP YAZ
Allah razı olsun sizden hepimizi affeylesinaffeylesin
Zeliha . 31.03.2017
CEVAP YAZ
Allah hatalarımızı affetsin.Günahlarımızı bağışlasın.
İsimsiz . 15.09.2015
CEVAP YAZ
Çok güzel bir dua hepinizin duaları kabul olsun
Buse . 11.04.2016
CEVAP YAZ
Allahım kabul etsin inşallahduamizi çok güzel bir dua
Aynur . 10.05.2018
CEVAP YAZ
allahım sen bütün müslümanların dualarını kabul eyle
Murat . 19.04.2015
CEVAP YAZ
allah her tövbe eden kişinin duasını kabul buyursun
Zehra . 26.06.2016
CEVAP YAZ
tövbe ettim ya rab benim dde tövbemi kabul et
Geressiz . 29.03.2018
CEVAP YAZ
Allahim tovbelerimizi kabul et bize sifa nasip eyle
Sebine . 24.01.2018
CEVAP YAZ
Allah bizi tövbemizi makbul olanlarden eylesi Amin
Murat . 07.07.2016
CEVAP YAZ
rabbim çok büyük inşaallah affeder rabbim affeyle
Rahman . 08.06.2016
CEVAP YAZ
T&333;gbe ettimYarabbim t&333;ğbemi kabul et Amin
G&367;lsen . 26.04.2018
CEVAP YAZ
tövbe ettim allahım tövbemi kabul eyle allahım
Halil . 19.04.2018
CEVAP YAZ
Allah sizlerden razı olsun çok teşekkür ederim
Enes . 30.03.2017
CEVAP YAZ
rabbim hepimizin günahlarını affetsin inşallah
Semra . 01.04.2015
CEVAP YAZ
Allah razı olsun bu dua bana çok yardımcı oldu
Ahsen . 29.05.2014
CEVAP YAZ
allah ım sen benim günahlarımı affet yarabbim
Ada . 02.10.2014
CEVAP YAZ
bu duanın mealli değil buradaki türkçe kısım.
Es . 12.02.2016
CEVAP YAZ
Allahim bizi de affolunan kullarindan eylesin
Sss . 31.05.2016
CEVAP YAZ
ALLAH SİZDEN RAZİ OLSUN BU SİTEİ ACDİNİZ İCİN
Seyfali . 06.02.2018
CEVAP YAZ
Saglikli ve hayirli birEvladimiz olacakmi
Zahide . 17.01.2018
CEVAP YAZ
Allah sen büyüksün sen dualarımızı kabul et
Harun . 14.01.2018
CEVAP YAZ
allah ım günahlarımızı affet yarabbim amin.
Gamze . 28.05.2017
CEVAP YAZ
allah hepizöin tovbesini kabul etsin.
Şehmuz . 01.07.2016
CEVAP YAZ
Allahım tüm müminlerin tövbelerini kabul et
Deniz . 03.04.2017
CEVAP YAZ
allah hepimizin günahlarini bagislasin,amin
Allahin Bir Kulu . 10.05.2015
CEVAP YAZ
Allahım dualarınızı kabul etsın(amın)
Alptekın Yapar . 14.09.2014
CEVAP YAZ
hepinize teşekkür edrim çok sağolun .[amin]
Bir Kul 2700000 . 02.12.2014
CEVAP YAZ
Allah bir gun meni bagiwlar Inwallah
Messi . 12.07.2017
CEVAP YAZ
Ben kotu şeylere baktim allahım beni affet
İsimsiz . 17.11.2017
CEVAP YAZ
ALLAH İNŞALLAH HERKESİN DUASINI KABUL EDER
Ufuc . 13.05.2018
CEVAP YAZ
ALLAHIM sen affet yarabbim sana sığınırım
Bahar . 04.06.2017
CEVAP YAZ
Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin.
İsimsiz . 14.03.2016
CEVAP YAZ
Allahim sen bizlerin tovbesini kabul eyle
Adem . 17.02.2017
CEVAP YAZ
çok iyi bir şey inşallah herkes sofi olur
Mahmut Dirier . 09.06.2016
CEVAP YAZ
Rabim tobelerimizi kabul et sin inşallah
Hüseyin Yuce . 21.05.2017
CEVAP YAZ
ALLAH C.C Herkesin tövbesini kabul etsin
Yusuf . 26.05.2018
CEVAP YAZ
ALLAH lm sen MELİKSİN güçlü olansln
Mehmet . 09.03.2018
CEVAP YAZ
Allahım günahlarımızı affetsin &128546;
Xx . 01.02.2017
CEVAP YAZ
Allah hepimizin tövbelerini kabul etsin
Yaşar . 28.08.2015
CEVAP YAZ
Allah tövbelerimizi kabul eder inşallah
Şuvesel . 05.05.2015
CEVAP YAZ
Guzel dua herkes okusun.masallah
Süleyman Mutlu . 30.04.2018
CEVAP YAZ
Cook rahatladım rabbıme şukurler olsun
Ramazan . 06.07.2017
CEVAP YAZ
Allah affetsin zira Baska sansın yokk
Zzzzz . 17.02.2018
CEVAP YAZ
Allah cümlemizden razı olur inşallah.
