Evlilik Duası

Evlilik Duası

Evlilik duası, evlenmek isteyenler, kısmetinin açılmasını isteyenler, sevdiğine kavuşmak isteyenler, muradına kavuşmak isteyenler bunu Allah'a dua ederek istemelidir. Dua Allah'tan istemektir. Aç olan bir kişinin yiyecek istemesi gibi bir şeydir. Allahü Teâlâ'ya yalvarmak ve muradını duayla istemektir. Allah dua eden müminleri sever. Müminler için bir silahtır dua etmek. Bu yüzden bu istekleriniz için uygun duaları okumalısınız. Evlilik için yapılan dualar, iki kişinin evlenmesine vesile olur. Hayırlı bir yuva kurmak için bu duaların okunması gerekir. Kişi için en hayırlı dua içtenlikle Allah'a el açıp okuduğu dualardır.

Evlilik için hangi dualar okunmalıdır?

"Allahümme salli ala seyyidina Muhammed inil fatihil ebvab" Bu duayı Pazartesi ve Perşembe geceleri 1001 defa okumalısınız. Duayı okuduktan sonra 3500 defa Ya Semi'u okumalısınız. 

"Kezalike zevvecnahüm bihurin ıyn" Bu dua her gün 1000 defa okunmalıdır. 

Nahl suresi 72. ayeti "Vallahü ceale leküm min enfüsiküm azvacen ve ceale leküm min ezvaciküm benine ve hafedeten ve rezakaküm minet tayyibat." Kırmızı renkte ipek bir mendile Nahl suresinin 72. ayetini kalemle yazın. Mendile 111 defa Nahl suresi okuyun. Gece yatsı namazının sonrasında gusül abdesti alınarak, kullanılmamış iç çamaşırı giyilmeli. İki rekat Allah rızası için namaz kılınmalıdır. Namazın ardından kendimiz için hayırlı bir eş bulmak ve hayırlı bir evlilik yapmaya niyetlenmelidir. 4356 defa Ya Allah esması okunmalıdır. Her yüzde Nahl suresinin 72. ayetini 66 defa okumalısınız. Duayı okurken, üzerine ayet yazmış olduğunuz kırmızı mendili kalbinizin üzerine koyun. Okumanız bitene kadar bu şekilde tutun. Bu duayı evlilik olana değin okumalısınız. 

Evlenmek isteyen bekar ya da dul kadınlar Cuma günleri oruç tutarak, öğlen saatinde gümüş yüzük üzerine "Allah Lafza-i Celali" yazdırarak, sağ elinin yüzük parmağına takıp taşırsa, Allah'ın izniyle evlenecektir.  

"Rabbena heb lena min ledünke zürriyeten Dayyibeh. İnneke entes semiğul alim." Meali " Rabbimiz bize katından temiz bir soy zürriyet ihsan et. Sen muhakkak ki işiten ve bilensin." Bu dua evlenmek isteyenlerin okuması gereken dualar arasındadır.

"Rabbena heb lena mines salihin." Meali "Rabbimiz bize salih zürriyetler ihsan et." Evlenmek isteyenler bu duayı elinden geldiğince okumalıdır. 

Cuma ezan vakti 1062 defa "Ya Bais Celle Celalühü" ismi şerifini hayırlı bir evlilik isteyenler okumalıdır. Bu şekilde kısmetleri açılacak ve evleneceklerdir.

"Vellezine yekulune rabbena heb lena min ezvacina ve zurriyyatina kurrete a'yunin vec'alna lil muttekine imama." Meali "Rabbimiz bize eşlerimizden ve zürriyetimizden göz aydınlığı sağlayacak nesiller ihsan et. Bizleri takva sahibi olan kimselere yol gösterici kıl." Hayırlı evlilikler yapmak isteyenler bu duayı okumalıdır. (Furkan 74)

Günde 51 defa abdestli ya da abdestsiz olarak Salavat-ı Mecule evlenmek isteyenler okumalıdır. "Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve teferricu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim." 
Son Güncelleme : 21.04.2021 13:22:46
Evlilik Duası ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Herkese açık dizin kaynağımıza katkıda bulunabilirsiniz.

