mustafa, Nazar Duası Yorumu


öncelikle eselamun aleykum . kardeşlerim büyüklerim öncelikle şöle diyeyim , herşey yaraddandandır ammena herşeyinde çaresını vermiş .7 yıl önecesıne kadar huzurlu bir hayatım vardı .fakat 7 yıldır neye elimi atsam ters giddiyr aile olsun arkadaş akraba dostne yapsam ters , hayata bilerek kimseye kötülüğüm dokunmaz şükür ve bu 7 yıl içindede baktığımda yolda yürüsem evde olsun hep sıkıntı var üstümde biri beni takıp ediyor gibi, her an bişi olacak gibi ,insanlar benden nefret ediyor gibi işlerim yarıda kalıyor , oyuyamıyorum kımseye sıkıntılarımı anlatamıyorum , anlatmak istediğimde sanki beyin doruyor dil dönmüyor en yakın bildiğim insana bile , inanın bunları şu an yazana kadar sıkıntıdan ne anlatığımı silip düzeltip yazmaya çalışmışım. inşallah bir anlam bulunur çaresi hayırlısı .

mustafa, 26.3.2015 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

seyhan
30.7.2016
kardeşim bence sen depresiyondasın hemen bir pisikiyatrise git.ihmal etme.tabiki dua ve ibadetlerede devam.

Rümeysa
26.5.2015
Namazlarını hiç aksatma,abdestsiz gezme,bu durumlarda sadakada iyi gelir sadaka belalardan her şeyden insanı korur.bol bol dua et.Duasız ve abdestsiz yatma.Fatiha,Ayetel kürsi,Felak,Nas sureleri iyi gelir.Sabah -akşam besmele ile 3 defa Bismillahillezi la yedurru maasmihi şeyün fil erdi vela fissemai ve hüvessemiulalim bunu oku. Bide boş verme bunları yap araştırdıklarını yap unutuyosan bi kağıda yaz da yap.Unutkanlık için Allah ın isimlerinden; El-Muktediru,Er-Rahmanı her namazdan sonra 100 kere oku .Sıkıntılardan kurtulmak için evin kapılarını her kapısını sirkeli su ile sil ve sirkeli su ile yıkanabilirsinde.Tuvalette fazla kalmamaya çalış.Bide hocadan bi yerden yardım almak istiyosan uska yazan hocalra gitme Allah yolunda giden alimlere git,para almadan okuyan hocalar tanıorum. Allah rızası için okuyan hocaları tavsiye ederim.Ümidini hiç yitirme Allah ım yardım eder bunlar bnimde başıma geldi bu yüzden iyi biliyorum.Allahım bol şifalar versin.

şakir
28.4.2015
s.a
öncelikle imanı mevzuları bil ve ilmuhal bilgilerin tam olsun. Sonrasında faraiz ve nehiylere dikkat et. Rasulullahın yaşantısı bizim için örnektir. onun gibi yaşa. namazlarını aksatma. sürekli olarak virdün olsun la havle vela guvvete illa billahil aliyyül azim. ve habünallahü ve niğmel vekil. günahlarına ve hatalarına tevbe et bol bol. hiç bir işin besmelesiz olmasın. Korunma ayetlerini ve dualarını bol bol oku.sürekli olarak kuranı kerim okumaya ve dinlemeye çalış.su içeceğin zaman suya okuyarak iç. defne yapragıyla hazırlanmış su ile bonya et. ve acizane bir tavsiye daha risalei nurları oku...

Mehmet
26.3.2015
Aleyküm selam abim. Ben henüz 15 yaşındayım fakat aynı olayın bir küçüğü bende de var diye araştırmaya başladım. Bu olaya büyü denmiyor ama arkandan konuşan kimseler çok. Yahut seni çekemeyen bir insanın, ananın, babanın gönlünden düşmüşsündür diye tahmin ediyorum. Sana tavsiyem; namazını kısma, ölümde olsa ucunda kıl abi. Ancak böyle yanında melek dolaşır, seni ve aileni muhafaza edebilir. Abdestsiz gezme abi. Bir de sürekli kalbine yakın bir cebinde yahut eşyana asılı bir halde ayetel kürsi bulundur. Çevrendeki insanlara dikkat et ve göz temasına pek girme. Benim araştırdıklarım bu kadar. Zerre yardımım dokunduysa ne ala. Kaynağım ise: İLM-İ ALEM KİTAPLARI, KURAN- I KERİM. Hadi Allah a emanet ol ağabey. Selamun aleyküm.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Nazar Duası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Mart - 2018