Menü Forumlar Popüler İçerikler Arama
Sıkıntı Duası

Sıkıntı Duası

Sıkıntı duası, sıkıntı kişiyi psikolojik olarak rahatsız eden bir sorundur. Sıkıntıdan kurtulabilmek için Allah-u Teâlâ nedenlere yapışılması gerektiğini bazı hadis-i Şerifler ile açıklamaktadır. Kur'an'ı Kerim'de her zorluğun bir kolaylığı vardır diye buyurulmaktadır. Demek oluyor ki sıkıntıdan kurtulmanın da çaresi vardır. Sıkıntıdan kurtulmak için boş kalınmamalı, her zaman için kişi kendine faydalı uğraşlar edinmelidir. Ayrıca sabırlı olmak kurtuluşun altın anahtarıdır. Bu nedenle sabrederek sıkıntıdan kurtulmanın çareleri aranmalıdır.

Sıkıntıdan kurtulmak için manevi yönden birtakım duaların okunması da kişiye fayda sağlayabilir.

Sıkıntı İçin Okunacak Dualar


İmam-ı Cafer Hazretleri sıkıntıya düşünce, okuduğu ve sıkıntıdan kurtulduğu dua;

'Ya uddeti ınde şiddeti veya gavsi ınde kürbeti! Ührüsni bi-aynikelleti la tenamü vekfini birüknike ellezi la yüramü'


Anlamı: Sıkıntıda imdadıma yetişen, güçlükte desteğim, her an görüp gözeten Rabbim, beni muhafaza et, sonsuz kudretinle, bana yardım eyle!

Bir hadis-i şerif'de buyuruluyor ki


İstiğfara devam edeni, Cenab-ı Allah her sıkıntıdan, üzüntüden, dertten, geçim sıkıntısından kurtararak rahata ulaştırır ve hiç beklemedi anda rızıklandırır.

'La havle ve la kuvvete illa billah' bu dua 99 derde çare olur. Bu dertlerin en basiti ise sıkıntıdır.

Her gün sabah akşam alışkanlık haline getirilerek 7 defa ' Hasbiyallahü la ilahe illallahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim' okuyarak dünya ve ahiret sıkıntılarından kurtulmak mümkün olur.

Herhangi bir sıkıntı karşısında ' Bismillahirrahmanirrahim vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim' diyen kişiyi Cenab-ı Allah sıkıntı ve musibetlerden korur.

Sıkıntı yaşayan ve borçlu olan kimse ' Hasbünallah ve ni'mel-vekil' desin.

'La ilahe illallah kable külli şey'in, La ilahe illallah ba'de külli şey'in, La ilahe illallah yabka Rabbüna ve yefni küllü şey'in' diyen kişiyi Allah-u Teâlâ sıkıntıdan kurtarır.

Sıkıntı içinde olan kişi cuma namazının ardından, İhlas, Felak ve Nas surelerini 7'şer kere okursa o hafta sıkıntı, bela ve kazalardan uzak kalır.

Sıkıntı içinde olan kişi, La ilahe illallahülazim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illalahü Rabbüs- semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-Kerim' desin.
Son Güncelleme : 21.01.2024 19:20:50
Sıkıntı Duası ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Herkese açık dizin kaynağımıza katkıda bulunabilirsiniz.
Facebook Twitter Pinterest whatsapp
Sıkıntı Duası Yorumları
şifre