Evlilik Duası Yorumları

şifre Kırmızı sayı

59 Yorum Yapılmış "Evlilik Duası"
Allahım günah yazmasın bunu isyan olarak demiyorum sadece tecrübe Regaib kandili günü gecesi ertesi gün cuma günü ve c. Tesi günü üç gün boyunca bildiğim internetten gürdüğüm bütün duaları ettim hatta iki gece hacet namazı her vakit namazından sonra yüce rabbimden sevdiğim kızı istediğim diledim istemeye gittik vermediler yani demem oki duanızı edin yanlız kaderden ötesi olmaz şimdide sebeb olan amcasına her namazdan sonra beddua ediyorum duam kabul olması inşallah bedduam kabul olur
Metin . 15.04.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Herşey nasip kısmet ama anlamadığım şey alkol içen kumar oynayan ALLAH korkusu olmayan herkes evlenip yuva kuruyor.bİRİ DE BANA BUNU AÇIKLAYABİLİR Mİ?
Nasip . 27.05.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Ne olursunuz bana dua edin sevdiğime ailem vermiyor dua edince versinler gönülleri olsun amin Allah sevdiklerimizi bizden ayırmasın amin insaAllah
Gülsüm . 01.04.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
inşaallah hayırlısıyla tez zamanda evlenip yuva kurarım. Tüm bekar kardeşlerime de rabbim gönlünce hayırlı bir eş nasip etsin inşaallah
Umut . 25.08.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Ben dua bekliyorum da benim için hayırlı,mutluluğa adım atacak, ahirette beraber yol alabileceğim birini nasip etsin rabbim
Duygu . 01.01.2018
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Sevdiğim birisi var ama o istemiyor, hep bir engel çıkıyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
Nisan . 06.09.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Bene evlenmek istiyorum benim kısmetim için dua ederseniz allah in kulu
Savaş . 13.08.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
selam arkadaslar burada sevipte kavuwamiyanlar varmi?
Eylul . 19.09.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ewlenmek istiryorum artık inş. Rabbimin izni ile.
Nigar.. . 21.07.2014
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Bekarım hiç evlenmedim kısmetim kapalı
Halil Sepetçi . 18.11.2017
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
Tüm Müslüman Kardeşlerime ; Hergün Dua ve Tövbe ediyorum RabbiM En hayırlısını versin diye .. Benim istediğim sevgili hayatı değil ne 3 yıl ne 5 yıl ne 20 yıl .. Bir Ömür Boyu Sadece Bir Eş İstiyorum , Onunla çocuklarımı büyütüp onunla yaşlanmak ve aynı anda onunla vefaat etmek istiyorum .. Rabbimin Huzuruna/Makamına çıkıp ; Ya Rabbi Senin kulun olarak Senin Makamına geldik senin emanetini sana geri veriyoruz bizi kabul eyle demek istiyorum .. Allah Tüm Mümin Kardeşlerime en hayırlısını versin İnşallah .. Vatana , Millete , Anaya , Babaya Hayırlı Evlatlar Versin İnşallah .. Mutlu , Huzurlu , Bereketli , Sağlıklı Yaşam/Evlilik versin İnşallah (Amin Ecmain) S.22 (Dua edenin Duası çok olur) Benim için dua edin (Amin)... Suyu Neye İnanıpta içerseniz o olur .. İman , Niyet ve İnanma gücünüz olsun gerisi Allahın izniyle kaderinize hiç ummadığınız anda mutlulukla yansır .. İnşallah en kısa zamanda kısmetimi ve kısmetinizi bulursun ( Amin ) Allaha emanet olun ..
