Zengin Olma DuasıZengin Olma Duası, Niyetlenip hayırlı rızık isteyerek zengin olmak, kendisine bahşedileni kesinlikle haramda kullanmamak niyetinde olanların bu yöntemi uygulamasını önemle tavsiye edilir. Pek çok sayıda defalarca yapılmış olan bu tavsiyeler ellamdülillah kısa zamanda etkisi görülmüştür. İnanarak ve kalpten okunmalıdır.

Yatsı namazının ardından hacet namazı iki rekat olarak kılınır ve iki rekatın ikisinde de Fatiha’nın ardından Ayetel Kürsü okunmalıdır. En son secdede kakmadan “ya Hu ya men Hu, La ilahe illa Hu, entel hayyul kayyum, vela şerikelek,velekel mülkü, velekel hamdü, ve inneke ala külli şeyin kadir” duası okunarak namaz bitirilir. Daha sonra israfu umur duası okunur.

3 kez Elhamdülillah

7 kez Salavat

7 kez Besmele

Ardından 100 defa

''La ilahe illallahul melikul hakkun mubin muhammedur resullullahi sadıkül vağdül emin.''

Okunduktan sonra dileğimizi söyleyerek Allah'a dua ederiz. Bu duaya 7 gün boyunca devam edilir ve Rabbimiz bu duanın hürmetine rızık kapılarını sonuna kadar açar inşallah.

Bir Başka Zengin Olma Duası, hiç kimseye muhtaç olarak el açmamak için ve yapılan ticaretin iyi sonuçlar vermesi ve zenginlik için, 1060 defa okunur. Her türlü bela ve hastalık üzerine okunduğunda bela ve hastalık gider. Kişi kendi üzerine okuyarak eliyle azalarının tümünü sıvazlasa hastalık ve bela o kişiden çarçabuk uzaklaşır.

1060 kez” EL GANİYY” her yüz seferinde aşağıdaki dua ihlasla ve inanarak gönülden okunacak.

“Bismillahirrahmanirrahim kulillahumme malikel mulki tü’til mülke men teşaü ve tenziu

Zengin Olma Duası

l mülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü vetüzillü men teşaü bi yedikel hayr inneke ala külli şey’in kadir Tülicül leyle fin nehari ve tülicün nehara fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşaü bi ğayri hısab”

Mülk ve zenginlik sahibi olmak, her türlü manevi ve maddi iktidara ulaşmak, izzet ve şerefin çoğalması, saadetin ve servetin artmasını isteyen bir kişi her gün düzenli bir şekilde ( 41 ) defa yukarıdaki ayetleri okumayı vitir edinip devam ederse, kısa sürede malında ve halinde büyük değişiklikler meydana gelir. Bu kimsenin her günü bir önceki gününden daha mükemmel olur. Yaşamı daha rahat ve mutlulukla sürer. Herkes tarafından sayılır ve sevilir.

Dip not: Yukarıdaki duayı her 100 kerenin arasında bir kez okuyun, bu sayede 11 defa Ali İmran surelerinin 26. Ve 27. Ayetlerini okumuş olacaksınız. Ev almak için bu dua devamlı 40 gün 41 kez okunmuş olur.

Al-i İmran Surelerinin Manası:

26. De ki : “Mülkün maliki olan Allah’ım. Mülkü dilediğine verirsin ve dilediğinden mülkü alırsın. Ve dilediğini aziz kılarsın ve dilediğini zelil edersin. “Hayır” senin elindedir. Muhakkak ki sen her şeye kadirsin.

27. Geceyi gündüzün içine sokarsın ve gündüzü gecenin içine sokarsın. Canlıyı ölüden çıkarırsın ve ölüyü canlıdan çıkarırsın. Ve dilediğin kimseyi hesapsız rızklandırırsın.

Fazileti:

“Al-i İmran’ı okuyan kimseye kıyamet günü sırat üstünde, okuduğu her bir ayetin karşılığında emniyet verilir.”

“Kim Al-i İmran suresini okursa zengin olur.