159 Yorum Yapılmış "Sıkıntı Duası"
Birsden içime bir sıkıntı giriyor .sebebini bilmiyorum ve o sıkıntı için endişeleniyorum.dua ettigim zaman geçiyor ama bir süre sonra tekrar oluyor.ne yapmalıyım?
Boşverr . 01.01.2017
3 YANITI GÖRÜNTÜLE
Benim hayatım allak bullak karışık bir halde. Çoğu zaman boğulacak gibi oluyorum, nereye elimi atsam kuruyor sanki. Tam 7 senedir çok sıkıntılı günler yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum. Artık gücüm tükeniyor iyice kopuyorum hayattan bazen intihar bile aklımdan geçiyor. Ama üzerimde büyük emekleri olan ailemi düşünerek kendimden utanıyorum. Sürekli Allahımdan yardım istiyorum.
Bidertli . 07.10.2015
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Merhaba hayırlı akşamlar benim bi sıkıntım var oda ben nişanlandım ve nişanlık sürecinde hiç mutlu olamıyoruz ve nedense isteksiz üzüyorüm kızı v eikimizde üzülüyoruz venişanlanmadan önce çok mutluyduk şimdi ise yüzükleri atma noktasına geldik bi duayla bi herhangi birşeyle yardımcı olurmusunuz teşekkürler.
Emre Doğan . 23.11.2017
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Selam aleyküm büyüklerim küçüklerim ben kardeşlerim esrar iciyom cok pişmanım bir türlü bırakamıyorum içim yaniyor cok pişmanim bana Allah rızası. icin bana dua edin .burakabilmek icin hangi duaları okumam lazım . Allaha emanet olun .
Cemal . 10.03.2018
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
7 ay oldu her gece dua ediyorum sıkıntım git gide içime sığmaz oldu dayanacak gücüm kalmadı yalvarırım bir dua da siz edin
Ahmet . 31.01.2018
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Íçimde büyük sıntılar varhiç bişey yapmak gelmiyor içimden ne yapmaliyim.
Hilal . 18.01.2018
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allahım kimin ne derdi varsa sen yardım et. Amin
Yasemin . 25.03.2018
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
Sıkıntıdan uyuyamıyorum nedenini bilmiyorum
Bersi . 20.03.2017
2 YANITI GÖRÜNTÜLE
İmsaktan mümkünse 1 olmazsa yarım saat önce uyanın ağırlıklarınız kalkacak ve yerine başka gelmeyecektir.Sebebi insan kab gibidir rahmetle dolmazsa zülmetle dolacaktır.O saatlerde rahmet geliyor şartı uyanık olmak.inananmayan arkadaşlar olursa Peygamber efendimiz(S.A.V) in sünnetlerine hadislerine baksın bilgiye ulaşacaksınızdır.Bunu yapamazsanız evinize akşam geldiğinizde gusl alın ama niyetiniz ve inancınız tam olsun ağırlıkların kalkacağına ve sıkıntınızın geçececeğine.Yinede geçmezse evinizde eşyalarınızda ve aile fertlerinden birinde vardır.Ya onlar için dua edin yada sıkıntılarını öğrenip giderin.Başınızdaki ağırlık varsa teravih sonrası tesbihatını okuyun en az 8 kez.Bu yazdıklarım çok önemlidir.Sürekli namaz ibadette etseniz sünnetlerden bazıları yerine getirmemenin bedeli ağırdır.Aslında bedel dememek lazım doğrusu kendimize eziyet olmalı.
Serhad . 18.08.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
slmaelykum arkadaşlar benim bir sorum olcaktı aylardır sıkıntılar yaşıyorum çok dua okuyorum ama üzeirmideki manevi ağırlık geçmiyor inançlı insanlarda bu durumun daha çok olduğunu duydum bana bir tavsiyeniz olurmu ayrıca sıkıntılar artık o kadar ağır geliyor ki kafam hiç kalkmıyor sersem gibi geziyorum gün içinde teşekkür ederim
Anıl . 17.09.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Eski erkek arkadaşım bana umut verdi güven aşıladı şimdi ise bırakıp gitti hiç bir suçum yokken soğumuş oyle dedi kalbim yüreğim o kadar yandi ki burda oturup anlatsam bile anlayanlayamazsiniz allah rızası icin benim bu dertten kurtulmam icin bana dua edin insanin insana duasi daha cok kabul olur derler hayirli günler
Ismimi Vermek İstemiyorum . 06.08.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Arkadaşlar şu bir haftadır içimde o kadar kötü bi sıkıntı var ki . Ayrıca benim içimde er kötü bir sıkıntı olduğunda birisi ölüyor. Yeminle kokruyorum. Ayrıca dersler de bi o kadar içimi daraltıyor. Bu da uyku problemlerine yol açıyor bende. Lütfen bi yardım edin bana
Nilay . 03.04.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
insan olğuyuzki nefsimize hakim olamıyoruz ayrıca para mal mülk insan oğlunun sapıtıyor bizde sıkıntıdayız allah rızası için bir dua istiyoruz rabbimize şirk koşmak iyi olmaz rabbim tüm Müslüman alemini korusun
M.y . 14.10.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Ben çok hata yapıyorum ama yapmak istemiyorum yaptığımda hata yapıp yapmadgimin farkında değilim yaptıktan sonra farkına variyorum ama o zaman geç kaldığımın farkına varıyorum nababilirim ne duası okucam
Aycan . 31.07.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Benim içimde hep bir sıkıntı var.Bu sıkıntılar derslerimde düşüş oluyor.Yazılılardan önce çalışıyorum,yaptığım işten çabuk sıkılıyorum Allah rızası için dua edin bana Alahana hepinizden razı olsun...
Dilara . 19.04.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Merhaba bana dua edermisiniz eşim beni aldattı şimdi karşı tarafı savunuyor ikizleri ve beni yok sayıyor lütfen dua edin bu zor durumdan kurtulmak istiyorum Allah razı olsun
Özgül . 07.05.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ben 12 yaşındayım babam yoktur ben bi işte calısşıyorum ben 2 3 yere borcum var ama odeyemiyorum annemede 3 haftadır para vermiyorum bu sıkıntıdan nasıl kurtulurum