Erkan | Bozüyük | 22 . 07.06.2018
CEVAP YAZ
selam arkadaslar ben birini seviyorum oda beni seviyo ama o benim abimin en yakin arkadawi bana bi gun seni seviyorum dedi sora bunu abime nasil soyleyeceyimizi duwunduk soyleyemezdik o da bende sora bana bu iliwki bawlamadan bitsin dedi bende tamam dedim ama beceremedim onu unutamadim halada seviyorum sizden bizim icin dua etmenizi istiyorum cevap vermek isteyen adima girip cevablasin lutfen bide burada benim gibi birileri varmi olsa yazsin lutfen
Ruya . 14.08.2015
CEVAP YAZ
evlılık planları yaparken gdıp alyans bakmısken bana soyledıgı herseyın bı yalan oldugunu ogrendım nasıl guzel senrayo yazıp oynams senelerce hemde duygularım hayallerım hepsıyle oynams evıme gelıp annemle babamla tanısmıs ınsan onlara da yalanlarını soylemıs hayatı yalanmıs senelerımı hayallerımı umutlarımı herseyımı caldı allaha havale edıyorum allahım hayırlı ınsanlarla karsılastır hayırlı bı es bı yuva nasıp et
Gül . 08.08.2014
CEVAP YAZ
iyi günler abilerim ablaların kardeşlerim 6 sene önce bir insanı sevdim ve o da beni sevdi.fakat daha sonra bazı nedenlerden dolayı sevdiğim insanla ne bir daha görüşebildim ne de telefon numarasını bulabildim ama kalbimdeki sevgim hayla geçmed ona karşı.sizden ricam boş zamanınız da varsa eğer lütfen dua eder misiniz birbirimize kavuşmamız için.kim dua ederse Allah ondan razı olsun inşallah..
Dua Edin Lütfen . 02.11.2015
CEVAP YAZ
arkadaşlar buraya dua edeceğinize namazı nızı doğru kılıp sonunda yaradandan istemeniz uygun olandır.bir şey istemek için önce hak edilecek hareketler yapmak lazımdır.bir çocuk babası yada anasından bir şey isterken dahi mahsun ve utangaç olur ve hatta korkarak ister.kul yaradanından isterken,onun kulu olduğumuzu göstermeliyizki bize yol göstersin dualarımızı kabul etsin.
Faruk . 12.03.2015
CEVAP YAZ
Evlenmeyi cok istedigim birisi var ama ben onu dünya hayati için değil sadece ,ahretime de köprü olmasını istiyorum. Ve onu Allah için çok sevmeyi... Rabbim bizlere katından tertemiz insanlarla izdivac nasib etsin ,gönlümüzdekilere bizleri nail eylesin inşallah. Dualarim benimle birlikte ayni ve benzer duyguları paylaşan bütün din kardeşlerim içindir..
Hilâl . 01.09.2017
CEVAP YAZ
arkadaşlar benim evliliğim 8 sene sürdü.eşim ben birbirimizi çok sevdik.ama şimdi kavgalı ve hakeret mahkemleri var.sakın evlilğinizi eşiniz ile yapın.eşinizin ailesi ile yapmayın birde 6 yaşında yetim kalıyor herşey mal ve zinnet eşyası için yuvamı yıktılar ama tek şuçlu beni sevdğini söyleyen ama ailesi için terk eden eşim z.e dir.
Anıl . 10.07.2015
CEVAP YAZ
4 yıldır sevdiğim kiz ıle sabir ettik evlilik yolunda ilerledik birbirimizi çok seviyoruz daha üç gün önce babasina söyledi nişan takicak evlenecektik. babasi vermedi ayırdı bizi üç gündür gözlerimden yaş eksik olmuyor ne olur Allah rızası için bana dua edin kavusmamiz için Allah rizasi için duâ edin
Ercan . 06.11.2017
CEVAP YAZ
Bir anlık öfke ile ailemin ağzına baktım çok sevdiğim nişanlımdan ayrıldım uç aydır ayrıyız tekrar konuşuyoz ama aileler araya giriyor izin vermiyo birleşmemize ikimizinde canı çok yanıyor gözümden yaş eksik olmuyor lütfen Allah rızası için bizim için dua edin Allah rızası için Sevdiğimin Adı Kadir