Anils . 02.09.2014
CEVAP YAZ
Allahım cumemizi bagislasdin insallah
Adem . 21.10.2015
CEVAP YAZ
bu doğru ise yüce ALLAHIM beni affet
Enes . 10.01.2017
CEVAP YAZ
Yarabbi affet bütün ummeti muhammeti
Ibrahim . 28.03.2017
CEVAP YAZ
allah herkesi cennetine nail etsin
Fatih . 20.03.2017
CEVAP YAZ
Allah herkesin yardimcisi olsun...
Omer . 01.01.2018
CEVAP YAZ
Allah ım günahlarımızı affet amin
İsmail . 30.05.2017
CEVAP YAZ
Rabbim tövbelerimizi kabul etsin
Halil . 17.09.2017
CEVAP YAZ
Allahım kabul eder inşaAllah
Berrak . 24.08.2018
CEVAP YAZ
cook rahatladım teşekkürler
Buse . 09.07.2017
CEVAP YAZ
ALLAH İNŞALLAH KABUL EDER
Bilinç . 25.03.2019 21:25:14
CEVAP YAZ
Kurtulmak için geç değil
Tevbe Et Kurtul Bidaha Yapma Bakma Düşünme . 15.09.2017
CEVAP YAZ
allahım nolur affet beni
Sara . 05.05.2017
CEVAP YAZ
Allah sizden razı olsun
Hilal Çelik . 30.04.2017
CEVAP YAZ
Tek kurtuluş tövbe
Murat . 10.09.2017
CEVAP YAZ
allahima sığındım
Sevgi . 18.04.2018
CEVAP YAZ
Her gün okuyorum
Sinem . 06.03.2018
CEVAP YAZ
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı, Zevk suyu genelde şehvet hallerinde erkeklik organından çıkan iki sıvı vardır. Bunlardan birine meni diğerine mezi denir. Meni, şehvetin doruğuna fışkırarak çıkar. Mezi ise şehvetten önce ve sonra sızıntı halinde olur. Meni ...
Şans Duası
Şans Duası
Şans Duası, Şansın açılması ve işlerinizin rast gitmesi nedeni ile Rabbimize yönelip el açarak gönülden ve samimi bir şekilde dualar ederiz. Şans ve kısmetin açılması için günlük düzenli okunması gereken pek çok dualar vardır. Rabbimiz samimi ve ...
Adet Olmak İçin Dua
Adet Olmak İçin Dua
Adet Olmak İçin Dua, Adet kanı, kadının normal bir vücut fonksiyonudur. Adet kanı gebelik olmadan her ay düzenli vakitlerde hazne dışına atılan kandır. Her ay bu döngü bu şekilde sırayla devam eder. Adet sancısı, bir gün öncesinde...
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet duası, en güçlü ve en büyük dilek duasıdır. Peygamberimiz Hz Muhammed (s.a.v.) bir gün ashabıyla mescitte bulunurken, Cebrail a.s. yanına gelerek, "Ya Muhammed! Hak Teala sana selam gönderdi. Bu duayı sadece sana gönderdi. Senden ö...
Temre Duası
Temre Duası
Temre duası, elde, yüzde ve vücutta çıkan temrelerin, siğillerin yok olması için, yer gök dua diyerek Allah'a sığınmalıyız. Dualara devam edersek, Allah'ın izniyle şifa bulunacaktır. Yapılan dualar içtenlikle ve inanarak okunursa, daha çabuk ve kesin...
Ders Çalışmak İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua, Dua bir isteğin, bir dileğin olması için Allah(c.c.)'a yalvarmaktır. Derse başlamadan önce dua okuyan öğrencinin Allah Teala zihnini açar. Onu unutkanlıktan korur. Dersi en iyi şekilde anlamasını sağlar. Çocuklarımızın dersler...
52 Gece Duası
52 Gece Duası
Kabir Duası, 52 Gece Duası, Büreyde radıyallahu anh şöyle dedi; Hz. Peygamber (asm) ashab-ı kirama, kabristana gittikleri zaman şöyle demelerini öğretirdi; "Esselamü aleyküm ehled diyari minel-müminin. Ve Inna inşallahu biküm lahikun. Es'elullahe len...
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua, En önemli olan ise her durumda Allah'a dua etmek ve sabretmektir. Unutulmamalıdır ki; Yüce Allah duada ısrarcı olan kullarını sever. Anne ve babalar bir çocuk sahibi olduklarında onunla ilgili gelecek hayali kurarlar. Onun...