İhsan Krıan . 28.07.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ALLAH rızası için banada dua edermisiniz eşim yurt dışında geri dönsün ve aramız hep bozuluyor kalbi bana dönsün inşallah.
Aysel . 23.04.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
O kadar dualarınıza ihtiyacım varki lütfen benim için dua edin.allah razı olsun gönlünüze göre versin amin
Ceyda . 08.03.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
İçim çok sıkılıyor sebepsiz,ne yapıcam bilmiyorum Allah ım yardım et :( İsmen dua eder misiz arkadaşlar
Hüsniye . 06.04.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
kardeşlerim büyük sıkıntı içerisindeyim. bi duanıza muhtacım şuan. herkezden allah razı olsun
Hasan . 24.05.2016
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Ben bu duaları okudum sıkıdan kurtuldum Allah razı olsun bu yazıları internete atan
Levent . 07.01.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Mutlu olamiyom başkalarının mutluluğunu cekemiyom
Nur . 17.01.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Rabbim bizi sıkıntılarımızdan kurtarsın.
Elif . 13.04.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Çok sinirliyim.catacak yer ariyom
Zehra . 16.01.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Allaha sığının arkadaşlar.. ben psikolojik çok tedavi gördüm dönem dönem. Takıntı endişe korku kaygı güvensizlik utanma hissi ne kadar olumsuz düşünce varsa benimleydi. Zindan olmuştu hayat. En önemlisi yüzleşmek korkularinla. Üstüne gidin kacmayin ve evet korkuyorum endiseliyim gibi gün içinde zaten aklınızdan çıkmayan duyguları kabullenin ve bu duaları okuyun. İnanın geçiyor. Tek ihtiyacınız olan sabır dua ve kabullenme. Kimse dört dörtlük değil. Bir olumlu yönünuzle belki ne çok şey kurtariyorsunuz hayatta bunu görün. Zihin herkesle oyun oynar yaramaz bir çocuk gibi. Sevin ve kabullenin. Size ihtiyacı olan öyle çok insan var ki. O kadar değerli ve onemlisiz ki tabi bu zor süreçte bunu goremeyebiliyorsunuz. İnanin kimse sizin kayginiz ve korkularinizlla gucsuzluklerinizle ilgilenmiyor.ince ruh ve iyilikleriniz size kâr kalan bu dünyada ve ahirette. Allaha emanet olun
Ahmet . 06.04.2017
CEVAP YAZ
Merhabalar,ben evli 3 çocuklu bir babayım kimseden yardım almadan kendi işimi kurdum 2 sene sonra işlerim bozulmaya başladı,o sıralar bir bayan tanıştım daha önce müşterimdi sıkıntımı öğrenince bana kredi çekti 1 sene oldu işler daha kötüye gidince 2 aydır ödeyemiyorum.bu arada gecen 1 sene içinde kadın beni aile mi rahatsız etmeye başladı ağza alınmayacak sözlerle saldırıyor çocukluklarıma varınca kadar.param yok azın sustur uyum kadın bütün çirkinlikleri yapıyor,yuvamı da yıkmaya çalışıyor,neredeyse katil ola çam. psikolojim bitti. Allahım dan her gün yardım diliyorum, Yaratanım tarafından belki siz vesile olursunuz. ben ölüyorum sıkıntıdan.
Atilla . 19.08.2015
CEVAP YAZ
Öncelikle herkese selamın aleyküm arkadaslar. Geçenlerde başımda bir bela vardı onun için bu duayı okumuştum.Duanın sayesinde mi anlamadım şuan namaz kılmaya başladım.Sıkıntı halen devam ediyor ama namaz kılıp huzur buluyorum ve namaz kılmaya devam ediyorum.Ve bu durumdanda çok memnumum.Haa dışarıdan görseniz bu adam namaz kılmaz dersiniz çünkü kollarımda dövme filan var şeklim biraz ters duruyordu.Ama yüce rabbim bir kapı açtı namaza yöneltti beni.Allah kılmayanlarada nasip etsin tüm dualarınız kabul olsun inşallah :)
Adanalı . 14.07.2016
CEVAP YAZ
Bismillahirrahmanirrahim Kardeşlerim hep utangaç çekingen biridim ve bundan kurtulup açılmayı istedim başardım ama bu sefer olan duzenimi bozdum ve cok Mutsuzum ailevi ve okuldan dertlerim var kız arkadaşımda dahil dua ediyorum hep düzelsin diye çok şükür iyiye de gidiyor ama sizden de yardım istiyorum Lütfen Allah rızası için bir kere olsun amin deyin Allah amin diyetin de demeyeninde sıkıntısını gidersin(amin)
Yardım . 01.05.2017
CEVAP YAZ
Bir arkadaşımla tartıştım ve o arkadasimla ikizim di yorduk birbirimize bana küs değil ama bazı hareketleri nden hoşlanmıyor Muş bende onun hareketlerinden hoşlanmıyorum ama birşey demiyorum Allah bana da sizede ve tüm dertleri olan kişilere yardım etsin zaten bir sıkıntı varsa Allah bizi sınav ediyordur içinizi ferah tutun demiycem çünkü dendiği kadar kolay değil
Allah Bana Yardım Etsin . 23.12.2017
CEVAP YAZ
Özgül Hanım ilk öcelikle ALLAH yardımcınız olsun.Ahir zamandayiz. Bu tür çirkin olaylar artik herkesin başina geliyor.Bu zor durumundan ALLAH SİZİ Hayırlısı ile kurtarSın vede size tavsiyem Kesinlikle eşinizi bırakmayın diğer tarafa gün doğar.Sız eşinize yıllarınizi,verdiniz Vede iki tane yavrunuz var Dualarım sizinle ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
Nur . 08.05.2017
CEVAP YAZ
ŞU CUMA GECESİ VE RAMAZANI ŞERİFİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE SIKINTI MI TEZ ELDEN GİDER YARAB SIKINTILI OLAN KULLARININ DERTLERİNE DEVALAR HASTALARINA ŞİFALR VER BORÇLULARA İHSAN EYLE AMA BNM ŞU İÇİMDEKİ SIKINTIYI HEMEN TEZ ELDEN GİDER YARBBİM DUAMA AMİN DİYENLERİN DE DERTLERİNE DEMAN OL YA RABBİM AMİN AMİN AMİN
Said . 25.06.2015
CEVAP YAZ