Feride . 20.11.2017
CEVAP YAZ
Selamınaleykum arkadaşlar... Hayırlısıyla bi nişan yaptım,Rappim kavuşturur inşallah biran önce... Çok sabrettim halada ediyorum,Rappim de mükafatını verir inşallah.. Sizlerden benim ailem olması için mücadelemde dualarınızı esirgemesseniz mutlu olucam... Saygılar
Ömer . 12.03.2016
CEVAP YAZ
Ey değerli, güzel kullar, önce ruhları arındırmak, hataladan ders almak, ALLAH a layık kul olmak gerek, önce hayırlı kul olmak gerek sonrasını yüce rabbim nasip edecektir. RABBİM RAHMET YAĞMURLARINDAN HAYIRLISINI NASİP EYLE BİZLERE.
Allahın Sevgili Bir Kulu . 28.06.2015
CEVAP YAZ
34 yaşındayım nişan yaptım uğruna dünyaları verdim beni çok müşgül bıraktın sen sana hakkımı helal etmiyorum. hayırlı olduğunu sanmıştım ama bana hayırlı değilmişsin. Allahım ne olur bana dini bütün hayırlı bir eş nasip eyle. Amin.
Mustafa . 16.02.2015
CEVAP YAZ
Kardeslerim hersey ALLAHTANDIR çok sevdiğim bi kız var annesini eger o cocuga varırsan ayrılmazsan hakkımı helal etmem demis o yüzden arkadaslar sevdiğim kızla bir omur boyu mutlu olmak istiyorum dualarınızı esirgemegin inşallah
Recep . 15.01.2018
CEVAP YAZ
Ben 32 yaşındayım artık evlenmek istiyorum, Rabbim kabul olunacak dualarda bulunmayı Rızasını kazanacak hayırlı eşler bulabilmesi nasip etsin Cumlemize inşallah bana da dua edin lütfen hayırlı bir es için Allaha emanet olun...
Serdar . 17.09.2017
CEVAP YAZ
mugla Marmaris içmeler Mersoy otel akua park mert manavi Tarsus ve balık burcu ve ben yengeç burcu bayanıyım sana gül gibi bakıcam sadettimiz çok konuşulacak seninle evlenicem bana boynuz takma
İltaç Yeniaydın Karşıyaka Demirköprü Sk.1672 No.199 İzmir . 26.04.2018
CEVAP YAZ
Dünya dua üzerine kurulu derler bende duanın gücüne sonuna kadar inaniyorum bu nedir giyilmemis iç çamaşiri giy gece yarisindan sonra böyle safsata mi olur.yapmayin muslumanlar inanmayin böyle yalanlara
Allah In Kulu . 20.03.2017
CEVAP YAZ
SELAM alüyküm bir damla sevgi aşk dua ugruna gönlünü bir ömür tavaf edebilirimm ne dersin kapilari aça bilirmisin tek birle girsem gönlüne istermisin”niyet ve amelim düzgün biriyle yuva kurmak nasipse
Bulut Gümüş . 01.06.2016
CEVAP YAZ
Allah yaptığımız dualarımızı ziyadesiyle kabul etsin inşaallah. Hayırlı bir eş istiyorum Allahım. beni dinimden uzaklaştırmayacak, dinim üzerine hayırlı bir eş istiyorum..
Fatih . 03.05.2015
CEVAP YAZ
Rabbena heb lena min ezvacina ve zürriyyatina gurrate eğyunin vecğalna lilmüttegin. Bu ayetin sonunu düzeltebilir misiniz?”... Lil muttekina imame”. şeklinde.
Rica . 19.04.2019 11:15:27
CEVAP YAZ
seviyorum ama seviliyomuyum bilmiyorum sevilsemde yasak bizim birlikte olmamiz yasak kalbim sevmedi sevmedi sevendede yasak olani sevdi:(:( cok kotu durumdayim
Yasak Awk . 10.12.2015
CEVAP YAZ
sizene ben marmaris içmeler mersoy otel aguapark izmir tatilde aşık olduysam tarsus makedonya komando askeri ya hu hangisine inancagımı şaştım
İltaç Yeniaydın . 01.08.2018
CEVAP YAZ
bende hayırlı 1 evlilik istiyorum ama evlenemiyorum bir türlü biri beni sevsin ve benle evlensin istiyorum ama kimse yok banada dua edermisiniz