Yayınlanma Tarihi : 26.2.2014 10:16:45

Zengin Olma Duası Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

14 Yorum Yapılmış "Zengin Olma Duası"

Ayça

Cevap Sayısı: 0
Kadınlar bu ayeti regli döneminde okuyabilirmi

2017-11-01

Kullanıcı oyu: 4,5

Lee Eva Ross

Cevap Sayısı: 0
Misafir 55 sorunun cevabi olur mu bilmiyorum ama biz dua yi iyi niyetle kalpten edersek Allah kabul eder. Allah kim neye muhtacsa onu verir. Kimin duasi icten ve iyi netle yapilmissa onu kabul eder. Onemli olan Allah in dualari kabul etmesi. Zaten kotu niyetli insanlar Allah a dua etmezler. Allah a yalvaran ona muhtac olan kiside kotu degildir. Allah kendisine acilan elleri geri cevirmesin Insaallah.

2017-06-18

Kullanıcı oyu: 4,5

Esma karcıí

Cevap Sayısı: 0
Böyle zengin olummaz zenginlik icden gelir

2017-05-27

Kullanıcı oyu: 4,5

islim

Cevap Sayısı: 0
allah once muhtac olana evı olmayana yardım etsın ınsallh sonrada bızlere bızler bu halımıze sukretmelıyız.. allah hepımızın yar ve yardımcısı olsun ınsallah

2016-10-08

Kullanıcı oyu: 4,5

Misafir55

Cevap Sayısı: 2
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak lütfen cevap verir misiniz? İçimde kaldı da. Şimdi ben gerçekten içten bir şekilde huzurlu olmak için bu duayı okuyup zengin olmak istiyorum. Maddi durumumuz kötü değil fazla ama çok huzurlu değilim ne yazık ki. Sizce bu duayı bunun için okusan kötü bir şey için mi Rabbimizden zenginlik istemiş olurum? Lütfen cevap verin.

2016-06-18

Kullanıcı oyu: 4,5

E.T.

Cevap Sayısı: 0
Latin harflerle yazılan Ali İmran suresindeki ayet yanlış yazılmış. Tuticül diye bir yer yok ayette.

Tülicül leyle fin nehari ve tülicün nehara fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşaü bi ğayri hısab”

2016-05-26

Kullanıcı oyu: 4,5

Senem

Cevap Sayısı: 0
Herhangi bir saatte mesela gündüzde yapılabilir mi?

2016-04-23

Kullanıcı oyu: 4,5

HAKAAN

Cevap Sayısı: 0
LOS ANGLESTEN SELAMLAR ŞUAN ÇOK İYİYİM PARALARİM ÇOK HERKEZE ŞİDETLE ÖNERİRİM

2016-03-20

Kullanıcı oyu: 4,5

Zındık

Cevap Sayısı: 2
Şuan Milyarderim LosAngles Ten Selamlar

2015-10-23

Kullanıcı oyu: 4,5

didem

Cevap Sayısı: 0
ya Allah razı olsun ama, o resim nedir adam ve para yazık ya. önce Allah rızası için okuyacaz, hani bunun maneviyatı. zaten Allah razı olursa verir kimseyi dar da koymaz. ama yanlış foto lütfen kaldırın

2015-05-05

Kullanıcı oyu: 4,5

sevgül

Cevap Sayısı: 0
allahrazı olsunsizden bizleribilgilen diriyorsunuz.

2015-03-21

Kullanıcı oyu: 4,5

aysu

Cevap Sayısı: 1
arkadaşlar okuyun ben okudum rızkım açılmaya başladı.

2014-12-30

Kullanıcı oyu: 4,5

fatma

Cevap Sayısı: 0
Sizce olurmu.artik parasizliktan biktim.bu nasil hayat.insan ne kadar sikintilar icinde yashar.cocuklarima artik 1 soz soylemiyorum.ne soyleyimki?

2014-10-09

Kullanıcı oyu: 4,5

ilker

Cevap Sayısı: 0
ya ne biçim resimler kullanıyorsunuz böyle güzel bi siteye..

2014-06-11

Kullanıcı oyu: 4,5
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Aralık - 2017