Benim kizim icin yardiminiza ihtiyacim var allah rizasi icin bana yardim etin kizim benden nefret ediyor ne yapabilirim arkadasi var oda bayan ona inaniyo benden nefret ediyo ne yapmaliyim yardim edin allah risazi icin kizim inancliydi suan inancim kalmadi diyor yRdim edi ne olur kizimi tekrar kazanmak ustiyorum
Nur . 11.05.2017
CEVAP YAZ
SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR BU MUBAREK CUMA GUNUNUN TUM RAHMET VE BEREKETİ UZERİNİZE OLSUN RABBİM TUM SIKINTILARINIZI GECİRSİN .AMİN . BANADA DUA EDİN NOLUR YARDIMA İHTİYACIM VAR ALLAHIM BUNU OKUYAN VE BANA İSMİMLE DUA EDEN HERKESE TEZ ZAMANDA YARDIM ETSİN SIKINTILARINI GİDERSİN İNŞALLAH AMİN AMİN AMİN
Nida . 21.07.2017
CEVAP YAZ
erkek arkadasım benden ayrıldı dinimizde günah oldugundan dolayı.onu cok ozluyorum ve bır gun doner mı mesaj atar mı dıye bekleyecegım duanızı beklıyorum dogru bır ınsan rabbımde hayırlısı olarak onu goruyorsa ınsallah bana nasıp eder dualarınızı beklıyorum rabbım sızlerde sabır versın...
İsmimi Vermek İstemiyorumm . 10.08.2017
CEVAP YAZ
2 buçuk aydır evliyim. eşim bana hiçbir zaman güvenmıyor ona ne kadar sadık olsam bıle sokaktakı adamdan bıle suphe edıyor. cok paranoyak suphecıdır. boşanmak ıstemıyorum ya rabbım onu ıslah etsın yada alsın canını dıyom artık dayanamıyorum. tövbe yarrabı sen yardım et.
Zehra . 13.07.2017
CEVAP YAZ
Eşimle 6 aydır ayriyiz ufakbi sebep yüzünden kavga ettik beni evden kovdu 6 aydirda babamlardayim bosanma davası açmış nolur banada dua edin dönsün eşim artık 16 aylık kızım var onun için bile olsa yuvamin yikilmasini istemiyorum Rabbim yar ve yardımcınız olsun...
Sera . 29.06.2017
CEVAP YAZ
Kardeslerim bende sizden Allah Rizasi icin dua istiyirum Rabbim esimin yuregini ferahlatsin maddi ve manevi ona darlik veren her sıkıntısindan kurtulusa ersin insallah dualariniza bizi katin din kardeslerim Allah Razi olsun hepinizden ...
Bir Kul . 16.08.2017
CEVAP YAZ
Arkadaşlar öncelikle Allahu teala herkesin sıkıntısına yardimci olsun inşallah. İnsanız aciz kuluz bizler. Hayir ve şerrin Allahtan geldiğine inanalim yeter. Rabbim herkesin yardimcisi olsun. Dualarinizi da bekliyorum inşallah..
Muhammet . 05.04.2018
CEVAP YAZ
Allah yardimcin olsun Cemal kardesim...Ne guzel kurtulmak istiyorsun bu illetten..bu ne guzel bir adim ve baslangictir..Rabbime sigin ve tedavini ol kardesim..o illetin esiri olma..iradene ve tabi ki Rabbime guven..
Funda . 21.03.2018
CEVAP YAZ
çok büyük sıkıntı içindeyim. Maddi olarak. yeni evlendim çocuğum olacak. elimden hiç bir şey gelmiyor sıkışıp kaldım.hepsi benim suçum aslında. dualarınızda bana da yer verin lütfen. Allah yar ve yardımcımız olsun.
Buğra . 21.06.2017
CEVAP YAZ
Merhaba ruhsal olarak kendimi cok zor ve baski altinda hissediyordum. Ahmet GUNES KASRANOGLU tarafindan yazilmis kitaplari okudum. Kendisi ile irtibata gectim.Allahin izni ile cok iyim. Allah bin kere razi olsun.
Fatih Candan . 26.04.2017
CEVAP YAZ
Ben arkadaşımla kavga ettim ama büyük galiba annesine söyledi ama büyük bir kavga bugün oldu şimdi ben bu duayı okudum işe yararmı okulda oldu acaba yatın annesi okula gelip beni disipline verirmi
Sıkıntı Adamı . 17.05.2017
CEVAP YAZ
Karnimda bebeğim öldü.Allah a ne kadar tevekkül etsem de. Allah verdi Allah aldı buna da şükür desemde . Kalbim ağrıyo. Dua edin derdi veren Allah sabrımı da versin. Yeni hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin
N... . 21.08.2017
CEVAP YAZ
Üst üste cok kücük sikintilar geldi basima. Ama her bu kücük sikintilar basima geldiklerinde aklima Allahi teala bizi geri kendine cekip dogru yola götürüyor. Sabir edin kardeslerim. Imaninizi güclü tutun.
Dert Etme Dua Et . 10.01.2018
CEVAP YAZ
Elinize sağlık sayfanız çok güzel .faydalı fakat sizden ricam birde duaları arapça yazılı verseniz çünkü harf değişiyor, okumak zor oluyor.. İnşallah her duanızın arapçası nı bekliyoruz teşekkür ederim.
Nur . 27.04.2014
CEVAP YAZ
1 yıldır olmayacak Hatalar yaptım Rabbim beni doğru yola getirsin inşallahi sıkıntılardan Beladan kurtarsın diye dua istiyorum sizden İnşallah Allah kabul eder edenlerle etmenden Allah razı olsun
Dua Edelim İnşallah . 12.08.2017
CEVAP YAZ
Arkadaslar benim oden mesi gereken bi borcum var yanlis anlanayin caslisiyirum ama masim cok ters oldu adamada soz verdim benim icin dua edermisiniz Rabbim herseyi gonlunuze gore versin...
Hasan . 19.07.2017
CEVAP YAZ
Ben bir arkadaşımla kavgalıyım her yerden engelledi 3 aydır konuşmuyoruz ama her gün onu düşünüyorum, her gün üzülüyorum, barışmam için bir dua edermisiniz lütfen ALLAH rızası için :(
Aydın . 17.05.2017
CEVAP YAZ
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HAKKIMIZDA NE HAYIRLI İSE ONU VERSİN BİZLERE BU DÜNYADA VE ÖBÜR DÜNYADA EN UFAK SIKINTI GÖSTERMESİN CENNETİNE BİZLERİDE GİRMEYİ NASİP ETSİN
Yakup . 19.04.2017
CEVAP YAZ
Çok büyük sıkıntılarım var,Allaha dua ediyorum bitsin yada biraz azalsın diye dayanacak gücüm kalmadı. Lutfen bana dua edin artık kaldıramıyorum çok ağır geliyor.Allah razı olsun.
Saadet . 30.01.2018
CEVAP YAZ
Allahin rahmeti ve bereketi üzerimize olsun.benim bir sıkıntım var dua edin allah rızası için.Allah herkesin sıkıntısını gidersin hayra cevirsin. Selam ve dua iyi hayırlı geceler.
Günahkã¢r Kul . 08.02.2018
CEVAP YAZ
Çok skintidayim arkadaslar müminin mümine ettigi dua daha makmulmus eşim ceza evinde sizlerden dua bekliyorum önce Allah cc sayesinde cümlemizin skintisinin biticegine inaniyorum