Yaralı . 21.05.2016
CEVAP YAZ
Ya Allah Ya Cami Ya Vedud C.C. beraber çift sayı olmak kaydıyla çekebildiğiniz kadar çekin. İnşaAllah en kısa zamanda olumlu sonuç alacaksınız.
Mrcn . 14.03.2016
CEVAP YAZ
Mrb allah hepinizi kavuştursun bende 5 yıldır kavusamiyorum sizden dualarinizi bekliyorum rabbim insallh kavuşturmak nasip eyler
Alev . 05.10.2017
CEVAP YAZ
allah herkezin gönlüne göre eş eylesin zor ahir zamandayız çok zor bu işler rabbim hayırlısını nasip et
Hakkı . 08.05.2015
CEVAP YAZ
ALLAHIM BANA DA BEKAR MUMİN KARDEŞLERİME DE ÇOK HAYIRLI Bİ KISMET TEZ VAKİTTE NASİP EDERSİN İNŞALLAH
Meryem . 15.04.2015
CEVAP YAZ
Metin her kız ilk istenişte verilmez biraz kapılarını aşındır duadan böyle kolay vazgeçme kardeşm
Ayşe . 12.05.2018
CEVAP YAZ
ayşe ali Fevziye evlen mek istiyok kısmet açılması için yardım istiyom allah rızası için
Fevziye Akyürek . 16.05.2014
CEVAP YAZ
bende şahmeran duasını çok merak ediyorum evlilik için okunacak en güzel duamış bilen varmı
Rengin . 22.02.2014
CEVAP YAZ
allahım sanainadım sanasınırım yanlızlık sanamasustur hayırlı eşnasip eyle yaaresül allah
Musa . 22.01.2015
CEVAP YAZ
Rabbena heb lena mines salihin Allahim noolur bana hayirli esh kismet eyle
N . 16.04.2015
CEVAP YAZ
Bir ablam var inşallah tez zamanda hayırlı bir evlilik yapar bu dualardan sonra
Mihrimah . 12.07.2014
CEVAP YAZ
Benim içinde dua edermisnz sevdiğimle evlenip mutlu olmayı cok istıyorum.
Hülya . 24.02.2018
CEVAP YAZ
istanbul pendikde oturuyorum 32 yaşındayım hayırlı bir evlilik istiyorum
Oğuzhan . 13.02.2015
CEVAP YAZ
Ben warım adım hasan 28 yaş istanbuldan hayırlı kısmet arıyorum
Hasan . 23.06.2014
CEVAP YAZ
evlenmek istiyorum allahım,hayırlı eşler nasıp et bize yarabbi.
Fatma . 05.04.2015
CEVAP YAZ
HAYIRLI İSLAMINI YAŞAAMAYA ÇALIŞAN BİR EŞ NASİP ET YA RABBİM
Tuna . 30.12.2014
CEVAP YAZ
içlerinden bir tane yazarsak olurmu bu ayetler cok güzel dir
Bilge . 25.02.2015
CEVAP YAZ
inwallah Her kese istediyi gibi evlilik nasib olsun. Amin
Ayten . 19.08.2017
CEVAP YAZ
senden backa ilahi yoktur( YA SELEM CELLE CELELUHU )
Gunel . 05.10.2016
CEVAP YAZ
Allan hepimize hayırlı dealer nazi p etsin inşallah
Savaş Özbaş . 16.03.2015
CEVAP YAZ
Hayırlı bir es istiyorum allahım ne olur kismet et
Gülseren . 29.09.2014
CEVAP YAZ
allahim bana hayrli kismet nasip et hayrli kapi ac
Ramazan . 16.12.2014
CEVAP YAZ
evlenmek istiyorum allahım,hayırlı eşler nasıp et
Kamil . 04.04.2016
CEVAP YAZ
İNŞALLAH BİZLEREDE HAYIRLI EŞLER NASİP ET YARABBİ
Ateş . 25.11.2015
CEVAP YAZ
İnşallah mevlam hayırlı bir kısmet nasip eder.
Tevfik Hoca . 29.08.2014
CEVAP YAZ
İnşallah mevlam hayırlı bir kısmet nasip eder.
Can . 26.07.2014
CEVAP YAZ
islamı iyi bilen ve yaşayandan zarar gelmez
Ali . 04.06.2016
CEVAP YAZ
Evlilik için hangi sure okunmalı acaba
Bünyamin Ayvaz . 24.08.2017
CEVAP YAZ
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı, Zevk suyu genelde şehvet hallerinde erkeklik organından çıkan iki sıvı vardır. Bunlardan birine meni diğerine mezi denir. Meni, şehvetin doruğuna fışkırarak çıkar. Mezi ise şehvetten önce ve sonra sızıntı halinde olur. Meni ...
Şans Duası
Şans Duası