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir malın satılması için dua, elinizde olan ev, araba, arsa gibi değerli bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerine bir alıcı çıkmıyorsa dualardan yatdım alarak, malınızın tez elden satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah'ın izniyle tez elden...
Saç Duası
Saç Duası
Saç duası, saç dökülmesi ve zayıf saçlara sahip olan kişilerin şifa bulmak için okuyacakları bir duadır. Saç duası büyük bir inançla okunmalıdır ve şifanın yalnızca Allah 'tan geleceği unutulmamalıdır.Saçının dökülmemesi için şu dua okunmalıdır: Ve...
Sivilce Duası
Sivilce Duası
Sivilce Duası, vücudumuzun bazı bölgelerinde bazı zamanlar sivilceler ve siğiller ve çıbanlar meydana gelebilir. Böyle durumlarda ilk olarak bir hekime başvurmak ve bunların nedenini öğrenmek gereklidir. Bu çıkıntıların nedenleri bazı iç hastalık...
Mahkeme Duası
Mahkeme Duası
Mahkeme Duası, Dua etmek, Allah'a yaklaşmanın en güzel yoludur. Sıkıntıların, dua etmek, isteklerin ve beklentilerin Rabbimize açılmasıdır. Ne kadar içten, yürekten, yüreğin derinliklerinden seslenilirse o ölçüde yankı bulur. Dua etmek, işin başında,...

 

Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Şans Duası
Adet Olmak İçin Dua
Miftahul Cennet Duası
Temre Duası
Ders Çalışmak İçin Dua
52 Gece Duası
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Saç Duası
Sivilce Duası
Mahkeme Duası
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Mübin Duası
Kuduriye Duası
41 Yasin Duası
Küsleri Barıştırma Duası
Hilye İ Şerif Duası
Haksızlık Karşısında Okunacak Dua
Güç Duası
Nasip Duası
Ramazan Duası
Hacet Duası
Söz Dinlemeyen Çocuğa Okunacak Dua
Bir İşin Olması İçin Okunacak Dua
Yasin Duası
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Aileyi İkna Etme Duası
Gelin Duası
Heyecanlanmamak İçin Dua
Popüler İçerik
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Birinin seni sevmesi için dua etmek, sonunda hayırlı bir izdivaç planını da içerdiği taktirde Allah katında kabul görebilir. Allah ki, sizin için kimi...
Mübin Duası
Mübin Duası
Mübin Duası, Hayırlı dileklerin yerine gelmesi için önce sebepleri oluşturan bir plan yapılır. Bununla gerekilen her şeyin yapılması sonucunda dilekle...
Kuduriye Duası
Kuduriye Duası
Kuduriye duası, Allah nazarında makbul olan ve tutulan dileklerin gerçekleşmesi için Allah'ın (c.c) kullarına gönderdiği dualardan biridir. Her k...
41 Yasin Duası
41 Yasin Duası
41 Yasin Duası, herhangi hayırlı bir niyet için okunan, 41 Yasin Suresi okunduktan sonra okunan duadır. Bilinen ve bilinmeyen, görünen görünmeyen nim...
Küsleri Barıştırma Duası
Küsleri Barıştırma Duası
Küsleri Barıştırma Duası: Küsleri barıştırma duası olarak bilinen bir birine küsmüş iki kişinin arasının düzelmesi ve barışması için okunur. Özellik...
Hilye İ Şerif Duası
Hilye İ Şerif Duası
Hilye İ Şerif Duası, Bismillahirrahmannirrahim Ahir zaman Peygamberi Hazreti Muhammed Mustafa (s.a.v) vefat edeceğine yakın bir zamanda, dünyadan ah...
Haksızlık Karşısında Okunacak Dua
Haksızlık Karşısında Okunacak Dua
Haksızlık Karşısında Okunacak Dua Haksızlığa uğrayan bir kul, üzülmek, haksızlık edene beddua etmek ya da kendini yıpratarak sinirlenmek yerine, en gü...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Şans Duası
Adet Olmak İçin Dua
Miftahul Cennet Duası
Temre Duası
Merhaba Eski Sevgilim 1 Senedir Peşimde Sürekli Rahatsız Ediyo
Min Zalike Billahi Min Seddetin Leke
Namazlarım Da Daha Samimi Olmak İstiyorum
Boy Uzatma Duasını Başkası İçin Nasıl Okuya Biliriz?
Sınav Stresi Yenmek İçin Hangi Dualar
Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Merhaba Eski Sevgilim 1 Senedir Peşimde Sürekli Rahatsız Ediyo
Min Zalike Billahi Min Seddetin Leke
Namazlarım Da Daha Samimi Olmak İstiyorum
Boy Uzatma Duasını Başkası İçin Nasıl Okuya Biliriz?
Sınav Stresi Yenmek İçin Hangi Dualar
Yardım Sayfaları
Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Ağustos - 2022