Gamze . 13.03.2018
CEVAP YAZ
Çok zor durumdayım bana da dua okuyun Allah hepimize yardim etsin bizi yine rahat korkusuz ferah yapsın mutlu olalım inşallah zordayim İnşallah dualarimiz isteklerimiz kabul olur
Ediz . 05.04.2017
CEVAP YAZ
Arkadaşlar ben çok Ağır bir depresyon geçirdim içim hep sıkılıyordu Lahavle vele kuveti ila bilah aleyul azim her gün &367;ç defa okudum çok iyi geldi o duua sayesinde iyleştim
Nurullay . 13.04.2017
CEVAP YAZ
cocugum kursta durmak ıstemıyo tek başına benı devamlı yanında ıstıyo kendıne guvenı yok korkuyo cesaret edemıyo ne olursunuz cuma hurmetıne dua edermısınız Allah razı olsun
Bırgul . 28.07.2017
CEVAP YAZ
Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine ES SELÂM ismiyle selametler versin inşallah yarabbim AMİN bekâr OĞLUMA RABBİM mübarek yuva kurmayı nasib ETSİN inşaallah yarabbim AMİN
Raziye Erim . 13.07.2018
CEVAP YAZ
ALLAH rızası için bnm için dua edin bn bütün iyi kötü müslümanlar için hergn dua ediyorum lütfen sizde bnm aileme ve bna dua edin içimde bi sıkıntı var geçmedi lütfen
Rabia . 05.02.2016
CEVAP YAZ
Allam sen bizi kötülüklerden uzak eyle yarabbim Sen bizi iyiliklere yakın eyle yarrabbim sen bizi doğru yola yönlendir cehennem den uzak eyle yarrabbim (AMİN)
Eren . 09.06.2018
CEVAP YAZ
Selamun Aleykum çok büyük sıkıntı içerisindeyim.. Dertlerimden, sıkıntılarımdan büyük Rabbim var. bu nedenle siz kardeşlerimden dua talep ediyorum Allah razı olsun...
Sedat . 18.06.2016
CEVAP YAZ
Arkadaşlar eşimle ailesi yüzünden ayrıldık bu ramazan mübarek günde cocuklarımla yanlız kaldım çok acılar çektim çok ağladım eşim dönsün diye bir duanızı bekliyorum
Murat . 28.06.2017
CEVAP YAZ
Arkadaslar bana dua edin nişanlimi çok seviyorum ama benden ayrildi cok kötu durumdayim ve eyup u cok seviyorum..bana dua edin bana geri dönsün..ALLAH razi olsun..
N..e . 24.04.2017
CEVAP YAZ
Saygı değer dostlar mubarek akşamın hürmetine sıkıntılarımdan kurtarmam için dualarınızı eksik etmeyin..Borclarımdan kurtar beni yarrabbim sana sıkınıyorum allahım
Ümit . 02.07.2016
CEVAP YAZ
Allah rızası için bana dua edin rabbim bana doğru yolu göstersin huzur versin. Gögsümü genişletsin. Çok kötü olaylar yaşıyorum. Dayanamıyorum. Çok zor durumdayım.
Allahın Bir Kulu . 11.08.2017
CEVAP YAZ
ALLAHım sen bizleri kötü insanlardan kötülerde koru sana güveniyor senın affına sıgınıyorum sen beni ve şuan sıkıntıda olan tüm kardeşlerimin sıkıntılarını gider.
Yusuf . 14.05.2015
CEVAP YAZ
Evet bende korku endişe hayattan tat almıyormun ama Rabbim yardimcimız şimdi namaz &311;ılıyorum dua ediyorum ve çok rahatım sizede tavsiye ederim
Zehra . 08.04.2017
CEVAP YAZ
Rabbim çok dardayım,kızımda çok darda sen torunlarıma şifa ver ve bizi içinde bulunduğumuz sıkıntılardankurtar,senvarken kimseye el açtırma,amin
Safiye . 16.06.2014
CEVAP YAZ
Rabbim sıkıntısı olan bütün kardeşlerime yardım etsin.Dua edin.Benim de sıkıtılarım var.Çok huzursuzum.Rabbim feraha çıkarsın inşaalah.
Fatih . 04.04.2017
CEVAP YAZ
Çok büyük sıkıntıdayım 3 yıldır dertlerim bitmiyor insan içine çıkamayacak hake geldiğim günler oluyor rabbim sıkıntılarımı hafifletsin
Dertlimimar . 12.09.2017
CEVAP YAZ
evet borcum var ama ALLAH,a şükür ALLAH yardım ediyor bilmiyom bügün içimde ilk defa böyle bir sıkıntı girdi ALLAH yardımcımız olsun
Ebru . 14.10.2017
CEVAP YAZ
allah buraya giren herkesin duasını kabul eylesin herkes karşısındaki kişi için koşulsuz dua ederse dualarımız kabul olur aminn
Emrah . 10.04.2017
CEVAP YAZ
Rabbim sana sığınırım bana yardım et beni kötü alışkanlıklardan uzak tut senin yolunda gitmeyi ölmeyi nasip et yarabbim âmin.
İslã¢m . 22.03.2018
CEVAP YAZ
Din kardeşlerim hayırlı bi iş için sizlerden dua bekliyorum sıkıntıdan kurtulmak için rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah
Emre . 09.04.2018
CEVAP YAZ
duanıza ihtiyacım var ... Rabbim kimin maddi ve manevi sıkıntısı varsa içinde benimkisi ile beraber feraha çıkarsın ... amin
Zeynep . 15.02.2018
CEVAP YAZ
Benimde icimde hep bir sikinti var.Allah kimin ne sikintisi varsa gidersin insallah banada dua edermisiniz.Allah razi olsun.
Alev . 14.04.2017
CEVAP YAZ
Cemal kardeşim Adıyaman menzilde gavs hazretlerine gidip soyleyin dua isteyin Allahın izniyle çok insan bıraktı.
Menzil . 21.03.2018
CEVAP YAZ
arkadaşlar benim de sıkıntılarım vardı bu duaları okuduktan sonra insan hafifliyoryazanlardan allah razı olsun
Mehmet Ali . 18.02.2016
CEVAP YAZ
allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun kardeşlerim sıkıntılar sabrın alametidir bizede dua edidin
Muhsin . 07.03.2016
CEVAP YAZ
Teşekkür ALLAH tuttugunuzu altın etsin günahlarınızı affetsin.ALLAH razı olsun.inşllah sıkıntım gider...
İsmail . 13.11.2015
CEVAP YAZ
Allahım bunu yazan lardan razı olsun dualarim ve dualarımız inşallah kabul olur Rabbim feraha indirsin
Melisa . 01.09.2016
CEVAP YAZ
Kilimi vuranin gayesi o nu dovmekmi tozunu almaktır.Allah tozumuzu alıyor diye niye uzulelim .&128522;
Elif . 29.10.2017
CEVAP YAZ
Allah rızası için sıkıntılarımın son bulması için dualarınızı bekliyorum kardeşlerim rabbim büyük...
Yağmur . 06.04.2018
CEVAP YAZ
Allah herkesin yardımcısı olsun icinde sıkıntı olan herkes için la havle ve la kuvvete illa billah