Şans Duası, Şansın açılması ve işlerinizin rast gitmesi nedeni ile Rabbimize yönelip el açarak gönülden ve samimi bir şekilde dualar ederiz. Şans ve kısmetin açılması için günlük düzenli okunması gereken pek çok dualar vardır. Rabbimiz samimi ve ...
Adet Olmak İçin Dua
Adet Olmak İçin Dua
Adet Olmak İçin Dua, Adet kanı, kadının normal bir vücut fonksiyonudur. Adet kanı gebelik olmadan her ay düzenli vakitlerde hazne dışına atılan kandır. Her ay bu döngü bu şekilde sırayla devam eder. Adet sancısı, bir gün öncesinde...
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet Duası
Miftahul Cennet duası, en güçlü ve en büyük dilek duasıdır. Peygamberimiz Hz Muhammed (s.a.v.) bir gün ashabıyla mescitte bulunurken, Cebrail a.s. yanına gelerek, "Ya Muhammed! Hak Teala sana selam gönderdi. Bu duayı sadece sana gönderdi. Senden ö...
Temre Duası
Temre Duası
Temre duası, elde, yüzde ve vücutta çıkan temrelerin, siğillerin yok olması için, yer gök dua diyerek Allah'a sığınmalıyız. Dualara devam edersek, Allah'ın izniyle şifa bulunacaktır. Yapılan dualar içtenlikle ve inanarak okunursa, daha çabuk ve kesin...
Ders Çalışmak İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua
Ders Çalışmak İçin Dua, Dua bir isteğin, bir dileğin olması için Allah(c.c.)'a yalvarmaktır. Derse başlamadan önce dua okuyan öğrencinin Allah Teala zihnini açar. Onu unutkanlıktan korur. Dersi en iyi şekilde anlamasını sağlar. Çocuklarımızın dersler...
52 Gece Duası
52 Gece Duası
Kabir Duası, 52 Gece Duası, Büreyde radıyallahu anh şöyle dedi; Hz. Peygamber (asm) ashab-ı kirama, kabristana gittikleri zaman şöyle demelerini öğretirdi; "Esselamü aleyküm ehled diyari minel-müminin. Ve Inna inşallahu biküm lahikun. Es'elullahe len...
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua, En önemli olan ise her durumda Allah'a dua etmek ve sabretmektir. Unutulmamalıdır ki; Yüce Allah duada ısrarcı olan kullarını sever. Anne ve babalar bir çocuk sahibi olduklarında onunla ilgili gelecek hayali kurarlar. Onun...
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Bir malın satılması için dua, elinizde olan ev, araba, arsa gibi değerli bir malınızı satışa çıkardınız, fakat değerine bir alıcı çıkmıyorsa dualardan yatdım alarak, malınızın tez elden satışına yardımcı olabilirsiniz. Allah'ın izniyle tez elden...
Saç Duası
Saç Duası
Saç duası, saç dökülmesi ve zayıf saçlara sahip olan kişilerin şifa bulmak için okuyacakları bir duadır. Saç duası büyük bir inançla okunmalıdır ve şifanın yalnızca Allah 'tan geleceği unutulmamalıdır.Saçının dökülmemesi için şu dua okunmalıdır: Ve...
Sivilce Duası
Sivilce Duası
Sivilce Duası, vücudumuzun bazı bölgelerinde bazı zamanlar sivilceler ve siğiller ve çıbanlar meydana gelebilir. Böyle durumlarda ilk olarak bir hekime başvurmak ve bunların nedenini öğrenmek gereklidir. Bu çıkıntıların nedenleri bazı iç hastalık...
Mahkeme Duası
Mahkeme Duası
Mahkeme Duası, Dua etmek, Allah'a yaklaşmanın en güzel yoludur. Sıkıntıların, dua etmek, isteklerin ve beklentilerin Rabbimize açılmasıdır. Ne kadar içten, yürekten, yüreğin derinliklerinden seslenilirse o ölçüde yankı bulur. Dua etmek, işin başında,...