Erdem . 05.09.2017
CEVAP YAZ
Inşallah Zehra sera ve Murat üçününde allah hep gönlüne göre verir allah sizi mutlu etsin INŞALLAH
Şeyma . 21.07.2017
CEVAP YAZ
yarabbim sen bizleri her turlu sıkıntıdan kazadan beladan koru yardımlarını bizlerden esirgeme
Burak . 09.02.2015
CEVAP YAZ
Benim icimde bir sikinti var lütfen banada dua etmeyi unuymayin allah sizden razi olsun amin
Seda . 13.04.2017
CEVAP YAZ
Allah yar ve yardımcımız olsun sıkıntı olunca insan uyuyamıyor ,hiçbir şey yapası gelmiyor .
Kübra . 24.01.2018
CEVAP YAZ
Allah beni afftesin insallah derdimden buyuk allah var allahim dogru yolu bana nasip etsin
İsyankar Kulll . 16.08.2017
CEVAP YAZ
Allah hepimizi korusun.cok kötüyüm iyi değilim inşallah Allah bana huzur ve sağlık verir.
Derya . 26.09.2017
CEVAP YAZ
ALLAH HERKEZE YARDIM EYLESİN UNUTMAYINKİ ALLAH KİMSEYE KALDIRAMAYACAĞI YÜK YUKLEMEZ ...
Meçul . 18.07.2017
CEVAP YAZ
ALLAH BÜTÜN DUALARINIZI KABUL ETSİN.ALLAHIM BÜTÜN SIKINTILARINIZI GİDERSİN İNŞA ALLAH
Ender Topcu . 16.08.2017
CEVAP YAZ
Sıkıntılardan kurtulmak için dualarımız da benide ekleyin Allah hepimizden razı olsun
Ahmet . 13.04.2017
CEVAP YAZ
Arkadaslar cok kotu bilmedigim bir sekilde canm sklyr bana dua edin Allah rizasi icin
Esra . 23.05.2016
CEVAP YAZ
DUALARINIZI ESİRGEMEYİN BENDEN İÇİME SKINTI DÜŞÜYO İŞ KAYGISI DÜŞÜYO DUA EDİVERİN 3
Jetimam . 20.08.2017
CEVAP YAZ
Değerli Arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var. Okuyanlardan Allah razı olsun. Amin
Gökhan . 21.02.2018
CEVAP YAZ
yarabbim sen sıkıntıları üzerimizden kaldır.elimizi geri çevirme.bize merhamet et
Aysegül Tugay . 27.08.2014
CEVAP YAZ
Allahım sen herkesi sıkıntılardan kurtar yarabbim içimize huzur ver Allahım. Amin
Erkan . 30.03.2018
CEVAP YAZ
Şükürler olsun RABBİM sıkıntım dualarımız sayesinde giderildi daima şükür ALLAHım
Kerim . 17.05.2018
CEVAP YAZ
allah rızası için cumagünü hürmetine birdua ederseniz iyişallah bende kurtulayım
Muhsin . 08.01.2016
CEVAP YAZ
Eşim ve ben düştüğümüz sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmak istiyoruz inşALLAH.
Lale . 26.05.2017
CEVAP YAZ
sayfanız güzel gayet yararlı dualar var yalnız arapçası olursa daha iyi olur.
Ela . 12.11.2014
CEVAP YAZ
Benim cok buyuk sikindim var yuvam yikilcak ne olur du edin allah rizasi icin
Sevgi . 14.02.2018
CEVAP YAZ
Allahim sen en buyuk kerem sahibisin Nolu sikintilarimizi gider
İsimsiz . 17.04.2018
CEVAP YAZ
Arkadaşlar tehlikeli kişilerden tehditler alıyorum dualarınızı bekliyorum
Ahmet . 16.02.2018
CEVAP YAZ
allahım sen bize akıl fikir hidayet ihsan eyle bütün günahlarımızı affet.
Halil . 19.09.2015
CEVAP YAZ
Arkadaşlar dua edermisiniz bir sıkıntım var ALLAH hepimizden razı olsun.
Salih . 08.02.2018
CEVAP YAZ
kardeşlerim benim içinde dua edermisiniz borçlarım çok sıkıntılarım çok
Cafer Erdoğan . 01.06.2016
CEVAP YAZ
Benimde çok sıkıntılarım var ne olur bana çok dua edin allah razı olsun
Hatice . 17.04.2017
CEVAP YAZ
Allahım sen tüm müslüman kardeşlerimizi kötü sıkıntılardan kurtar...
Sibel . 18.07.2015
CEVAP YAZ
Arkadaslar benim icinde dua edermisiniz allah razi olsun hepinizden
Zafer . 20.04.2017
CEVAP YAZ
DUA EDİN EŞİMLE BARIŞALIM İNSLLAAH YENIDEN MUTLU BİR YUVAMIZ OLSUN
Sıla . 17.08.2017
CEVAP YAZ
herkese merhaba ben turk degilim tesekkür ederim umarim işe yarar
Olivia Harpener . 26.10.2015
CEVAP YAZ
korkularım var. Allah rızası için bir dua da benim için edersiniz
Şener . 22.01.2016
CEVAP YAZ
İnşallah tüm sıkıntıda olanların sıkıntısını YÜCE RABBİM giderir
Dua . 28.04.2017
CEVAP YAZ
Allah hepimize yardım etsin Nefsimize. Ve şeytana uydurmasın
Yalnız . 09.10.2017
CEVAP YAZ
Üstüne oturduğun bir şey sende rahatsızlık yaratmış Mahmut
Muhterem Hulusi . 05.03.2018
CEVAP YAZ
Çocuğumun sağlığı için dua istiyorum.Şimdiden Allah razı olsun
Hasret Bektaş . 15.06.2015
CEVAP YAZ
Arkadaşlar bir sıkıntım var,ALLAH rızası için dua edin bana.
Mesut . 25.04.2016
CEVAP YAZ
Bu duaları bize sunduğunuz için teşekkürler ALLAH RAZI OLSUN
Abdurrahman . 01.08.2016
CEVAP YAZ
Allah herkesin sıkıntısını bir an önce gidermeyi nasip etsin
Yusuf . 07.02.2018
CEVAP YAZ
İçim çok sıkılıyor bunalıyorum lütfen bana dua eder misiniz
Mukaddes . 10.04.2017
CEVAP YAZ
arkadaslar benim icin de dua edin benimde sikintilarim var
Can . 18.02.2018
CEVAP YAZ
Ben cok buyuk bir sikinti icerisindeyim bilmiyorum napayim
Tahire . 02.05.2018
CEVAP YAZ
Rabbim cümlemize sabır ve sağlık versin inşallah... Amin
Fatmanur . 14.09.2017
CEVAP YAZ
İç sıkıntısı, bed birisinin şerrinden korunmak için
Meryem Çankırlar . 23.08.2017
CEVAP YAZ
Allah ümmeti Muhammed’in sıkıntılarını gidersin aminn
Miççe . 04.02.2018
CEVAP YAZ
Allah kimin hayır isteği varsa gerçekleştirir inşallah,
Mahmut . 03.01.2016
CEVAP YAZ
ben iş sıkıntısı çekiyorum acil dualarınızı bekliyorum
X Kişisi . 10.07.2016
CEVAP YAZ
yaradan tüm insanlığın sıkıntılarını gidersin inşallah
Hayat Yorucu . 19.05.2017
CEVAP YAZ
Alliah hepimizin sıkıntılarını gidersin rabbim amin
Nurcey . 06.01.2018
CEVAP YAZ
ALLAH hayırlı ömürler nasip etsin cümlemize amin.
Mrtblkn . 05.11.2017
CEVAP YAZ
Rabbim beni ve insanları dogru yoldan ayırma amin
Ramazan . 23.03.2018
CEVAP YAZ
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inşallah. Amin
Beyhan . 10.10.2017
CEVAP YAZ
Ahmet kardeşim sıkıntın ne allah yardımcın olsun
Fırat . 07.02.2018
CEVAP YAZ
Skt icindeyim dua etmeni allahtan niya ederm inş
Salih . 10.05.2017
CEVAP YAZ
İçimde bilmediğim sıkıntı var inşallah geçer
Seda . 31.05.2017
CEVAP YAZ
Şuna inandımki, Dua en etkili bir silahtır
Faruk Ölger . 20.08.2017
CEVAP YAZ
yarabbi sıkıntılarımdan sen yardım et amin
Mustafa . 10.04.2018
CEVAP YAZ
Allah herkesin sıkıntısını gidersin amin
Dua . 17.02.2018
CEVAP YAZ
Allah ümmeti Muhammede yardım etsin
Mehmet . 20.04.2017
CEVAP YAZ
Sıkıntılarım var kurtulmak istiyom
Sinan . 01.12.2017
CEVAP YAZ
Sıkıntı ve nefes zorlanması oluyor
Doğan . 31.08.2017
CEVAP YAZ
Allah cümlemizin yardımcısı olsun
Tarcan . 01.10.2017
CEVAP YAZ
Rabbim hepimizi korusun insallah.
Faruk Kececi . 01.05.2018
CEVAP YAZ
Içimdeki sıkıntı azda olsa gitti
Ecem . 25.05.2018
CEVAP YAZ
Sikintidayim yardim eyle yarabbi
Ahmet . 18.06.2017
CEVAP YAZ
Allah herkesin yardimcisi olsun
Emir . 01.11.2017
CEVAP YAZ
Ben de cok buyuk sikintidayim
Onur Can Çelik . 15.05.2018
CEVAP YAZ
Yaranım Sana sığındım.
Şahin Altan . 03.04.2018
CEVAP YAZ
nam&261;z her derde devadir
Gizem . 09.03.2018
CEVAP YAZ
Bu dua kaç gün okunmalıdır
Ayşegül . 02.04.2020 22:08:36
CEVAP YAZ
Çok güzel tavsiye ederim
Selma . 25.06.2017
CEVAP YAZ
Içimde dert var gecmiyo
Semiye . 26.10.2017
CEVAP YAZ
Çok güzel işime yaradı
Büşra . 26.04.2018
CEVAP YAZ
Allah özün köməy ol
Teymur . 10.11.2017
CEVAP YAZ
borçluyum işim yok
Cihan Karagöz . 02.06.2017
CEVAP YAZ
Sikinti icindeyim
Saniye . 09.09.2017
CEVAP YAZ
Allah razı olsun
Sinan . 08.12.2017
CEVAP YAZ
Nolacak halımız
Hüseyin . 10.08.2017
CEVAP YAZ
Şans Duası
Şans Duası
Şans Duası, Şansın açılması ve işlerinizin rast gitmesi nedeni ile Rabbimize yönelip el açarak gönülden ve samimi bir şekilde dualar ederiz. Şans ve kısmetin açılması için günlük düzenli okunması gereken pek çok dualar vardır. Rabbimiz samimi ve gönü...
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua, bunun için Allahu Teâlâ'nın Yâ Musavvîr ism-i şerîfi, 336 kere okunur. Matlubun (Sevilen kişinin) şekli tahayyül edilerek (Gözünde canlandırarak), gece kamer saatinde okunur ise istediğin adamın rüyasında görünürsün....
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir malın satılması için dua, elinizde olan ev, araba, arsa gibi değerli bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerine bir alıcı çıkmıyorsa dualardan yardım alarak, malınızın tez elden satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah'ın izniyle tez elden malı...
Ders Çalışmak İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua, Dua bir isteğin, bir dileğin olması için Allah (C. C.)'a yalvarmaktır. Derse başlamadan önce dua okuyan öğrencinin Allah Teâlâ zihnini açar. Onu unutkanlıktan korur. Dersi en iyi şekilde anlamasını sağlar. Çocuklarımızın dersl...
Sivilce Duası
Sivilce Duası
Sivilce Duası, vücudumuzun bazı bölgelerinde bazı zamanlar sivilceler ve siğiller ve çıbanlar meydana gelebilir. Böyle durumlarda ilk olarak bir hekime başvurmak ve bunların nedenini öğrenmek gereklidir. Bu çıkıntıların nedenleri bazı iç hastalıkları...
52 Gece Duası
52 Gece Duası
Kabir Duası, 52 Gece Duası, Büreyde radıyallahu anh şöyle dedi; Hz. Peygamber (Asm) ashab-ı kirama, kabristana gittikleri zaman şöyle demelerini öğretirdi; "Esselamü aleyküm ehled diyari minel-müminin ve Inna inşallahu biküm lahikun. Es'elullahe lena...
Kuduriye Duası
Kuduriye Duası
Kuduriye duası, Allah nazarında makbul olan ve tutulan dileklerin gerçekleşmesi için Allah'ın (C. C) kullarına gönderdiği dualardan biridir. Her kim bu duayı tam ihlâslı bir kalp ile okur ve ardından dileğini arzu ederse o kişinin muradı kısa bir sür...
Saç Duası
Saç Duası
Saç duası, saç dökülmesi ve zayıf saçlara sahip olan kişilerin şifa bulmak için okuyacakları bir duadır. Saç duası büyük bir inançla okunmalıdır ve şifanın yalnızca Allah'tan geleceği unutulmamalıdır.Saçının dökülmemesi için şu dua okunmalıdırVe yeşf...
Adet Olmak İçin Dua
Adet Olmak İçin Dua
Adet Olmak İçin Dua, Adet kanı, kadının normal bir vücut fonksiyonudur. Adet kanı gebelik olmadan her ay düzenli vakitlerde hazne dışına atılan kandır. Her ay bu döngü bu şekilde sırayla devam eder. Adet sancısı, bir gün öncesinden başlar ve adetin b...
Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua
Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua
Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua: Altını ıslatan çocuğu ilk öncelikle bir uzmana göstermekte yarar vardır. Geceleri altını ıslatmak çoğunlukla çocuklarda görülen bir problemdir. Geceleri altını ıslatmak çocuklarda görüldüğü gibi büyük insanlarda bu...
Aileyi İkna Etme Duası
Aileyi İkna Etme Duası
Aileyi İkna Etme Duası, Öncelikle her şey gönlünüzce olsun ve istediğinize kavuşursunuz. Hayatta mutlu ve başarılı olmak için yaşadığımız sürece gayret eder ve birilerini ikna etmek için çabalarız. Bu annemiz, babamız, çocuğumuz, eşimiz veya arkadaşı...
Hapisten Kurtulma Duası
Hapisten Kurtulma Duası
Hapisten Kurtulma Duası, Hapiste olan kişinin en büyük hayali hapisten kurtulmaktır. Bir yere kapatılmak, hapsedilmek insana dünyanın en zor sıkıntısıdır. Hapse giren kişinin en büyük hayali oradan bir an önce kurtulmaktır bu da hapiste bulunan kişiy...