 

Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Şans Duası
Adet Olmak İçin Dua
Miftahul Cennet Duası
Temre Duası
Ders Çalışmak İçin Dua
52 Gece Duası
Huysuz Çocuğa Okunacak Dua
Bir Malın Satılması İçin Dua
Saç Duası
Sivilce Duası
Mahkeme Duası
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Mübin Duası
Kuduriye Duası
41 Yasin Duası
Küsleri Barıştırma Duası
Hilye İ Şerif Duası
Haksızlık Karşısında Okunacak Dua
Güç Duası
Nasip Duası
Ramazan Duası
Hacet Duası
Söz Dinlemeyen Çocuğa Okunacak Dua
Bir İşin Olması İçin Okunacak Dua
Yasin Duası
Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua
Aileyi İkna Etme Duası
Gelin Duası
Heyecanlanmamak İçin Dua
Popüler İçerik
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Birinin Seni Sevmesi İçin Dua
Birinin seni sevmesi için dua etmek, sonunda hayırlı bir izdivaç planını da içerdiği taktirde Allah katında kabul görebilir. Allah ki, sizin için kimi...
Mübin Duası
Mübin Duası
Mübin Duası, Hayırlı dileklerin yerine gelmesi için önce sebepleri oluşturan bir plan yapılır. Bununla gerekilen her şeyin yapılması sonucunda dilekle...
Kuduriye Duası
Kuduriye Duası
Kuduriye duası, Allah nazarında makbul olan ve tutulan dileklerin gerçekleşmesi için Allah'ın (c.c) kullarına gönderdiği dualardan biridir. Her k...
41 Yasin Duası
41 Yasin Duası
41 Yasin Duası, herhangi hayırlı bir niyet için okunan, 41 Yasin Suresi okunduktan sonra okunan duadır. Bilinen ve bilinmeyen, görünen görünmeyen nim...
Küsleri Barıştırma Duası
Küsleri Barıştırma Duası
Küsleri Barıştırma Duası: Küsleri barıştırma duası olarak bilinen bir birine küsmüş iki kişinin arasının düzelmesi ve barışması için okunur. Özellik...
Hilye İ Şerif Duası
Hilye İ Şerif Duası
Hilye İ Şerif Duası, Bismillahirrahmannirrahim Ahir zaman Peygamberi Hazreti Muhammed Mustafa (s.a.v) vefat edeceğine yakın bir zamanda, dünyadan ah...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Zevk Suyu Orucu Bozar Mı
Şans Duası
Adet Olmak İçin Dua
Miftahul Cennet Duası
Temre Duası
Merhaba Eski Sevgilim 1 Senedir Peşimde Sürekli Rahatsız Ediyo
Min Zalike Billahi Min Seddetin Leke
Namazlarım Da Daha Samimi Olmak İstiyorum
Boy Uzatma Duasını Başkası İçin Nasıl Okuya Biliriz?
Sınav Stresi Yenmek İçin Hangi Dualar
Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Merhaba Eski Sevgilim 1 Senedir Peşimde Sürekli Rahatsız Ediyo
Min Zalike Billahi Min Seddetin Leke
Namazlarım Da Daha Samimi Olmak İstiyorum
Boy Uzatma Duasını Başkası İçin Nasıl Okuya Biliriz?
Sınav Stresi Yenmek İçin Hangi Dualar
Yardım Sayfaları
Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Ağustos - 2022