 

Şans Duası
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua
Sivilce Duası
52 Gece Duası
Kuduriye Duası
Saç Duası
Adet Olmak İçin Dua
Altını Islatan Çocuğa Okunacak Dua
Aileyi İkna Etme Duası
Hapisten Kurtulma Duası
Miftahul Cennet Duası
Güzel Görünme Duası
Sigarayı Bırakma Duası
Öksürük İçin Dua
Boy Uzaması İçin Dua
Cesaret Duası
Barışmak İçin Dua
Küsleri Barıştırma Duası
Boşanma Duası
Güç Duası
Ramazan Duası
Vaaz Bitirme Duası
Gelin Duası
Ferec Duası
Nübüvvet Duası
Nasip Duası
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Kıskançlık Duası
Popüler İçerik
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet Duası
Miftahul  Cennet duası, en güçlü ve en büyük dilek duasıdır.  Peygamberimiz Hz Muhammed (s.a.v.) bir gün ashabıyla mescitte bulunurken, Cebrail a.s. y...
Güzel Görünme Duası
Güzel Görünme Duası
Güzel Görünme Duası, Dua yaratıcı kudretten bir istediğin yerine gelmesi amacıyla yakarış veya ibadet şeklidir. Allah teala insanı yaratmış, ancak onu...
Sigarayı Bırakma Duası
Sigarayı Bırakma Duası
Sigarayı bıraktırma duası, sigarayı bırakmak isteyenlere Allah’ın da (c.c.) yardımıyla çok insana sigarayı bırakmalarına vesile olmuştur. Çağımızın ...
Öksürük İçin Dua
Öksürük İçin Dua
Öksürük için dua, öksürük büyük veya küçük herkes de görülen bilen boğaz sorunudur. Öyle ki bazı kişileri öksürük hastanelik edecek duruma kadar gö...
Boy Uzaması İçin Dua
Boy Uzaması İçin Dua
Boy Uzaması İçin Dua, Başımız her dara girdiğinde, her sıkıntımızda, her derdimizde, her halimizle, gücünün yettiği veya yetmediği şeyleri Allah'tan d...
Cesaret Duası
Cesaret Duası
Cesaret duası, Aşağıda vermiş olduğumuz cesaret dualarını her kim zikrederse kişiye kuvvet, cesaret gelir. Karşısına çıkan hiç bir şeyden korkmaz hale...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Şans Duası
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua
Sivilce Duası
Nolur Dua Edin
Merhaba Eski Sevgilim 1 Senedir Peşimde Sürekli Rahatsız Ediyo
Min Zalike Billahi Min Seddetin Leke
Namazlarım Da Daha Samimi Olmak İstiyorum
Boy Uzatma Duasını Başkası İçin Nasıl Okuya Biliriz?
Hakkımızda  
Gizlilik Politikası  
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Nolur Dua Edin
Merhaba Eski Sevgilim 1 Senedir Peşimde Sürekli Rahatsız Ediyo
Min Zalike Billahi Min Seddetin Leke
Namazlarım Da Daha Samimi Olmak İstiyorum
Boy Uzatma Duasını Başkası İçin Nasıl Okuya Biliriz?
Yardım Sayfaları
Hakkımızda  
Gizlilik Politikası  
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Şubat - 2024